Gość

Olimpiada Wiedzy i Umiejetnosci Rolniczych XXXVI

Polecane posty

Gość   
Gość

Witam

Odbyły się już szkolne eliminacje. Piszcie kto sie zakwalifikował i z jakiego jest okręgu. Jak wam poszły te elimincje

 

Ja już jestem po testach. w olimpiadze brałem udział dwa razy z produkcji zwierzecej.

Może ktoś powie co było na cześci praktycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk1993    0

U mnie to było ustawione z góry kto pojedzie dalej, niestety jak co roku 3 byłem.


powered by DEERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

gdzie w tym roku są w ogóle centralne-w siedlcach?


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2050

Można gdzieś zobaczyć te testy? Ja już niestety szkołę skończyłem ale chętnie bym zobaczył jakie w tym roku były pytania...


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ja mam zeskanowane testy z mechanizacji z tego roku, na pw wyślij mi maila to jutro jak nie zapomnę to Ci je wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wiem coś o tym "ustawianiu".

 

centralne w tym roku są w Miętnem. niedaleko siedlc. fajna szkoła. byłem tam w ubiegłym roku.

 

 

A wie ktoś może co było na żwierzęcej na praktycznym. bo ja jestem jeszcze przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

ja sie zakfalifikowałem z prod. roslinnej i niby okręgowe mam mieć we wrześni bo w tamtym roku było w trzciance :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13

ja startowałem w 2010, w bloku ogrodnictwo, chętnie służę pomocą, gdyby ktoś chciał się coś dowiedzieć odnośnie tego bloku. Tak na marginesie to powiem uczcie się chłopaki, bo warto, fajni ludzie, fajna zabawa, w miarę fajne nagrody, stypendia, indeks na uczelnie. Mi za pierwsze miejsce na okręgowej i centralnej uskładało się nagród i stypendiów za 10tys. i o wynik matury nie musiałem się martwić, aby zdać. Zawodowy teoretyczny z góry zaliczany na 100%. To tak na zachętę :) Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

ja sie zakfalifikowałem z prod. roslinnej i niby okręgowe mam mieć we wrześni bo w tamtym roku było w trzciance :P

 

 

Na wiosnę 2011 [zeszły rok szkolny] eliminacje okręgowe były we Wrześni a w tym roku szkolnym [wiosna 2012] mają właśnie odbywać się w Trzciance.

 

A zresztą już nie wiem, wiem na 100% że ostatnio było we Wrześni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się na blok mechanizacja i prod. roślinna zakwalifikowałem ze szkoły ZSP nr 4 Siedlce (dawny ZSR Siedlce). Może z jakimś agrofotowiczem się spotkam na następnym etapie. Powodzenia wszystkim życzę.


Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak. ja po raz drugi... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie widzę przeszkód B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj