Skocz do zawartości

Zdjęcie

MF 35

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share triwet

triwet

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 31 październik 2011 - 16:29

MF 35 Witam wszystkich jestem nowy i piszę tu bo mam problem. Posiadam MF 35 i 65:D wiem wiem stay ale lebszego nie potrzebuje.
Ostatnio chiałem zabronowac lekkimi bronami takimi pod 35 a tu nici z tego bo nie chce mi tylni podnośnik ruszyć nie tyle co nie chce tylko srasznie wolno idzie jak by nie miał siły więdz odpiełem brony i to samo. ojciec mówił że też tak miał jak coś woził nabank za ciężkie nie było. Więdz przywiozłem ciągnik do pana dr. on rozkręcił siedzenie popatrzył i mówi że coś w pompie od podnośnika poszło najprdopodobniej tłok pękł chciałem poszukać na necie nowej ale w nii ciula nie ma nawet częśni więdz pytam czy ktoś z was posiada:
POMPĘ DO PODNOŚNIKA TŁOCZKOWĄ DO MF 35 lub zajmuje się regeneracją i daje gwarke??
piszcie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MF 35 Dzisiaj, 03:18
  •  

#2 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 31 październik 2011 - 17:56

MF 35 Hydrotor Tuchola robi regeneracje i daję pół roku gwarancji. Koszt 400-600 może.

#3 Share siano298

siano298

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 02 kwiecień 2012 - 20:51

MF 35 witam mam problem z moim mf 35 mas dość duży luz na kole kierowniczym czy moge go czymś zmniejszyć i skad wziaść cześći do tego takie sklepy jak agroma nie maja pojecia prosze o pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Semen

Semen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 14:19

MF 35 Witam ja również posiada mf 35 cacuszko. silnik założony nowsza wersja perkinsa. jakie macie tylne opony???? chodzi mi o rozmiar. wszędzie gdzie zapytasz to nikt nie wie co to za traktor. kolumny nie rozbierałem nie pomogę, a z pompą się spóźniłem a pomógł bym

#5 Share siano298

siano298

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 10 kwiecień 2012 - 20:12

MF 35 kolego potrzebujesz jeszcze rozmiar tych opon ????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Semen

Semen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 13 kwiecień 2012 - 19:50

MF 35 tak prosił bym o wymiary. aktualnie mam założone od 30-stki. ale to chyba nie oryginalne w ferdku

Dodaj odpowiedź