Skocz do zawartości

Zdjęcie

Operator maszyn rolniczych, pracownik do gospodarstwa

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 08 listopad 2011 - 07:04

Operator maszyn rolniczych, pracownik do gospodarstwa Jeśli szukasz wśród miejscowych obiboków, któzy nic nie robią i wydaje ci się, że mogli by u ciebie pracować to się nie dziw. Oni pracy nie nauczeni i mają to gdzieś. Co do operatorów zależy jakich kwalifikacji wymagadz. Dla niektórych te 7 czy 10 zł i to dorywczo to może być śmieszne. Jak ktoś ma prawko c uprawnienia to raczej szuka sobie czegoś stałego. Przecież jeść trzeba codziennie. Na twojm miejscu spróbował bym poszukać jakiegoś pracownika na stałe i do maszyn i do krów w jakiejś szkole rolniczej. uczy się tam dużo ludzi którzy po ukończeniu za bardzo nie wiedzą co robić dalej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Operator maszyn rolniczych, pracownik do gospodarstwa Dzisiaj, 16:28
  •  

#22 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3920 postów

Napisany 08 listopad 2011 - 18:43

Operator maszyn rolniczych, pracownik do gospodarstwa Jestem w tak komfortowej sytuacji że nie zatrudniam i jestem nie zatrudniany.

Mieszkam w takiej okolicy że pracownikowi trzeba zapłacić 15 zł/h tylko mówię o pracowniku nie o takich jak ty piszesz (pracowniku odpowiedzialnym). Wszyscy którzy mają jakieś tam pojęcie to pracują na stałe a wiadomo w rolnictwie prace są sezonowe.

Fakt znalazłby i takiego za 7 zł/h tylko na takiego to ja patrzeć nie chcę.

Odnośnie zarobków nie wykonujemy dlatego bo zawsze stawki mieliśmy większe o ok. 10% od pozostałych, kiedyś brałem małe "fuszki" na zakładzie produkcyjnym (jako elektryk) ale szybko odpadłem bo ja za 2/3 godziny pracy brałem min. 100 zł, konkurent tą samą pracę robił za max 50 zł i jeszcze coś z tego opuścił (ale jego praca wystarcza mu tylko na życie nic poza tym), taniej mi się nie opłaci.

Zająłem się gospodarstwem, w wolnej chwili jakieś roboty ślusarskie ale też mam swoją cenę nie interesuje mnie za ile robią inni (nie ruszają mnie takie teksty typu xxxxxx zrobi za tyle - to niech robi jego sprawa), jak był klient to nająłem spawacza na 2 tygodnie i dostał 30 zł/h (to była sytuacja wyjątkowa w zimę wykonałem 50 mb ogrodzenia a wiosną ten sam klient chciał jeszcze 100 mb trzeba było wykonać bo cena była bd).

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 08 listopad 2011 - 19:40

Operator maszyn rolniczych, pracownik do gospodarstwa Zgadza się jak chcesz aby pracownik prace szanował, to trzeba mu dobrze zapłacić i przedewszystkim pracownika dobrze wybrać.