dentka17

Młody drób

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dentka17    5

Witam kolega chce kupić odemnie kurczaka ale nie wiem ida wziąść za kg. Muwił ze chce zeby był wypatroszony i bez piór. Ile wołać za takiego kurczaczka? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek85    18

U mnie znajomy hoduje bojlery i sprzedaje je ludziom po 25zł za sztukę (waga około 2,5kg do tego wątróbka i żołądek) Na zbyt nie narzeka zawsze biorą wszystko co ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentka17    5

Bob@ Smakuje ci? Narazie ierze jedną ale juz inni się pytają więc Smacznego :lol: :lol:

szymek@ ja mam takie po 4-5kg jak mozesz to popytaj gdzie indziej po ile za kg wiesz moze po ile w sklepie jest? jutro musze mame wysłać zeby sie spytała. Z jego ceny wychodzi ze ok. 12zł za kg. Troche za duzo chyba nie? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maczopr    0

Ja sprzedaje wypatroszone bez pior i flakow z watrobka zoładkiem i sercem po 9zł za kg kurczak ok 3.1kg=30zł Mi zawsze tak mniejwiecej wychodzi za kurczaka od 28-35zł sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob    820

Nie kolego nie szukam zaczepki. Przeglądając AF takie tematy jak Twój mnie rozwalają!!! Nie wiesz za ile sprzedać koledze za kurczaka?! Sprawdź po ile jest w sklepie dołóż 10 zł za "pochodzenie" i po kaszlu. Przez takie posty albo takie jak: "Na jaki kolor pomalować traktor???" "Sąsiad przyorał miedzę co z tym zrobić???" albo "Dziadek ma 6 ha co na tym zasiać???" AF staje się forum dzieci a nie rolników znam wielu ludzi którzy m.in. przez takie coś omijają AF szerokim łukiem. Z całym szacunkiem do "problemów" tu poruszanych ale 90% tych postów nie powinno przejść przez sito już na początku jego założenia i umieszczenia go tu. To jest oczywiście moje skromne zdanie i nikt z nim nie musi się zgadzać choć wiem że jest tu bardzo wiele zdroworozsądkowych osób które myślą i mówią podobnie. Pozdrawiam.

Przypomnę jeszcze o błędach ortograficznych które wołają o pomstę do nieba.

Edytowano przez Bob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentka17    5

W sklepie jest po 11+10=21zł no to pozdro ze sprzedażą kto kupi kurcaka za 21zł/kg? :rolleyes: Jak chcą omijać to niech omijają szerokim łukiem lub jeszcze szerszym. Moim zdaniem w temacie np. "Mój dziadek ma 6ha co na tym zasiać" Dziadek moze juz na tyle stary ze mu się w bani pomieszało i nie wie wiec dał wnuczkowi 6ha i sie baw. Jak ci przeszkadzją takie tematy to albo ich nie czytaj albo zrób jak twoi koledzy omijaj AF szerokim łukiem lub jeszcze szerszym i wtedy nie bedziesz musiał patrzeć na forum dzieci.

 

 

No to trzymaj sie. :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob    820

Ty też się trzymaj chłopaku.

Poza tym z określeniem "10zł za pochodzenie" to była przenośnia jak wiesz co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Młodyoporowiec
      witam mam pytanie do hodowców gęsi warto zaczynać hodowle? mam budynek 30x15 oraz 20 ha pola da rade z tego zarobić? 
    • Przez Kama30
      Witam zajmuje się ktoś tutaj hodowlą perliczek brojlerów? Interesuje mnie hodowla na większą skale, minimum 500 sztuk, chciała bym wymienić kilka informacji.
    • Przez Dominik1232
      Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie są najlepsze preparaty do odrobaczania kur niosek i czy obowiązuje podczas stosowania karencja na jajka?
       
    • Przez bulin
      Googluje ,ale nic nie moge znalezc. Jedna z kurek , ktore trzymamy na podworku , dostala bardzo dzwinego schorzenia . Objawia sie ono tym jakby szyja stala sie gietka , ze nie moze utrzymac glowy w jednej pozycji . Glowa tej kury caly czas jest wykrecona o ponad 90 stopni , przez co ma bardzo utrudnione zywienie . Jezeli ktos sie spotkal z czyms takim to prosze sie podzielic informacjami .
      Pare lat temu , inna kura chorowala na to samo schorzenie przez co w przeciagu paru miesiecy padla .
      Wielkie dzieki z gory . Kurek mamy 5 sztuk na podworku , wykluczone przejechanie samochodem , atak psa/kota , mozliwe atak szczura , ale czy cos takiego by spowodowalo to ?
       
      Pierwszy post na forum więc witam wszystkich
    • Przez I1234s
      Najlepsza rasa
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj