Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pronar 1025a - nie działa wskaźnik od paliwa.

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ryszes

Ryszes

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 31 październik 2011 - 19:08

Pronar 1025a - nie działa wskaźnik od paliwa. Witam serdecznie, posiadam Pronara 1025a (2004 r.) i od jakiegoś czasu mam problem z wskaźnikiem od paliwa, nic nie pokazuje, stoi w miejscu. Wcześniej, przed zepsuciem się wariował strasznie, raz wskazywał pełno, raz nic - tak sobie skakał jak chciał, takiego jego zachcianki. Teraz nic nie pokazuje, miał ktoś już może taki problem i wie jak to naprawić? Z góry dziękuje za pomoc i szybkie odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pronar 1025a - nie działa wskaźnik od paliwa. Dzisiaj, 10:24
  •  

#2 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1310 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 31 październik 2011 - 19:47

Pronar 1025a - nie działa wskaźnik od paliwa. ja bym sugerowal wyjac plywak ze zbiornika i zobaczyc czy wszystko w porzadku czy kable cale czy jest masa i czy sciezka nie zdarta na plywaku

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#3 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 31 październik 2011 - 20:08

Pronar 1025a - nie działa wskaźnik od paliwa. u mnie wskaźnik od ciśnienia w butli wariował gdy odłączyły się kabelki od czujnika tu pewnie jest tak samo :)

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Ryszes

Ryszes

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 31 październik 2011 - 20:18

Pronar 1025a - nie działa wskaźnik od paliwa. Dziękuje za informację, sprawdzę to w wolnym czasie. :)

#5 Share Ryszes

Ryszes

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 24 kwiecień 2013 - 07:57

Pronar 1025a - nie działa wskaźnik od paliwa. Odświeżam temat.
Jak się okazało były odłączone kable od pływaka, więc podłączyłem je, ale teraz wskaźnik nie pokazuje mi pustego baku, gdy jest pusto pokazuje połowę. Czym to jest spowodowane?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share tjun

tjun

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 29 kwiecień 2013 - 19:40

Pronar 1025a - nie działa wskaźnik od paliwa.

Odświeżam temat.
Jak się okazało były odłączone kable od pływaka, więc podłączyłem je, ale teraz wskaźnik nie pokazuje mi pustego baku, gdy jest pusto pokazuje połowę. Czym to jest spowodowane?

Może zamieniłeś kabelki bo tam są dwa prawda ? Ale też dziwne bo w sumie powinien pokazywać pełny. Też miałem problem ze wskaźnikiem jak się okazało spuściłem paliwo i pływak jakby odpiął się z tego zagiętego ucha i przepłynął do 2 baku :) ale udało się złowić i z powrotem działa.

Dodaj odpowiedź