Skocz do zawartości

Zdjęcie

max wysokość nadstawek do QQ??

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 08 listopad 2011 - 16:45

max wysokość nadstawek do QQ?? mnóstwo tych i pochodnych przyczep (na WYSOKICH kołach) smiga w qq z nadstawkami o łącznej wysokości od pogłogi 1,5m.
ale kto da więcej? czy 2 m głębokości skrzyni przy jej 2metrowej szerokości nie będzie stanowić niebezpieczeństwa w stabilności na zakrętach i na pryzmie podczas tak wjazdu jak i kiprowania na bok?
zakłądam że zwieksze rozstaw kół-ongiś do orkanowania buraków na jedną stronę zakładało się odwrócone felgi tłoczone -gwiazda wewnetrzna była niesymetryczna wzgledem szerokosci koła- co rozsunie koła niemal do granicy obrysu skrzyni.

tak więc - 16 kubików na autosance kusi, ale czekam na opinie

i pytanie dodatkowe-czy zdarzyło sie komusz by w owej d732 pękła piasta lub łożysko z przeładowania? bądź co bądz odsuniecie koła od piasty drastycznie zwiększy obciążenia.
-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
max wysokość nadstawek do QQ?? Dzisiaj, 19:22
  •  

#2 Share manik

manik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 08 listopad 2011 - 17:36

max wysokość nadstawek do QQ?? U mnie do dawna na d732 do kukurydzy mam zakładki na jakieś 190cm i nie ma problemu na zakrętach i ze stabilnością a pola to w moich stronach są górzyste i często bardzo pochyłe. :)
W d732 jeszcze nie przydarzyło mi się aby pękła piasta czy poszło łożysko, a mam 2 takie przyczepy. :)

#3 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 08 listopad 2011 - 17:58

max wysokość nadstawek do QQ?? W HL to byłby problem ale nie w autosanie. rozstaw osi sie liczy w tym przypadku najbardziej
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 08 listopad 2011 - 22:20

max wysokość nadstawek do QQ?? kolego co masz na myśli mówiąc o rozstawie osi?
-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

#5 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 09 listopad 2011 - 01:16

max wysokość nadstawek do QQ?? Wstawię Ci zdjęcie HL i Autosana i sam zobaczysz co mam na myśli;)
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share juljanking

juljanking

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 09 listopad 2011 - 15:23

max wysokość nadstawek do QQ?? Ja mam w swojej skrzynie razem z zastawkami ponad 1.60 metra i jest dobrze. Przy suchszej kukurydzy i z dobrym operatorem to pół metra w górę i żar na tłoki. A jeśli chodzi o wywracanie na pryzmie to pilnuj żeby dobrze gnietli i będzie git, kolega tak swoją połamał całkiem bo lecieli na czas i koło się zapadło z tyłu jedno i cała na bok, a ładnie jak odremontował.