Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pneumatyka w renault

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wisniak222

wisniak222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 31 październik 2011 - 19:40

Pneumatyka w renault Witam. Tak jak w temacie czy ktoś z was przy swojej renówce ma sprężarkę ???? Renaulty nie miały sprężarki ale czasami można spotkać. Jeśli ktoś ma niech wstawi zdjęcia i opisze wszystko co i jak, bo ja zamierzam do swojej założyć ale jest problem bo z przodu silnika mam tylko miejsce na jeden pasek klinowy który napędza alternator i pompe wodną i pod niego nie podepnę sprężarki bo za duże obciążenie, a pasowało by koło zamachowe od innego modelu??? Np.133-14 moja to 113-14. Jednak jak by były hamulce na przyczepę to by się lepiej śmigało szybciej i pewniej. Z góry dzięki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pneumatyka w renault Dzisiaj, 13:11
  •  

#2 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 31 październik 2011 - 20:11

Pneumatyka w renault kolego tez mamy 113 i jest kolo pasowe z miejscem na drugi pasek
w niektorych byla klima napedzana z paska, wiec szukaj z takiego modelu

Polska B

#3 Share wisniak222

wisniak222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 31 październik 2011 - 20:20

Pneumatyka w renault ja mam tylko jeden pasek. Czyli od 113-14 tylko na dwa paski koło pasowe by pasowało bez żadnego problemu wyważenie itp. tylko jeszcze co ze sprężarką i zaworem odcinającym. Tak myślałem żeby np. wziąśc i oryginalny wyrównywacz od płynu hamulcowego zastąpić od zetora a od zetora ma właśnie wyjście na zawór odcinający. Lub druga opcja jak jest trójnik od płynu hamólcowego co idzie na pompe i poprowadzić przewód założyć np cylinderek od sprzęgłą od zetora i na zasadzie dzwigni to umoocować i wtedy by odcinał zawór.

#4 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 31 październik 2011 - 20:22

Pneumatyka w renault http://moto.allegro....1884881212.html a może coś takiego cię zainteresuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 31 październik 2011 - 20:31

Pneumatyka w renault Moim zdaniem prościej zrobić hydrauliczne przy przyczepach, lecz polskie prawo nie przewiduje możliwości korzystania z hamulcy hydraulicznych. A więc tak czy tak policja może się przyp..., zawsze można sie tłumaczyć że kupiło się taki ciągnik i dla własnego bezpieczeństwa zamontowałeś hydrauliczne w przyczepach, jak policjant będzie człowiekiem to da ci spokój, ale jak zabraknie mu do obiadu to będzie sprawiał kłopoty. ;) Na dzisiejszy dzień sam jeżdżę bez hamulcy w przyczepach z Renault, ale będzie przeróbka na hydrauliczne, bo strach gdzieś dalej tym jechać ;)

#6 Share wisniak222

wisniak222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 01 listopad 2011 - 11:07

Pneumatyka w renault NO tak ale np. przy zetorze mam pneumatyke i cała wies ma hamulce pneumatyczne przy ciągnikach i przy przyczepach. Czyli łatwiej byłoby założyć sprężarkę do renault niż do 3 przyczep hamulce i w ogóle inne sprzęty.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share pamo84

pamo84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i co z nim związane . Maszyny rolnicze i budowlane.Stolarstwo. Militaria

Napisany 02 listopad 2011 - 20:13

Pneumatyka w renault Pierwszy raz słyszę że w polsce nie wolno używać hamulców hydraulicznych ale spierał się nie będę uważam że jeżeli pojazd czy to traktor czy przyczepa przejdzie przegląd diagnosta stwierdzi że wszystko jest ok i dopuści go do ruchu to policja nie ma nic do tego może jedynie sprawdzić czy są sprawne