Skocz do zawartości

Zdjęcie

czy Waszym zdaniem poziom rolnictwa ma wpływ na cene gleb?

187 odpowiedzi na ten temat

#181 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów
  • Zainteresowania:internet , uprawa roślin, najróżniejsze maszyny rolnicze.

Napisany 17 listopad 2011 - 18:23

czy Waszym zdaniem poziom rolnictwa ma wpływ na cene gleb? JanekJelonek , licza sie fakty a nie twoje komenatrze usprawiedliwiac to ty sobie mozesz co chcesz mi to wisi, lata , powiewa na wietrze i.... nie bede konczył bo szkoda czerpac status ostrzezen ;] studiowales gosciu gdzies w ogole ze twierdzisz ze d*pa ze mnie a nie ekonomista? , ekonomie mam 4 roku juz;] jestem na studiach magisterskich ...

,,rozumiemy i zdajemy sobie sprawę z jakim błaznem dyskutujemy'' - błaznem to wiesz kto jest? ten kto uzył tego słowa. jak ci sie nie podoba dyskusja mozesz juz w niej zakonczyc swoje wystapienie;)
,,boli nas twoja głupota, a artykuły przytoczone przez ciebie podważyłem bez problemu :)'' - o matko ale kolega sie zrobił troskliwy boli cie moja głupota ? zdumiewające , masz wokoł siebie tylu ,,ludzi miernej jakosci'' wiec martw sie o ich głupote lepiej :D.

twoje głupie komentarze = głupie odpowiedzi w twoim kierunku

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
czy Waszym zdaniem poziom rolnictwa ma wpływ na cene gleb? Dzisiaj, 11:42
  •  

#182 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 18:43

ekonomie mam 4 roku juz;] jestem na studiach magisterskich ..

Boże, chroń przed takimi magistrami, którzy mają problemu ze składnią języka ojczystego.
"Polska języka być trudna" :D

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#183 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 18:48

czy Waszym zdaniem poziom rolnictwa ma wpływ na cene gleb? paktofonikas1987, tak szybko odpisuje ze nieraz zle napisze słowo i tak nie przywiazuje do tego wiekszej wagi. zreszta nie wazne o widze ze w temacie coraz wieksza liczba ludzi ze wschodu sie wypowiada

#184 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2005 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 17 listopad 2011 - 19:11

czy Waszym zdaniem poziom rolnictwa ma wpływ na cene gleb? Czy to ma jakieś w ogóle konkretne znaczenie gdzie mieszkają ludzie wypowiadający się tutaj że zwróciłeś na to uwagę?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#185 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 listopad 2011 - 15:07

JanekJelonek (...) studiowales gosciu gdzies w ogole ze twierdzisz ze d*pa ze mnie a nie ekonomista? , ekonomie mam 4 roku juz;] jestem na studiach magisterskich ...

jak bardzo chcesz wiedieć, mam otwartą rozprawę doktorską ;)

, licza sie fakty a nie twoje komenatrze usprawiedliwiac to ty sobie mozesz co chcesz mi to wisi, lata , powiewa na wietrze i.... nie bede konczył bo szkoda czerpac status ostrzezen ;]

fakty które przedstawiłem a ty je próbujesz podważyć jakimiś wywodami z przez dobrych 7 lat, które nie sprawdziły się w żadnym stopniu.

ekonomie mam 4 roku juz;] jestem na studiach magisterskich ...

ekonomię miałem na I roku I semestru, także widzę, że rzeczywiście 4 rok I rok

zreszta nie wazne o widze ze w temacie coraz wieksza liczba ludzi ze wschodu sie wypowiada

ta i pewnie zaraz się do wiemy, że ludzie na wschodzie nie potrafią posługiwać się poprawną polszczyzną i dlatego tak piszesz ;[

Oczywiście na pytania odpowiedzieć nie potrafisz, czyli odpowiedzi nie znasz :lol:
Janusz ma ;) po prostu chłopaczek nie może przeboleć jakiego pajaca z siebie zrobił ;)

Edytowany przez Profil usunięty, 18 listopad 2011 - 15:10.

#186 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 19 listopad 2011 - 17:46

czy Waszym zdaniem poziom rolnictwa ma wpływ na cene gleb? pajaca pod jakim wzgledem kto tu mnie tutaj zna ?:D hehe a opisalem ci raz i konkretnie
twoje glupie komentarze = glupie odpowiedzi w twoim kierunku
przeciez ja cie nie znam to ty sobie mozesz wymyslasz kim ty nie jestes ? moze jestes jakims dr inżynier w dziedzinie rolnictwa ? pamietaj to
jest forum i kazdy pisze co chce i nikt nie jest w stanie nawet sprawdzic z kim pisze. gratuluje wyksztalcenia ;) ja sie nadal skupie przy faktach jakie sa a nie na twoich usprawiedliwieniach czemu twoj region czy ogolnie wschod ulega zachodowi... ;) takze twoje wypowiedzi nie zmienia faktów, pamietaj o tym bo nie jestes w stanie udwodnic tego ze wschod wyprzedza zachod;)ogolnie ten temat jest jak rzeka kazdy juz pisze co mu tylko przyjdzie na mysl

#187 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 listopad 2011 - 18:25

pajaca pod jakim wzgledem kto tu mnie tutaj zna ?

znając imię pierwsza literę nazwiska, miejscowość nr rejestracyjny maszyn to kilka min i masz dane w kilka min

moze jestes jakims dr inżynier w dziedzinie rolnictwa ?

jak można mieć dr i otwartą rozprawę? :blink: i ty twierdzisz, że studiujesz? przewód otwarty jest tylko raz więc nie można mieć ciastka i zjeść ciastka. Nic związanego z rolnictwem, moje wykształcenie i praca mają tyle związanego z rolnictwem, że jemy to co rolnik wyprodukuje już to wiele razy pisałem na forum

ja sie nadal skupie przy faktach jakie sa

czyli dla ciebie fakty to fantastyka literacka z danymi z kosmosu która w żaden sposób się nie sprawdziła, oraz propaganda rządowa. To gratuluję źródeł

czemu twoj region czy ogolnie wschod ulega zachodowi...

mój region to nie zostanie dogoniony przez zachód przez najbliższe dziesiąt lat, a województwo nie ulega zachodowi

o tym bo nie jestes w stanie udwodnic tego ze wschod wyprzedza zachod;)

nigdzie nie napisałem, że wyprzedza, pisałem, że jest na tym samym poziomie, jakbyś nie zauważył ta Lubelszczyzna którą uważasz za zacofaną to trzecia siła w RP wg GUS, co oczywiście burzy twój wymyślony wywód, a największa przewaga wlkp to jej powierzchnia bo jest największa, także nie ma żadnej przewagi o której piszesz, dodatkowo Lubelskie bije znacząco łódzkie w którym to masz gospodarstwo :P
Do momentu, w którym odpowiesz na moje zadane wcześniej pytania, wstrzymuję się od dalszego udzielania w tym temacie, no chyba że znowu jakieś baśnie wyciągniesz

wszyscy obalili tą teze, poza tobą tkwiącym dalej w tym przekonaniu, przypominam, że to w łódzkim jest tańsza ziemia niż w Lub także wg ciebie poziom macie niższy

Edytowany przez Profil usunięty, 19 listopad 2011 - 19:59.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#188 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 19 listopad 2011 - 19:37

czy Waszym zdaniem poziom rolnictwa ma wpływ na cene gleb? ,,Lubelszczyzna którą uważasz za zacofaną to trzecia siła w RP wg GUS'' - 3 potega w rolnictwie ale nie 1 ;].
szbciej uwierze danym instytucji rzadowych i GUS-u niz tobie i reszcie ktora tylko bron?bo ja nie. naglos ten temat w mediach to moze co niektorych przekonasz ze zachód=wschód
jezeli uwazasz ze dyskutujesz z ,,idiota'' czyli ze mna to po co w ogole sie wypowiadasz w tym temacie ? nikt do kontynuacji tej kwestii cie nie zmusza...