Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agencja wstrzymuje dopłaty do kredytów preferencyjnych

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3534 postów

Napisany 02 listopad 2011 - 21:33

Agencja wstrzymuje dopłaty do kredytów preferencyjnych Czy ktoś słyszał o wstrzymaniu przez agencję dopłat do kredytów preferencyjnych np. na zakup ziemi?
Wiadomo dlaczego wstrzymali i kiedy znowu będą dopłacać?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agencja wstrzymuje dopłaty do kredytów preferencyjnych Dzisiaj, 02:12
  •  

#2 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2029 postów

Napisany 02 listopad 2011 - 21:50

Agencja wstrzymuje dopłaty do kredytów preferencyjnych skad masz takie informacje? oraz co masz na mysli piszac o wstrzymaniu doplat?nie doplacaja do obecnych kredytow czy nie odpowiadaja bankom na zapytania kredytowe?

Edytowany przez przemol87, 02 listopad 2011 - 21:56.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

#3 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2001 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 02 listopad 2011 - 22:38

Agencja wstrzymuje dopłaty do kredytów preferencyjnych A tu jest napisane http://www.arimr.gov...a-kapitalu.html że zwiększaja pomoc. fakt faktem nie ma mowy o dopłacie do oprocentowania ale...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share rafalo90

rafalo90

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 02 listopad 2011 - 22:50

Agencja wstrzymuje dopłaty do kredytów preferencyjnych na moje jest to dosyć prawdopodobne znajomy mi mówił że ma problem z kredytem na młodego rolnika tzn bank mówił że agencja niema kasy i nie może takiego kredytu udzielić a pewnie spowodowane jest to tym że jest koniec roku i przeznaczone środki na dopłaty do oprocentowania zostały już wykorzystane

#5 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3534 postów

Napisany 03 listopad 2011 - 06:25

skad masz takie informacje? oraz co masz na mysli piszac o wstrzymaniu doplat?nie doplacaja do obecnych kredytow czy nie odpowiadaja bankom na zapytania kredytowe?

W banku mi tak powiedzieli. Agencja podobno zablokowała środki nawet dla kretynów zamówionych w zeszłym kwartale :/

#6 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 03 listopad 2011 - 07:11

Agencja wstrzymuje dopłaty do kredytów preferencyjnych Koniec roku, to normalne, trzeba czekać do pierwszych dni lutego kiedy to banki dostaja nową pulę na przyszły rok. Wniosek najlepiej złożyć do banku w grudniu by zarezerwować se kasę. Nie panikujcie. :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 03 listopad 2011 - 12:51

Agencja wstrzymuje dopłaty do kredytów preferencyjnych jestem z tym problemem na bieżąco i nie wiadomo czy od nowego roku będą kredyty mr wszystko zależy czy dla ministra rolncitwa uda się przekonać tego od finansów bo jak nie to klapa

#8 Share jankes91

jankes91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Zainteresowania:Stare maszyny rolnicze,Motoryzacja,wszystkie polskie maszyny:)

Napisany 03 listopad 2011 - 16:03

Koniec roku, to normalne, trzeba czekać do pierwszych dni lutego kiedy to banki dostaja nową pulę na przyszły rok. Wniosek najlepiej złożyć do banku w grudniu by zarezerwować se kasę. Nie panikujcie. :D

No tak czekać do lutego tylko papiery na kredyt zebrane ciągnik zadatkowany stoi na placu i czekaj do lutego a w lutym ci ci powiedzą że nie ma środków i co wtedy??

#9 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 03 listopad 2011 - 16:09

Agencja wstrzymuje dopłaty do kredytów preferencyjnych No ja bym przewidział taką sytuację i zarezerwowałbym kasę w czerwcu, a realizował teraz i po problemie. Zacząłem w grudniu ubiegłego roku i ledwo do 31 marca tego roku bank przelał kasę, także tu nie ma tak szybko. :D
Ch.j dilera nie weźmie, ciągnik postoi i po czeka. :D

#10 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 03 listopad 2011 - 16:22

Agencja wstrzymuje dopłaty do kredytów preferencyjnych kolego jankes91 mam taką samą sytuacje bo zadatek wpłacony ale jak nie dostaniesz kredytu to bank ci wystawi zaświadczenie czemu nie przyznał i dealer pieniądze musi oddać u mnie w umowie tak jest

#11 Share jankes91

jankes91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Zainteresowania:Stare maszyny rolnicze,Motoryzacja,wszystkie polskie maszyny:)

Napisany 03 listopad 2011 - 16:56

No ja bym przewidział taką sytuację i zarezerwowałbym kasę w czerwcu, a realizował teraz i po problemie. Zacząłem w grudniu ubiegłego roku i ledwo do 31 marca tego roku bank przelał kasę, także tu nie ma tak szybko. :D
Ch.j dilera nie weźmie, ciągnik postoi i po czeka. :D

W banku powiedzieli mi że składam wniosek czekam kilka dni na rozpatrzenie i przyznają kredyt, przez myśl mi nie przeszło że może zabraknąć środków.Ciągnik poczeka fakt ,ale jest liczony wg kursu euro a z nim też nie wiadomo jak będzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3534 postów

Napisany 03 listopad 2011 - 21:44

W banku powiedzieli mi że składam wniosek czekam kilka dni na rozpatrzenie i przyznają kredyt, przez myśl mi nie przeszło że może zabraknąć środków.Ciągnik poczeka fakt ,ale jest liczony wg kursu euro a z nim też nie wiadomo jak będzie.

Mi tak samo w banku powiedzieli...
Co innego czekanie na przyznanie limitów kredytowych a co innego wypłaty z agencji...