Skocz do zawartości

Zdjęcie

O co w tym wszystkim codzi

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jankes84

jankes84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 28 październik 2011 - 18:48

O co w tym wszystkim codzi Witam posiadam mf 698 i mam problem z podnośnikiem, zauważyłem że w zaworze cisnieniowym nie ma takiej śrubki 5 która idzie do takiej membrany w zaworze(nie wiem czy to jest przyczyna), zawór działa prawidłowo, ale nie ma siły unieść podnośnik, ale jak w takim dekielku wezmę odczepie dźwiggnię (która jest spieta z rozdzielaczem) i wezmę ją o góry to wszystko jest ok, kto mi to wytłumaczy?????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
O co w tym wszystkim codzi Dzisiaj, 05:47
  •  

#2 Share Karol445

Karol445

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 856 postów

Napisany 28 październik 2011 - 19:40

O co w tym wszystkim codzi Zawile to opisałeś.Ciężko zrozumiec o co ci własciwie chodzi

#3 Share jankes84

jankes84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 28 październik 2011 - 19:49

O co w tym wszystkim codzi Masz ciągnik z serii 6xx??? po prawej stronie w tylnym moście jest dekielek z dzwigniami. TAm jest taka dżwignia która jest połączona z dzwignią w rozdzielaczu który jest odpowiedzialny za podnośnik. I jak rozłącze tą dzwignię i wezme ja podwieszę np. drucikiem do góry(nieruszająć rozdzielaczem) to podnosniok mi podnosi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share jankes84

jankes84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 13 listopad 2011 - 11:31

O co w tym wszystkim codzi Ktoś w ogóle próbował coś regulować w podnośniku w serii 6xx???

#5 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 409 postów

Napisany 13 listopad 2011 - 12:39

O co w tym wszystkim codzi Człowieku wyrzuć zawór regulacji ciśnieniowej,a załuż zawór bezpieczeństwa tak jak jest w nowych ciągnikach http://www.agrinpol....mages/15500.jpg i wszystkie problemy miną

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom i pompy tłoczkowe Massey Ferguson

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share jankes84

jankes84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 13 listopad 2011 - 15:31

O co w tym wszystkim codzi Możesz napisać na ten temat coś więcej???? A coś na temat regulacji tego zaworu(mojego) i cos więcej na temat tego ustrojstwa co dałeś fotę:D