Zaloguj się, aby obserwować  
zetor7045xD

Jak podłączyć radio

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zetor7045xD    7

Witam zakupiłem radio do mojego case 4230 i teraz nie dostałem kostki do tego ale to najmniejszy problem bo są tam 2 kostki i na obudowie jest schemat opisany .

Jedan jest od głośników a na drugiej piszę że 4 -pamięć 5-antena elektryczna 8 uziemienie 7- zapłon. Głownym moim problemem jest to że nie wiem gdzie mam podłączyć + a gdzie - nie chcę radia spalić. Czy czasem nie powinienem do 7 dać + a do 8 - ?. wyczytałem że pamięć i zasilanie powinny być razem. Półkę mam zbudowaną 2 głosniki nówki sony 3drożne 160w . Te wiem jak podłączyć a radio to NAVIHEAVEN NA-2211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ten model posiada złącze ISO. Opis wyprowadzeń w tym złączu i sposób podłączenia dostępny jest w sieci (na AF również). Nawet nie zadałeś sobie trudu żeby poszukać. Temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor1111
      Witam wszystkich . Zastanawiam sie nad kupnem kamery do monitoringu w oborze np. krowy która ma sie cielić w nocy :unsure: Powiedzcie jaka kamere wybrać i jak ja podłączyc. Wystarczy tylko kupić taka kamerę KAMERA KOLOROWA 420 linii,54 diody IR,ZEWNĘTRZNA (848566965) - Aukcje internetowe Allegro ?????????? Mam tylko dylemat jak ja podłączyć czy wystarczy tylko kabel podłączyc do TV i wszystko????? Piszcie jaka kamerę polecacie(cena nie gra roli)i jak ją podłączyć.
    • Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez yooo
      Witam poszukuję mobilnej bezprzewodowej kamery z własnym akumulatorem i ekranem . Używana była by do podglądu na tylni zaczep pierwszej przyczepy podczas zczepiania przyczep , na przejazd większymi maszynami z podglądem na tył czy ktoś nie jedzie z tyłu na drodze , w rozsiewaczu czy już nie ma nawozu w którymś z dwóch lejów, w opryskiwaczu z widokiem na rozpylacze za samą beczką . Ważne , aby łatwo można było zamontować i zdemontować . Myslałem nad luda farm machinery cam mobility... Niestety o wiele wyższa cena w pl niż za granicą, a chciałbym zobaczyć jakość nagrywania i obawiam się , że za mały ekran te 5 cali. Macie jakieś opinie o tym produkcie lub o podobnym ? Tu link do tej kamery 
      https://hbt.com.pl/produkt/kamera-do-maszyn-rolniczych-machinecam-mobility/
    • Przez Bartek3060
      Witam, mam problem z kamerą cofania peiying. Wyświetla się smybol ładowania baterii. Co zrobić żeby zaczęło pokazywać obraz ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj