Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renault ares 540 kontrolka

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ARTEXX

ARTEXX

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:Zainteresowania oczywiście rolnictwo :))

Napisany 27 październik 2011 - 19:19

Renault ares 540 kontrolka Wie ktoś może od czego jest ta kontrolka .Sory za jakość zdjęcia . Z góry dzieki za odpowieć DSC00016vvvv.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renault ares 540 kontrolka Dzisiaj, 22:02
  •  

#2 Share ketrab

ketrab

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:Hoo. jest tego trochę:)

Napisany 30 październik 2011 - 22:12

Renault ares 540 kontrolka Witam:)
jest to kontrolka od zatkanego filtra hydrauliki.
z tego co sobie przypominam było gdzieś już na forum wspomniane o tej kontrolce:D albo na PW z kims pisałem...nieważne
wystarczy przeczyścic filtr hydrauliki, masz 3 filtry za tylnym prawym kołem, musisz odkęcic ten największy (taki okrągły najprawdopodobniej będzie biały), ten duży można czyścic, te dwa mniejsze takie podłóżne się wymienia, jeśli czyszczenie nie pomoże przy wymianie oleju hydraulicznego radze wymieni wszystkie 3 filtry(trochę zabulisz no ale cóż)a w między czasie sprawdź wtyczkę przy czujniku tego filtra, warto ją przeczyścic

#3 Share ARTEXX

ARTEXX

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:Zainteresowania oczywiście rolnictwo :))

Napisany 01 listopad 2011 - 11:40

Renault ares 540 kontrolka Ok dzięki.

#4 Share maliniak985

maliniak985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 27 wrzesień 2013 - 09:33

Renault ares 540 kontrolka W moim aresie też co nieraz zaświeca się ta kontrolka i dlatego mam pytanie. Przy czyszczeniu tych 3 filtrów trzeba koniecznie spuścić olej czy jest jakaś inna możliwość? Nic się nie stałoby jakbym jeździł przez kilkanaście motogodzin z zatkanymi filtrami?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1628 postów

Napisany 29 wrzesień 2013 - 12:47

Renault ares 540 kontrolka Z czyszczeniem filtrów to niezbyt dobra rada a już na pewno tego dużego, wymiennego ( nie wiem jak to zrobić), wygląda tak;http://allegro.pl/fi...3568332004.html. Te małe wymienne można próbować czyścić ale efekt marny ( sam próbowałem) a wygladają takhttp://allegro.pl/fi...3521423961.html. Do wymiany (demontażu) filtrów nie trzeba spuszczać oleju, pojeździć można na przypalającej się kontrolce, filtry się nie zapchały tylko są mniej drożne, większy opór przepływu. U mnie gdy jeździłem na przygęstym oleju ( agrol U) też się świeciła do póki olej się nie rozgrzał.

#6 Share damianbudzyn

damianbudzyn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane :)

Napisany 29 wrzesień 2013 - 15:22

Renault ares 540 kontrolka U mnie się zapala jak jest zimny olej 15 min pochodzi i jest dobrze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share maliniak985

maliniak985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 03 październik 2013 - 17:46

Renault ares 540 kontrolka Dzięki za cenne rady . Pół roku temu był wymieniany olej , chciałem od razu nowe filtry wsadzić ale mieli akurat jeden tylko w pobliskim sklepie i dlatego żadnego nie wymieniłem . Ale u mnie jest tak jak u damianbudzyn po 20 minutach już nie świeci . Po zimie wymienię i będzie dobrze.