Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kupno Samochodu

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share magik503

magik503

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 25 październik 2011 - 13:09

Kupno Samochodu Hej :)
Chciałbym poznać waszą opinie na temat tego samochodu: http://szukaj.pl.mob...ml?id=152997173
Potrzebuję kupić jakiś samochód do jeżdżenia na uczelnie , mam troszkę daleko o pociągi nie jeżdżą już tak jaki kiedyś..
Jakie są wasze opinie na temat tego Opla?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kupno Samochodu Dzisiaj, 23:47
  •  

#2 Share dawidursus323

dawidursus323

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 593 postów
  • Zainteresowania:Ursus i technika rolnicza.

Napisany 21 listopad 2011 - 17:19

Kupno Samochodu http://opinie.auto.c...esty/Opel/Astra tutaj masz co i jak z opel vectra.
Ten co pokazałeś jest z 1997 to się mogą dane trochę różnić. ;)
A tak po za tym to on ma trochę dużo przejechane. :o

Edytowany przez dawidursus323, 22 listopad 2011 - 14:08.

#3 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 17:50

Kupno Samochodu vectry to kijem przez szmate nie tykaj, w ogóle general motors czyli miedzy innymi opel to dziadostwo, jednak najbardziej udanym modelem opla od lat 90-tych do dziś jest cadet, astra 1 i astra2, czyli kolega wyżej ci dobrze radzi, silniki 1.6 8v bardzo udane
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#4 Share RobertT25

RobertT25

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 18:27

Kupno Samochodu Kolego ,,trzeba mieć hopla ,aby kupić opla'' he he he :lol:

#5 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1299 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 21 listopad 2011 - 22:55

Kupno Samochodu duzo przejechane? :lol::lol: zebys zobaczyl jego blat zanim go skrecili :lol:
podzielam zdanie kolegow ople vectry to niezbyt udane auta przynajmniej diesle benzyna 1,6 nie jest zla ale przy takim przebiegu jaki sie domyslam ze posiada to tam juz silnik kiepsciutki oj kiepsciutki :D

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#6 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 22 listopad 2011 - 08:48

Kupno Samochodu W tej cenie to moze jakis rover 400 np 1.6 benzyna klima alufelgi 4szyby elektryczne radio szyberek itp mozna miec rocznik 1999, kilku znajomych u mnie ma takie samochody i jezdza juz po kilka lat i nic sie nie psuje i ostatnio sam takiego kupilem za 6tys, rozejrzyj sie moze warto i ci sie moze spodoba
http://otomoto.pl/ro...-C21658299.html

Edytowany przez rino, 22 listopad 2011 - 08:50.

#7 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 22 listopad 2011 - 22:44

Kupno Samochodu http://otomoto.pl/pe...-C21802725.html

karoseria ocynk, prosty Diesel, często niezłe wyposażenie, jak nie potrzebujesz sporego bagażnika szukałbym hatchbacka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 22 listopad 2011 - 22:57

Kupno Samochodu wezcie sie nie rozpędzajcie załozyłem na tym forum temat o wyborze auta i jednak kupiłem vectre i nie załuję no moze troche za mały silnik 1,7TDI isuzu ale mróz -25 raz podgrzane swiece jeden obrót i pyka nie dawno minął rok jak ją mam i mnie jeszcze teauto nie zawiodło byłem u yahoo777 (620 km w jedną) z doś ciezkawą przyczepka jednym ciagiem z małymi przerwami jechałem w obie strony nic sie nie popsuło, mam ciezką noge udao mi sie ja rozbujać do 185km/h a tak to do 150km/h jak musze a srednio to 110km/h sypie choc czesciej 120km/h i pali w granicy 6 litrów wtedy z ta przyczepką wyszło 6 z małym ale dlatego ze czesto 4 biegiem jechałęm nie dośc ze góry były to i wiatr a na wózku miałem kabine od 3512 wiec opór był, zawieszenie o dziwo sie trzyma sprawne jest po roku jezdzenia po dziurach, leje ON i jade jak narazie odpukac

#9 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1960 postów

Napisany 23 listopad 2011 - 00:28

Kupno Samochodu Ja mam 2 Vectry. Jedną Vectre A 2.0 8V 115 KM z LPG z 1993 roku samochód weterynaryjny czyt. w teren od końca czerwca tego roku przejechałem ponad 30 tyś km, odpukać w niemalowane bezawaryjnie ... Druga do kościoła Vectra B z bagatelnym silnikiem 1.6 8V również z LPG rocznik 1997 przerobiona na polifta, dwa lata u mnie, grama rdzy się nie znajdzie, awaria jedna... zapomniałem o oleju w silniku :P i się zatarł ... ale koszt drugiego to 500zł i śmiga dalej :D Obie czerwone w wersji hatback... Wygodne to jak nie wiem co zarówno jedna jak i druga i ciche ... A części tanie jak barszcz ... Gorzej z dieslami w oplu jedyny słuszny i bezawaryjny to ISUZU 1.7 ...

#10 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 26 listopad 2011 - 18:39

Kupno Samochodu Potwierdzam, że ten silnik isuzu w oplach bardzo dobrze się trzyma i ma fajny dzwięk :rolleyes: Jak opel to tylko z tym silnikiem lub tym benzynowym co napisano powyżej.
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#11 Share jan23

jan23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 15 maj 2016 - 10:16

Kupno Samochodu Witam, odświeżę trochę temat, zastanawiam się nad kupnem Ki Sorento, może ktoś z was jeździ takim autem i podzieli się opinią o
tym aucie która była by pomocna przy zakupie.

#12 Share bronson

bronson

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 05 lipiec 2016 - 07:23

Kupno Samochodu

Czy to miałby być nowy samochód? Salonowy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share Bolo21

Bolo21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 15 wrzesień 2016 - 12:45

Kupno Samochodu

pewnie już kupił, ja sam szukam tak około do zapłaty 10tys, z silnikiem benzyna, kupiony w Polsce, 5D lub kombi i nic nie mogę znaleźć, nie jest łatwo.