kakus19

audio w df agrofarm

Polecane posty

kakus19    4

witam

 

mam pytanie do uzytkowników agrofarma.czy ktos z Was zakladal sam jakies radyjko do df'a?bo diler twierdzi ze sam nic nie zaloze bo nie ma okablowania itd a za radyjko chce 600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Mi się wydaje że ściemnia żeby kasę wygarnąć.

Bo kabiny są już przygotowane pod montaż radioodbiornika w chyba wszystkich markach więc tym bardziej w DF Agrofarm też by to było przygotowane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

Ja mam agrofatma ze standardową kabiną i mam założone radio przez dilera (bez dopłaty) ale bez głośników było, instalacje zakładał diler bo w standardzie nie było (choć bezbiecznik do radia jest). Radio troche wystaje z miejsca w którym jest założone, chciałem to zrobić i nie moge go głebiej włożyć bo konstrukcja kabiny na to nie pozwala. Ale samemu da radę założyć wiec 600zł za radio to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo92    5

Ja sobie kupiłem radio to przy zmianie olei mechanik z serwisu mi je zamontował ale wtedy dowiedziałem się ze nie ma w nim głośników wiec trzeba było je wsadzać trochę dziwne ze wychodzą bez głośników z fabryki te ciągniki. Razem z głośnikami wyszło mnie to niecałe 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon1804    10

Na Twoim miejscu powiedział bym ,że rezygnuję z ciągnika jeśli w cenie nie będzie radia.Na pewno diler zmięknie :P

Edytowano przez szymon1804

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex3    0

W moim same explorer3 85 wystarczyło tylko podpiąć radio do kostki i wpiąć antenę.Głośniki były już zainstalowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Na Twoim miejscu powiedział bym ,że rezygnuję z ciągnika jeśli w cenie nie będzie radia.Na pewno diler zmięknie :P

 

To jest dobry argument.

Jeżeli jednak to nie pomoże to za 600zł kupisz dobre używane radio z USB, średnie głośniki i założy Ci to wszystko każdy elektryk samochodowy. Z resztą jak poczytasz w necie jak założyć proste caraudio do samochodu to sobie sam poradzisz.


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakus19    4

dzieki za odp. z ta rezygnacja to nie przejdzie na pewno.diler dal do wyboru albo I przeglad gratis albo radio.wazne zeby byly kable to reszte bym sam podlaczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Weź darmowy przegląd, choć z tego co wiem to przeglądy Deutz'ów nie są drogie. Znacznie tańsze od John Deere.

Nawet jak kabli nie będzie to sobie sam poradzisz.

Jesteś facetem, więc jak masz ch*ja i głowę to kombinuj :P Powiedzenie niekoniecznie ładne, ale jakże prawdziwe ;)


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj