Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ursus 4514 v McCormick C75 Max

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 październik 2007 - 21:29

Ursus 4514 v McCormick C75 Max

Weż kup U5024 z tym nowym silnikiem i z klimą ,będzie napewno tańszy niż mccormick.

Jak ma pieniądze to czemu ma kupować Ursusa? Ja bym się długo nie zastanawiał i brał MC.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ursus 4514 v McCormick C75 Max Dzisiaj, 19:38
  •  

#22 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 13 październik 2007 - 07:08

Ursus 4514 v McCormick C75 Max ja napewno wziąby MC a na 20 ha to troche zaduzy traktor ale jak chcesz a moze VALTRE ??? fajne traktory te VALTRY
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#23 Share buchaj

buchaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 380 postów

Napisany 13 październik 2007 - 09:02

Ursus 4514 v McCormick C75 Max Ja przed zakupem takiego nietaniego ciagnika jakim jest MC, tylko na 20ha poważnie bym się zastanowił. Jeśli miałbym gotówkę to może bym i zaryzykował, ale jak miałbym wziąć kredyt to wolałbym coś tańszego, bo mógłbym mieć problemy ze spłacaniem kolejnych rat. No chyba, ze na tych 20 ha masz jakieś warzywka albo inne uprawy specjalne.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share MCKYLO

MCKYLO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 14 październik 2007 - 10:36

Ursus 4514 v McCormick C75 Max Witam. Kolego Chota z całym szacunkiem co wg Ciebie znaczy fajne traktory te Valtry. Może coś więcej bardziej profesjonalnie. To tak jak byś opisywał samochód fajny kolor bez urazy, ale bądźmy profesjonalni w wypowiedziach. Jeżeli kolega wybiera maszynę to zapewne chce się dowiedzieć techniczne walorów lub wad maszyn.
Pzdr

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 14 październik 2007 - 11:12

Ursus 4514 v McCormick C75 Max a ja się Wam troche dziwie...kolega @martinn który zaczął wątek napisał tylko pierwszy post, bez zadnego opisu swojej sytułacji, a tutaj nastukane 2 strony postów...z których kilka jest rzeczowych...

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Dodaj odpowiedź