Skocz do zawartości

Zdjęcie

C360 3P podgrzewacz cieczy chłodzącej

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share PIOTREK44

PIOTREK44

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 01 luty 2012 - 19:47

dobre
ciekawe jak woda dostanie sie do pierscieni
u nas goscio zalal ciepla woda to przegrzal silnik, a dlatego ze w otwartym kraniku zamarzla woda

U mnie prawie to samo było zerowa temperatura, w tym dniu założyłem termostat wlałem taką letnią wodę i kranik otwarty przy bloku wlewam i wlewam kranik otwarty i nie chce lecieć patrze kranik zamarznięty odkręciłem kranik bez problemu a w tej dziurze po kraniku zamarznięta woda i myślę zapalę to jak się w ciągniku zagrzeje woda to puści kranik a ciągnik uparł się i niezapali ale na całe szczęście zapalił i po dwóch minutach puścił kranik zakręciłem Go i się nauczyłem że letniej wody niemożna wlewać ponieważ jak ciągnik nie zapali to by na niego chuchać trze-bałoby

albo jak nie to pomyślcie o świecy płomieniowej i mniej by trzeba było czekać zanim się zagrzeje a tak to trzeba podpinać kable z tym podgrzewaczem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
C360 3P podgrzewacz cieczy chłodzącej Dzisiaj, 19:34
  •  

#22 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7628 postów

Napisany 01 luty 2012 - 23:27

C360 3P podgrzewacz cieczy chłodzącej Ta grzałka z linka to o kant tyłka rozbić. Poco wpinać grzałe 600W w węża idącego z chłodnicy do pompy przy zamkniętym termostacie? Woda żeby poszła ciepła do silnika to musi wylecieć z chłodnicy a na jej miejsce musi wpłynąć zimna przez termostat.Jak jak jest zamknięty? W mtz-cie mam grzałe 1800W a i tak najmniej pół godziny trza czekać. A i to troche mało. Lepiej doprowadz świece do porządku a jak i z tym ciężko to opalarką zagrzej sobie cały układ dolotowy. Zdziwisz się jak złapie.
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 luty 2012 - 11:48

U mnie prawie to samo było zerowa temperatura, w tym dniu założyłem termostat wlałem taką letnią wodę i kranik otwarty przy bloku wlewam i wlewam kranik otwarty i nie chce lecieć patrze kranik zamarznięty odkręciłem kranik bez problemu a w tej dziurze po kraniku zamarznięta woda i myślę zapalę to jak się w ciągniku zagrzeje woda to puści kranik a ciągnik uparł się i niezapali ale na całe szczęście zapalił i po dwóch minutach puścił kranik zakręciłem Go i się nauczyłem że letniej wody niemożna wlewać ponieważ jak ciągnik nie zapali to by na niego chuchać trze-bałoby

albo jak nie to pomyślcie o świecy płomieniowej i mniej by trzeba było czekać zanim się zagrzeje a tak to trzeba podpinać kable z tym podgrzewaczem

Zawsze kranik będzie zamarznięty, bo nigdy tak dokładnie nie zleci i przy dużym mrozie nawet zalanie gorącą wodą go nie rozmrozi bo woda nim tam dojdzie to jest już zimna, jeśli nie chce lecieć to wystarczy mieć pod ręką zwykłą suszarkę do włosów i przez chwilę podmuchać na kranik i zaraz puści, ewentualnie po spuszczeniu wody i przestygnięciu silnika przelać 3-4 litry płynu i spuścić do bańki na następny raz, w tedy też nie zamarznie.