Skocz do zawartości

Zdjęcie

wycinarka kiszonki

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Pawel1222

Pawel1222

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 25 październik 2011 - 10:47

wycinarka kiszonki Witam planuję kupno wycinarki do kiszonki i nie wiem jakie wycinarki są najlepsze. Mam oborę uwięziową korytarz paszowy 5 metrów i chciałbym wycinać kostki kiszonki i przecinać bale sianokiszonki na pół zeby było łatwiej je dawać krową i zostawiać je na korytarzu.Mam ursusa c-360 i 912 z turem nie mam wozu paszowego i przez kilka kolejnych lat raczej nie będę miał. Liczę na pomoc tych którzy użytkują na co dzień takie maszyny.

Edytowany przez Pawel1222, 25 październik 2011 - 10:49.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wycinarka kiszonki Dzisiaj, 19:39
  •  

#2 Share jacekkombajnista

jacekkombajnista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisany 25 październik 2011 - 11:16

wycinarka kiszonki Mam do sprzedania wycinak strautmann na 3 piły każda oddzielnie napędzana siłownikiem, wycina kostkę do wysokości 145cm, bez problemu przetniesz nim balota, ja tak robiłem ale teraz mam paszowóz i wycinak sprzedaję. Jest w bdb stanie, nie jakiś tam z pokrzywy tylko naprawdę zadbany, wszystko sprawne, współpracował z ciągnikiem ursus 4514. jak jestes zainteresowany to kontakt gg albo pw

#3 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 25 październik 2011 - 11:22

wycinarka kiszonki Do takich rzeczy to najlepszy byłby BVL na podwójnych piłach. On najlepiej poradzi sobie z przecięciem beli. Ceny w granicach 3000 do 4500 zł.

http://otomoto.pl/wy...noz-A89569.html

http://allegro.pl/wy...1871252776.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 25 październik 2011 - 11:40

wycinarka kiszonki Kupując wycinak, typu np Strautman Hydrofox, zwroc uwage na linę ktora unosi i dociska do kiszonki cała "szczekę" z pilami. Czy nie jest pordzewiala, porwana, nadmiernie zuzyta. Ta lina kosztuje 1200-1500zł.

Mam Strautmana Hydrofoxa, z windą i łacznikiem hydraulicznym. Bardzo dobry wycinak. Tylko do wycinaka z windą ciągnik musi mieć ciezki przod- bo przy pelnym wycinaku kukurydzy, moze przod podbijac do gory.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Buuz40

Buuz40

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 18 czerwiec 2013 - 13:41