Skocz do zawartości

Zdjęcie

NOWY URSUS 11034

73 odpowiedzi na ten temat

#21 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów
  • Zainteresowania:OFF ROAD, enduro, motoryzacja

Napisany 30 październik 2011 - 15:31

NOWY URSUS 11034 Ciekawi mnie jedna rzecz. czy można wyrażać opinie o traktorze w którym pewnie nawet nie posadziliście czterech liter.
Wyjdzie w praniu czy to chiński składak czy traktor który znajdzie wielu zwolenników.
Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
NOWY URSUS 11034 Dzisiaj, 06:14
  •  

#22 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 30 październik 2011 - 15:39

NOWY URSUS 11034 dawniej wszystko sprzedali chińczykom a teraz płaczą że jest kryzys w europie i nie ma przemysłu... i co tu można więcej powiedzieć

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#23 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3920 postów

Napisany 30 październik 2011 - 16:00

NOWY URSUS 11034

Ciekawi mnie jedna rzecz. czy można wyrażać opinie o traktorze w którym pewnie nawet nie posadziliście czterech liter.
Wyjdzie w praniu czy to chiński składak czy traktor który znajdzie wielu zwolenników.

Kolego bo jakby był to JD, Fendt czy DF lub podobny to byłby super a jeżeli jest prawdopodobnie polski" to musi być zły.

Część społeczeństwa idzie w tym kierunku jak napisał kolega @prometeusz "lepiej kupić niemiecką wieprzowinę, holenderskie mleko, amerykańską wołowinę i całą resztę artykułów spożywczych" i wtedy będzie super.

Edytowany przez Sadek, 30 październik 2011 - 16:08.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#24 Share zenon385

zenon385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 30 październik 2011 - 16:08

NOWY URSUS 11034 Nie wiem co wam w tym wyglądzie nie pasuje - poprostu się nie patrzcie. Z zachodu mógłby być największy bubel i tak by było mówione że najlepsze ta sprowadzana wieprzowina też jest lepsza? Teraz prawie wszystko jest skladane w chinach przynajmniej nie mają problemów z kryzysem.

#25 Share hksdam

hksdam

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 30 październik 2011 - 17:05

NOWY URSUS 11034 nie ukrywajmy, w Chinach mieszka 1/6 ludności świata, do tego ustrój jaki tam panuje od wieków to właśnie teraz to przekłada się na to że Chiny dyktuja wszystkim warunki.

A wracając do tematu, ja wcale nie mówię że to będzie nie dobre, albo że coś. Musielibyśmy zapytać się użytkowników Ciągników PolmotH, tych robionych w Turcji, bo to jest to samo tylko inny znaczek. Ale i tak nie znajdzie się osoba która chciała by ten ciągnik nazwać Ursusem. On po prostu nie wygląda tak ja wyglądać Ursus, który jest produkowany od ponad 60lat, przez ten okres już zdążył się wyrobić jakiś trend odnośnie wyglądu. I tak właśnie te ostatnie Ursusy takie normalne[np 1954], o! Na taki ciągnik to można patrzyć i patrzyć, aż szkoda nim w pole wyjechać.

Edytowany przez hksdam, 30 październik 2011 - 17:06.

Nie wyobrażam sobie nie poprawiać fabryki.

#26 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 30 październik 2011 - 19:57

NOWY URSUS 11034

idąc Twoim tokiem rozumowania lepiej kupić niemiecką wieprzowinę, holenderskie mleko, amerykańską wołowinę i całą resztę artykułów spożywczych

Tak uważać zachodnie za najlepsze a samemu jeździć MTZ :D
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#27 Share slaw17

slaw17

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 563 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, prawo, finanse

Napisany 30 październik 2011 - 20:16

NOWY URSUS 11034 Jestem zaskoczony poziomem jasnowidzenia użytkowników AF. Nikt nie widział specyfikacji Ursusa 11034 a wszyscy się na jego temat wypowiadają. Czyżby wysyp Kaszpiroskich???
Dajcie Warfamie wypuścić produkt a nie wypowiadajcie się o ciągniku widmo!!!
antyfan AF

#28 Share prometeusz

prometeusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów
  • Zainteresowania:szeroko rozumiana mechanika, sport, żużel( Apator czy jak kto woli unibax)

Napisany 30 październik 2011 - 21:11

NOWY URSUS 11034 odnośnie wyglądu to nasza dyskusja jest bezprzedmiotowa
o gustach się nie dyskutuje, to tak jak w przysłowiu, jednemu podoba się córka drugiemu matka
a że Ursus powinien być kwadratowy, za 10 lat pewnie będzie, to tak jak z samochodami, raz są kwadratowe, raz okrągłe i ciągle się to zmienia
co do reszty trzeba poczekac aż ciągnik będzie na naszych polach i jak będzie się sprawował
osobiście za te pieniądze jeżeli miałby jakąś przyzwoitą skrzynię biegów, powiedzmy na poziomie Zetora Forterry wolałbym Ursusa

#29 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 30 październik 2011 - 23:34

NOWY URSUS 11034 1 serie powinny być jako takie dobre bo wszystko co wychodzi w 1 seriach jest dobre :D

#30 Share chop

chop

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 31 październik 2011 - 09:11

NOWY URSUS 11034 To będzie hit na miarę proxim, chodź to inna pólka kucykowa ale wg mnie dużo osób zaufa nowemu ursusowi :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 31 październik 2011 - 09:28

NOWY URSUS 11034 dlaczego inna?? wlasnie ze chyba ten sam przedzial mocy

#32 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 31 październik 2011 - 12:26

NOWY URSUS 11034 niech ktoś to kupi i sam oceni to wtedy porozmawiamy :D

#33 Share Kameleont25

Kameleont25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja rolnictwa, mechanika, rolnictwo, itp. itd.

Napisany 31 październik 2011 - 12:40

NOWY URSUS 11034 Jak za te pieniądze ciągnik w takim wypasie, to jeśli będzie się sprawował dobrze w polu to myślę że ten ciągnik będzie bardzo chętnie kupowany, a wygląd to przecież nie wszystko.

#34 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 31 październik 2011 - 14:54

NOWY URSUS 11034 o jakim tu wypasie jest mowa... w kabinie pusto.. a z 2 strony nie da się tak żeby ciągnik dorównywał np johndeerowi a kosztował o połowę mniej, tak się nie da. W czymś musi być ten ubytek że cena jest taka jaką widzimy. Co do silnika to słyszałem że to chiński perkins także tu też odlatuje sporo bo orginalny byłby droższy o połowę

#35 Share Kameleont25

Kameleont25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 31 październik 2011 - 15:31

NOWY URSUS 11034
porównaj sobie ten ciągnik z tym
http://www.agrofoto....7-belarus-1025/
ursus 11034 i belerus 1025 kosztują około 120 tyś a środek w kabinie nie porównywalny. Oczywiście nie chce mówić że belarus to dziadostwo ale dałem tylko do porównania.

#36 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 31 październik 2011 - 17:12

NOWY URSUS 11034 Jesli juz chcesz zabierac glos to przynajmniej orientuj sie w podstawowych kwestiach czyli ursus ma kosztowac 115 netto czyli brutto 142 tysie co do skrzyni biegow to ma byc jakas 12/4 wiec tez szalu nie ma trwaja prace nad modelami z skrzynia 16/16 i elektrohydraulicznym rewersem tyle ze cena to bez mala 190 tysi wiec nie wiem czy to taki cud

Edytowany przez milanreal1, 31 październik 2011 - 23:29.
cytowanie poprzedniego posta

#37 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 31 październik 2011 - 18:24

NOWY URSUS 11034 Panowie ja mam taką propozycje aby jednak poczekać na tego nowego Ursusa z Lublina.Bo z tego co tu czytam to każda wypowiedź tyczy się chyba innego ciągnika.Nic tak naprawdę nie wiemy na 100% i pojawia się naprawdę dużo rozbieżnych informacji co do ceny , skrzyni itp.
Naprawdę uważam ,ze powinniśmy poczekać ,myślę ,że to kwestia kilku tyg aż jakaś informacja wyjdzie z POL MOT Warfama.

#38 Share hksdam

hksdam

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 31 październik 2011 - 18:26

NOWY URSUS 11034 Ale spokojnie panowie, bo trochę za dużo oliwy do ognia dolałem. Prosiłbym o wypowiedzenie się użytkowników ciągników PolmotH, to będzie kluczowe dla tej dyskusji.

A tak z zupełnie innej beczki, może obecny właściciel Ursusa aby obniżyć koszty i zawojować rynek postarał się zaprojektować elementy ciągnika używając już istniejących części, oczywiście gdzie jest to możliwe.
To taka moja śmiała mała sugestia, ale gdyby im się to udało, mogli by zdecydowanie obniżyć koszty produkcji, nawet w jakichś wypasionych modelach, jak wiadomo Polak wszystko potrafi ;]
Nie wyobrażam sobie nie poprawiać fabryki.

#39 Share Kameleont25

Kameleont25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 31 październik 2011 - 20:38

NOWY URSUS 11034 A bo myślałem że jest podana cena brutto to jak tak to zmienia wogule postać rzeczy, ale i tak mi sie wydaje że warty swojej ceny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,budownictwo

Napisany 01 listopad 2011 - 10:22

NOWY URSUS 11034 moto.onet.pl/1649092,1,nowy-ursus-wyjedzie-z-lublina,artykul.html?node=41798
zapewniają że przywrócą świetność ursusa ale faktycznie w dzisiejszych czasach skrzynia 12/4 brak rewersu i półbiegów załonczanych pod obciążeniem to nieciekawie no chyba że tak jak piszą że to ciągniki tylko dla ogrodnictwa ;[ a my farmerzy jesteśmy skazani na zachód albo czechy :lol: :lol: