Skocz do zawartości

Zdjęcie

czy poradzi sobie????????????

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tom31

tom31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 09 październik 2007 - 21:15

czy poradzi sobie???????????? Mam problem ,otoz interesuje mnie jakis maly zestaw uprawowo siewny do 360,mysle tutaj o jakims agregacie biernym i niezbyt ciezkim siewniku.czy jest to realne bo widzialem kiedys z hassi taki zestawik i byl niezbyt wielki i ciezki, a wkurzaja mnie na polu koleiny po poznaniaku!!!!!!

Załączone miniaturki

• c.2900zl_tel.600250537.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
czy poradzi sobie???????????? Dzisiaj, 03:13
  •  

#2 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 09 październik 2007 - 21:19

czy poradzi sobie???????????? Z 2 m może i sobie poradzim,a jakie koleiny Ciebie wkurzają ja polatałem pooranym z bronami ciężkimi i wałem strunowum i nawet na lekkich ziemiach dosłownie na piachach nie miałem kolein, zamiast sestawu proponuje jakiś porządny wał strunowy podwójny, czy to pierścieniowy

#3 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 09 październik 2007 - 21:24

czy poradzi sobie???????????? Z 2m. to mógłbyś pobróbować, ale obawiam się ze będzie to za dużo (no chyba że do C-360 założysz bliźniaki).
Był raz opis w RPT o 7211 z 2,5m zestawem własniej kosktrukcji, ale Zetor miał ponad 60KM i "sobie radził".

Powiem tak- jeżeli chcesz uprawko-siewkę przy C-360 to musisz zrobić agregat co najwyżej z 2-rzędami redlic, a siewnik powinien być jak najbliżej ciągnika.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share tom31

tom31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 09 październik 2007 - 21:28

czy poradzi sobie???????????? jesli chodzi o koleiny to pozostaja po ciagniku a uprawke robie zwyklym kultywatorem i bronami a gleby mam raczej piaszczyste,zreszta kiedys porzyczylem taki agregacik z jednym walkiem i tak byly koleiny :P :P

#5 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 09 październik 2007 - 21:32

czy poradzi sobie???????????? ja proponuje po kilka zębów za kołami i wałek strunowy przed siewnikiem, a tak wogóle bardzo polecam wałek strónowy przed siewem bo bradzo ładnie ugniat glebe gdzie trzeba rozkrusza no i różne rsztki wgniata w glebe

#6 Share Turbina

Turbina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 880 postów

Napisany 10 październik 2007 - 10:04

czy poradzi sobie???????????? na przednie koła zamontuj opony 11,5-15 a na tył bliźniaki, będziesz miał jak na stole i mniej ci ropy spali.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 10 październik 2007 - 10:38

czy poradzi sobie???????????? Jak nie chcesz kolein to skombinuj wały strunowe lub inne, ja 1 tydz po oraniu pociagałem cięzką brone i wał strunowy siałem mf 255 na oknach 12,4 i właściwie nie ma żadnych kolein, nie baw się w agregaty bo tylko pompe sobie przesilisz

#8 Share johny

johny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo itp.

Napisany 10 październik 2007 - 12:48

czy poradzi sobie???????????? witam ja ostatnio zastanawiałem sie czy kupić jakiś agregat uprawowy i siewnik czy wziąć odrazu uprawowo-siewny w cenie to sie zmieści prawie tak samo ... a i do ciągnika 80KM.

#9 Share tom31

tom31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 10 październik 2007 - 13:32

czy poradzi sobie???????????? to chyba tak zrobie ze kupie sobie osobny agregat do uprawy przedsiewnej,a skoro agregat to jaki byscie polecali czy z przednim walkiem strunowym czy bez????????? :P :P

#10 Share johny

johny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo itp.

Napisany 10 październik 2007 - 14:05

czy poradzi sobie???????????? ja ci mogę polecić np: z Uni Kombi z przednim wałkiem lub z expomu LEcha tez z przednim i ja być ci radził z przednim bo sie wydaje że lepiej jest wymieszana ziemia .

#11 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 10 październik 2007 - 14:16

czy poradzi sobie???????????? Nie masz jakichś ciężkich bron, lub kultywatora, dokup tylko wałki strunowe lub poszukaj jakieść używki z zagranicy, zależy też jakiem asz ziemie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share tom31

tom31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 11 październik 2007 - 20:16

czy poradzi sobie???????????? co do tych uprawek z zagranicy to niemam przekonania wydawaja mi sie za lekkie, zreszta moze sie myle a co sadzicie o agregatach produkowanych przez ta firme http://www.agro-factory.pl/.te zachodnie z tylu maja lekkie walki i sa bez przedniego walka.jesli macie jakies ciekawe foto i ceny zachodnich uprawek to prosze o linka :P

Dodaj odpowiedź