magik503

Kupno Samochodu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bobytempelton    161

vectry to kijem przez szmate nie tykaj, w ogóle general motors czyli miedzy innymi opel to dziadostwo, jednak najbardziej udanym modelem opla od lat 90-tych do dziś jest cadet, astra 1 i astra2, czyli kolega wyżej ci dobrze radzi, silniki 1.6 8v bardzo udane


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7850

duzo przejechane? :lol::lol: zebys zobaczyl jego blat zanim go skrecili :lol:

podzielam zdanie kolegow ople vectry to niezbyt udane auta przynajmniej diesle benzyna 1,6 nie jest zla ale przy takim przebiegu jaki sie domyslam ze posiada to tam juz silnik kiepsciutki oj kiepsciutki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

W tej cenie to moze jakis rover 400 np 1.6 benzyna klima alufelgi 4szyby elektryczne radio szyberek itp mozna miec rocznik 1999, kilku znajomych u mnie ma takie samochody i jezdza juz po kilka lat i nic sie nie psuje i ostatnio sam takiego kupilem za 6tys, rozejrzyj sie moze warto i ci sie moze spodoba

http://otomoto.pl/rover-416-klima-z-niemiec-C21658299.html

Edytowano przez rino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

wezcie sie nie rozpędzajcie załozyłem na tym forum temat o wyborze auta i jednak kupiłem vectre i nie załuję no moze troche za mały silnik 1,7TDI isuzu ale mróz -25 raz podgrzane swiece jeden obrót i pyka nie dawno minął rok jak ją mam i mnie jeszcze teauto nie zawiodło byłem u yahoo777 (620 km w jedną) z doś ciezkawą przyczepka jednym ciagiem z małymi przerwami jechałem w obie strony nic sie nie popsuło, mam ciezką noge udao mi sie ja rozbujać do 185km/h a tak to do 150km/h jak musze a srednio to 110km/h sypie choc czesciej 120km/h i pali w granicy 6 litrów wtedy z ta przyczepką wyszło 6 z małym ale dlatego ze czesto 4 biegiem jechałęm nie dośc ze góry były to i wiatr a na wózku miałem kabine od 3512 wiec opór był, zawieszenie o dziwo sie trzyma sprawne jest po roku jezdzenia po dziurach, leje ON i jade jak narazie odpukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Ja mam 2 Vectry. Jedną Vectre A 2.0 8V 115 KM z LPG z 1993 roku samochód weterynaryjny czyt. w teren od końca czerwca tego roku przejechałem ponad 30 tyś km, odpukać w niemalowane bezawaryjnie ... Druga do kościoła Vectra B z bagatelnym silnikiem 1.6 8V również z LPG rocznik 1997 przerobiona na polifta, dwa lata u mnie, grama rdzy się nie znajdzie, awaria jedna... zapomniałem o oleju w silniku :P i się zatarł ... ale koszt drugiego to 500zł i śmiga dalej :D Obie czerwone w wersji hatback... Wygodne to jak nie wiem co zarówno jedna jak i druga i ciche ... A części tanie jak barszcz ... Gorzej z dieslami w oplu jedyny słuszny i bezawaryjny to ISUZU 1.7 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

Potwierdzam, że ten silnik isuzu w oplach bardzo dobrze się trzyma i ma fajny dzwięk :rolleyes: Jak opel to tylko z tym silnikiem lub tym benzynowym co napisano powyżej.


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan23    1

Witam, odświeżę trochę temat, zastanawiam się nad kupnem Ki Sorento, może ktoś z was jeździ takim autem i podzieli się opinią o
tym aucie która była by pomocna przy zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7850

ja kiedys troszke smigalem, na zime jak to automat troche lipa :D, a po za tym jak wszystko dziala jak trzeba to jest plynna i wygodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9753

Co do vectr to miałem dwie B. Jedna 1.6 8v z gazem auto nie do zajechania ale że nie miała żadnego wyposażenia dodatkowego no i trafił sie klient i dał "dobre" pieniądze to sprzedalem. Kupiłem w zamian też vectre B tyle że 2.0 dti... full opcja z wyposażeniem ale silnik to jakaś porażka :o Non stop check sie zapalał egr pompa wtryskowa i tak w koło ;O 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

DSG fajna sprawa jeżdziłem trochę ponad rok vw cc przejechałem troche ponad 100 tys tylko ze to nowe auto było więc nie było problemu,serwisowane, fajne się tym startuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Co do vecyry b i silnika dti to ma budowe cepa a jak masz mechanika trepa to pozniej nic dziwnego ze auto ciagle nie chodzi.
Najwiecej zawsze mialem poprawek wlasnie w dti lub w vectrze c 3.2 bo ktos sie zabierał do roboty nie majac zielonego pojecia co robi.
W dti zwykly vakuometr i opcom i jestesmy w stanie naprawic prawie wszystkie drobne usterki pod maska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Co nie zmienia faktu, że to dość awaryjne silniki i problematyczne. Porządny diesel w oplu to dopiero fiatowski cdti. Codo dsg to technologia bardzo już dopracowana ponad 10 lat na rynku. Jeśli nie kupi się trupa to nie ma z tym problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Dopracowany cdti...prosze cie.
Za duzo vectr robie zeby mi taka scieme walic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Na pewno lepszy niż dti oplowskie. A to że dużo jakichś aut robisz to tez weź pod uwagę, że wiele awarii to skutek rożnego traktowania tych aut przez kolejnych właścicieli. Z racji tego, że mam insignię cdti bywam czasami na forum opla i tam ludzie jakoś na te silniki cdti z vectry mocno nie narzekają. Wielu twierdzi, że są lepsze niż cdti z insigni. Acz kolwiek ja ze swoją insignią najmniejszych problemów nie mam. Poza tym cdti w vectrze zaczęły oferować osiągi na poziomie konkurencji bo dti to raczej muły były.

Podsumowując faitowskie cdti czy to 1,3 czy 1,9 czy 2,0 sprawują się w oplach lepiej i oferują lesze osiągi niż ich oplowscy poprzednicy. Oczywiście mam na myśli osiągi porównywane z konkurencją w danym czasie.

Diesle opla w porównaniu z benzyniakami opla to zawsze był szajs.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matias95    80

Ja tam zakupiłem ostatnio audi 80 b4 i to jest samochód :D 2.0E 115 KM. To jest samochód :D Blacha jak nie była bita, to ruda szmata się nie ima :D domu są jeszcze dwie 80-ki, 1.9 TDI i 2.0 90-cio konne. 2.0E i 1.9 Tdi spalanie mają według mnie bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

To mocne samochody ale ciężko znaleźć coś dobrego nie bitego i nie dobitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Hubertus a uszczelniacz na smoku robiles?
Tez jestem na forach opla juz ponad dekade i czadami ludzie takie bzdury wypisuja ze glowa boli. Ja jezdze benzyniakami i nie narzekam i czesto ludziom jak cos robie to tez slysze narzekanie tylko szkoda ze zegary czesto nawet o 200 tys km cofniete jak podepne pod kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Klapy wirowe i uszczelniacz to klasyka tematu prawie taka jak egr w 1.3.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj