Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ogrzewanie ciągnika renault

124 odpowiedzi na ten temat

#121 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1240 postów
  • Zainteresowania:Interesują mnie głównie kobietki i
    sporty ekstremalne

Napisany 19 styczeń 2016 - 09:31

Zasada jest prosta: jeśli nie jesteś pewien swojej wiedzy o instalacji elektrycznej nie zabieraj się zań. Można narobić więcej szkód i czasem taniej wychodzi drożej.

Dla każdego elektryka (nie patałacha) sprawdzenie, czy przekaźnik jest od dmuchawy, czy nie zajmie co najwyżej 15 sekund i nie potrzeba specjalistycznego sprzętu, czy komputera z serwisu tylko najzwyklejszy miernik.

Zaproś elektryka samochodowego i zrobi Ci w godzinę. Dla mniej obrotnego ściągnij schemat elektryczny. Tu będziesz pytał i pół roku zleci.

Na odległość Ci nie poradzę, bo mam inny model.

Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ogrzewanie ciągnika renault Dzisiaj, 05:23
  •  

#122 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3431 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 12:01

przekaźnik powinien być od dmuchawy, po zdjęciu dachu wszystko widoczne jak na dłoni

Polska B

#123 Share blondynek2004

blondynek2004

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 13:30

Ogrzewanie ciągnika renault @izydor6280 ma racje elektryk ogarnie temat i po sprawie. Ja u siebie doszedłem co i jak ale właśnie z pomocą zaprzyjaźnionego elektryka. Zostało jeszcze podpięcie obrotomierza elektronicznego i narazie spokój z elektryką.
Teraz walczę z filtrami kabinowymi. Wyjąłem rozebrałem i czekam na wkłady jak dobrze pójdzie to dzisiaj skończę.
@izydor za 2 filtry wyjdzie mnie ok. 100zł. to nie 450zł. A obydwa są rozbieralne.

Edytowany przez blondynek2004, 19 styczeń 2016 - 14:40.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#124 Share pantadeusz525

pantadeusz525

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 16:28

Ogarnięte w końcu zrobiłem i w dodatku jednak nic nie spaliłem tylko że złączki pod pokrywą z prawej strony były pognite i ginął prąd.

A przekaznik od dmuchawy byl tylko ze zmylily mnie kable bo sa dziwnie oznaczone

No i jeszcze wsówka przy bezpieczniku raz lapala raz nie

Wszystko przez to ze nigdzie nie moge znaleźć schematu elektrycznego do reni

W kombajnie nh 1540S byl katalog na necie ze schematem elektrycznym i kazda naprawa czegos z pradem trwa minuty

Zgodze sie ze lepiej elektryka wezwac ale przynajmniej poznalem dobrze ciagnik potem nie bede musial go wolac do kazdej pierdoly

Jeszcze tylko z dmuchawa coś trzeba zrobic bo harczy ale to juz elektryk niech zrobi

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#125 Share dzikidaniel

dzikidaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 415 postów

Napisany 11 październik 2016 - 19:43

Podczepię się.

Jak działa sterowanie ogrzewania/nawiewów/klimy w Aresach (interesuje mnie w 710 ale myślę że we wszystkich będzie to samo). Latem słabo działała mi klima, zaś teraz nie mam ogrzewania.

C328, U-912 i R 103-54