klopocik91

NH T6050 Plus vs JD6430 Comfort vs Claas Arion 610C

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rafal2511    6

No i fajnie :) bezawaryjności życze;)

A tak wracając do tematu to wypowiedzi niektórych użytkowników że "bierz JD bo JD to JD" sa po prostu nawet nie śmieszne, a wprost żałosne.Moim kumpla z klasy też sie nieprzetłumaczy że np. NH jest też dobry. Oni poprostu sa tak zafascynowani JD ze przy zakupie liczy sie tylko on i o innym nawet slyszec niechca, troche to głupie ale ok:P W czym ten JD jest tak mocno lepszy od np. Valtry, claasa, MF, Case czy NH. Ciągnik jak ciągnik, komfortem każdy z nowych ciagników jest w zupełności wystarczający na 12h pracy a pozatym z ciągnikiem nikt sie nie ożenił żeby przebierać ze ten czy tamten jest bardziej komfortowy:P Co do wytrzymałości to bym powiedział ze jedna cholera wszystko, może niewielkie odstępstwa sa ale to jak ktos juz wspomniał zalezy na jaki model sie trafi. Ogolnie co do silników to o awari rzadko sie slyszy, czesciej cos z elektronika i hydraulika, rzadziej o skrzyniach.

 

 

w 100% zgadzam się z tobą ale niestety jak w każdej dziedzinie tak i ty znajdują się fanatycy marki co by nie było to i tak ich ulubieniec będzie najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Szczególnie fani ciemnej zieleni są bardzo tendencyjni. Wydaje mi się, że połowa z nich byla by zadowolona jakby im belarusa ubrać w barwy firmowe. Mówili by że tani, prosty, niedrogi. Ale belarus w orginale to już dla nich nie traktor. Zresztą w każdej marce jest troche fanatyków. Z samochodami podobnie wygląda, nie miał innej marki, ale jego najlepsza. A w temacie, mam 6030 i po przesiadce ze starej poczciwej reni jestem zadowolony. No może spalanie nie najmniejsze, ale jak pogadałem ze znajomymi którzy urzytkują inne marki i nie fantazjują jakie to cuda mają to stwierdzili że mi srednio pali a jak się ułoży koło 500mh to powinno spaść.Także klopocik będziesz zadowolony, jak większość po wymianie sprzętu.

Edytowano przez PawelWlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klopocik91    2

Też tak myślę. Wolał bym Delte bo nie jestem fanem nadmiaru elektroniki, ale nie było już możliwości <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj