Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaś 2040s Coś strzeliło

30 odpowiedzi na ten temat

#21 Share czadowywicek

czadowywicek

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 235 postów

Napisany 20 listopad 2011 - 17:17

Jaś 2040s Coś strzeliło Czyli poprzednio był źle ustawiony?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaś 2040s Coś strzeliło Dzisiaj, 23:28
  •  

#22 Share jankris

jankris

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 637 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 09:04

Jaś 2040s Coś strzeliło Wiecie po co ludzuie uczą się zawodu mechanika?A no po to aby w przyszłości z tego zawodu zyć i po to żeby tacy domorośli mechanicy nie psuli wszystkiego co można zepsuć.

#23 Share czadowywicek

czadowywicek

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 235 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 11:06

Jaś 2040s Coś strzeliło Słowo daje ilekroć przyprowadziłem samochód czy ciągnik od mechaników zawsze musiałem coś poprawiać już chyba nie ma mechaników z powołania.Naprawiają tak aby wydoić jak najwięcej kasy i co rusz to powracać,więc nie ma co się dziwić,że ludziska sami naprawiają .Z ciągnikami i samochodem,już nie chodzę do mechaników chyba tylko pożyczyć klucz. Nie będę płacił za naukę mechanika na moich pojazdach.

#24 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 16:39

Jaś 2040s Coś strzeliło z prostej przyczyny - polikwidowano szkoły techniczne i zawodowe a w miejsce tego ksztalci się bezprodukcyjnych studentów pedagogik, geografii, marketingu itp po czym o pracę ciężko
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

#25 Share NitroX

NitroX

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Zainteresowania:mechanika moto

Napisany 21 listopad 2011 - 18:21

Jaś 2040s Coś strzeliło

Czyli poprzednio był źle ustawiony?

tak, jest inaczej ustawiony, był walnięty o parę ząbków, ale nie wiadomo czy jest dobrze ustawiony, jest tak ustawiony żeby nie waliło w zawory, ciągnik chodzi itd, chodzi ciszej, bo wcześniej wydawał metaliczny odgłos teraz chodzi ładnie, lecz pozostał jeden problem, taki że jak się nagrzeje, to jak się chcę zapalić to tak jak by go w jednym miejscu trzymało , zapali, ale trzeba jeszcze raz, w innym momencie to przekręci , a tak to ciężko, i to mnie najgorzej martwi, ale to już tego nie będę dochodził, wcześniej przed remontem też tak było, nie wiem czemu i nie wnikam, już i tak w niego jest Kupa kasy włożona, teraz montujemy do niego tura, Quicke, i powinien posłużyć, bo szczególnie o odśnieżanie chodzi, a Pola to 4ha, to on z tego sobie nic robić nie będzie. Teraz także pali lepiej, wcześniej gorzej

#26 Share czadowywicek

czadowywicek

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 235 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 18:38

Jaś 2040s Coś strzeliło Aku. masz dobre?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share NitroX

NitroX

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 18:50

Jaś 2040s Coś strzeliło

Aku. masz dobre?

Aku,dobre, rozrusznik też robiony tulejki itd,

#28 Share deerepiotrek

deerepiotrek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 22 listopad 2011 - 23:11

Jaś 2040s Coś strzeliło

tak, jest inaczej ustawiony, był walnięty o parę ząbków, ale nie wiadomo czy jest dobrze ustawiony, jest tak ustawiony żeby nie waliło w zawory, ciągnik chodzi itd, chodzi ciszej, bo wcześniej wydawał metaliczny odgłos teraz chodzi ładnie, lecz pozostał jeden problem, taki że jak się nagrzeje, to jak się chcę zapalić to tak jak by go w jednym miejscu trzymało , zapali, ale trzeba jeszcze raz, w innym momencie to przekręci , a tak to ciężko, i to mnie najgorzej martwi, ale to już tego nie będę dochodził, wcześniej przed remontem też tak było, nie wiem czemu i nie wnikam, już i tak w niego jest Kupa kasy włożona, teraz montujemy do niego tura, Quicke, i powinien posłużyć, bo szczególnie o odśnieżanie chodzi, a Pola to 4ha, to on z tego sobie nic robić nie będzie. Teraz także pali lepiej, wcześniej gorzej

Masz troche klopotu z tym silnikiem. Jak chcesz to napisz do mnie na meila to moze ci cos podpowiem bo na forum nie chce pisac zeby uniknac madrych komentarzy ktore i ciebie moga wprowadzac w blad.(tak jak bylo z krzywkami walka rozrzadu)

#29 Share mimcio

mimcio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 23 listopad 2011 - 19:18

Jaś 2040s Coś strzeliło Mój JD też kiedyś miał ten problem że jak się nagrzał to ciężko kręcił. Myśleliśmy że to coś z rozrusznikiem więc chcieliśmy go naprawić ale że koszt naprawy był porównywalny z zakupem nowego rozrusznika z przekładnią Magnetona więc go kupiliśmy ale problem nie znikną. Sąsiad podpowiedział żeby przewód masy przykręcićw innym miejscu. Przykręciłem ten przewód bezposrednio do obudowy rozrusznika i problem znikł, teraz kręci bez problemu.

#30 Share NitroX

NitroX

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 24 listopad 2011 - 18:34

Jaś 2040s Coś strzeliło

Mój JD też kiedyś miał ten problem że jak się nagrzał to ciężko kręcił. Myśleliśmy że to coś z rozrusznikiem więc chcieliśmy go naprawić ale że koszt naprawy był porównywalny z zakupem nowego rozrusznika z przekładnią Magnetona więc go kupiliśmy ale problem nie znikną. Sąsiad podpowiedział żeby przewód masy przykręcićw innym miejscu. Przykręciłem ten przewód bezposrednio do obudowy rozrusznika i problem znikł, teraz kręci bez problemu.

hmmm, jak będę miał ciągnik w domu, to pobawię się z tym, bo to tylko jak się mocno nagrzeje, tak to nie, dziwne

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share NitroX

NitroX

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 17 grudzień 2011 - 09:44

Jaś 2040s Coś strzeliło Odświeżam, I jednocześnie proszę o zamknięcie. Jd już w domciu, wszystko porobione, ładnie chodzi, nie metalicznie, i tur 2 sekcyjny też zamontowany,. Dziękuje wszystkim za Pomoc

tutaj fotki:

Jd tur1
jd mocowanie 2
jd tur 3