Skocz do zawartości

Zdjęcie

Firma budowlana kuj-pom

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 24 październik 2011 - 10:03

Firma budowlana kuj-pom Witam.
Poleci ktoś jakąś firmę budowlaną budującą obory wolnostanowiskowe od A do Z w kuj-pom? Szukam solidnej firmy która sprawnie wszystko buduje nie ociąga się z terminami i ma duże doświadczenie w tej branży. Prawdopodobnie konstrukcja będzie stalowa jeżeli to ma znaczenie. Jeszcze nie wiem czy korytarze głębokie będą pod oborą czy osobno zbiornik na zewnątrz zrobić tu akurat się zastanawiam i jak by dał jakieś plusy i minusy obu rozwiązania bym był wdzięczny obora pełen ruszt ma być.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Firma budowlana kuj-pom Dzisiaj, 12:50
  •  

#2 Share bayer

bayer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 24 październik 2011 - 11:09

Firma budowlana kuj-pom również jestem z okolic G-dza i moją oborę i kilka innych w okolicy postawiła firma z Grudziądza. Teraz robią u mnie garaż,fotki obiektów w mojej galeri. Opróżnij swoją skrzynkę bo chciałem Ci podać mój nr telefonu,w razie pytań.

#3 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 24 październik 2011 - 11:23

Firma budowlana kuj-pom skrzynkę opróżniłem już, możesz podać nazwę firmy tej? Widziałem że masz kurtyny u siebie w oborzę możesz coś o nich napisać ? Jak wygląda w zimę z temp w środku obory ? Nadal myślę nad konkretnymi rozwiązaniami jakie zastosować przy budowie stąd moje pytania

#4 Share Amarok

Amarok

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 24 październik 2011 - 13:05

Firma budowlana kuj-pom Polecam Ci Conexx, co prawda nie są z Kujaw ale budują obory w całej Polsce i robią to właśnie w konstrukcji stalowej. Z tego co wiem budują dla największych gospodarstw jak Kietrz. Kontakt do ich handlowca na Kujawach: Robert Sielicki 605 444 787

#5 Share bayer

bayer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 24 październik 2011 - 16:32

Firma budowlana kuj-pom ja osobiście firmy Conexx nie polecam,(złe doswiadczenia) ale to nie mój budżet :)

#6 Share Amarok

Amarok

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 24 październik 2011 - 16:59

Firma budowlana kuj-pom dlaczego nie polecasz?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share bayer

bayer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 24 październik 2011 - 17:15

Firma budowlana kuj-pom nie będę robił ANTY-reklamy,ale też brałem ich pod uwagę przy budowie obory. Ale jak widać nie powiodło się

#8 Share Amarok

Amarok

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 24 październik 2011 - 18:58

Firma budowlana kuj-pom no nie wiem, nie będę się wdawał w dyskusje ale czytałem że są nominowani do głównej nagrody na budynek inwentarski w konkursie Eurozagroda. Poza Kietrzem budują teraz oborę na krowy Montbeliare ale dość dużą (500 szt) i inwestor mówił, że po długich negocjacjach okazali się najlepsi. Ale Conexx to chyba obory od 200 szt DJP w górę

#9 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 24 październik 2011 - 19:04

Firma budowlana kuj-pom tak a ja chcę 40 plus młodzież. do gustu przypadła mi strona firmy rolstal wszystko ładnie opisane:) a co wyposażenia to głowa pęka tyle tego teraz jest. trzeba jak najlepsze wybrać bo posłużyć musi.

#10 Share Amarok

Amarok

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 25 październik 2011 - 12:45

Firma budowlana kuj-pom Rolstal jest rzeczywiście firmą wyspecjalizowaną w oborach niedużych a przy większych gabarytach muszą stosować słupy podporowe. Ale czy oni mają jakiegoś przedstawiciela na Kujawach? Mogę prosić namiar?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 26 październik 2011 - 10:48

Firma budowlana kuj-pom szperając w internecie znalazłem firmę z Grudziądza http://www.k3agro.pl/