Damian234

DF agrofarm 410 czy NH TD5030

Polecane posty

Damian234    0

Witam ;) Mam dylemat który ciągnik wybrać DF agrofarm 410 czy NH TD5030 jakie spalanie

w pracach lekkich i cieżkich a także awaryjność.

Bardzo prosze o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

Na ile hektarów i do jakich maszyn mniej więcej?.No ja bym polecał New Hollanda,seria TD bardzo się chwali w mojej okolicy,nie narzekają na awarie,bo takowych nie ma,spalanie tez dobre,mocy również nie brakuje,cenowo tez będzie tańszy od Deutz-Fahra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

oba ciągniki są bardzo dobre, ekonomiczne i mało awaryjne ale nie zastanawiałeś się może nad NH T5040, wtedy można by go lepiej porównać do DF :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian234    0

Na ile hektarów i do jakich maszyn mniej więcej?.No ja bym polecał New Hollanda,seria TD bardzo się chwali w mojej okolicy,nie narzekają na awarie,bo takowych nie ma,spalanie tez dobre,mocy również nie brakuje,cenowo tez będzie tańszy od Deutz-Fahra.

 

ciągnik bedzie pracował na 20ha przy turze, prasie zwijającej,beczce 5000l i w orce na 3ha jak w spalaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie kierował bliżej DFa ma szerszy rozstaw osi nie jest wysoki i będzie stabilniejszy przy ładowaczu czołowym. Jakie wyposażenie mały by mieć te ciągniki?


red power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian234    0

[quote name='krzysiekfarmer5' timestamp='1319392959' post='801364'

ja bym sie kierował bliżej DFa ma szerszy rozstaw osi nie jest wysoki i będzie stabilniejszy przy ładowaczu czołowym. Jakie wyposażenie mały by mieć te ciągniki?

 

Wyposażenie podstawowe tylko nie wiem czy wziąść z ehr czy z mechanicznym rewersem jak uważacie.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

jak do tura to tylko i wyłącznie elektr-hydrauliczny. tak jak ktoś wyżej pisał popatrz na NH serii T cenowo przystępny bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

do tura to lepiej dopłacić i wziąć eh rewers, bardzo dobra rzecz, po całym dniu pracy noga nie będzie bolała od naciskania sprzęgła <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Wiem, że o większych. Ale wg mnie to akurat nie ma aż takiego znaczenia. I to NH i DF i tu też ;)


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal2511    6

Wiem, że o większych. Ale wg mnie to akurat nie ma aż takiego znaczenia. I to NH i DF i tu też ;)

 

ma to znaczenie każda seria się jest inna i będą inne opinie. chociaż podałeś temat założony dość niedawno wiec można jeszcze to zrozumieć ale jak czytam niektóre posty i podają w nich tematy może podobne przed trzech lat lub w zupełnie innym przedziale cenowym czy wpie... temat o nowych ciągnikach a ktoś pyta się o używane to mnie aż żal du... ściska ze na tym forum są takie cymbały. na przestrzeni tych lat nie jeden opinie o tym ciągniku zmienił, a i nie jeden ciągnik został zmodernizowany więc podawanie takich tematów jest istną głupotą. przecież od tego jest to forum żeby pisać o sprawach aktualnych. jeśli komuś temat się nie podoba to po prostu niech nie bierze w nim udziału a nie jak to bywa zamyka. proponuje takim osobom żeby nauczyli się czytać ze zrozumieniem i zaczęli trochę więcej myśleć i dopiera uczestniczyć na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr6340    0

Cze nie będę zakładał nowego tematu więc podepnę się tu

 

Mam dylemat jaki ciągnik wybrać DF Agrofarm 420 GS czy New Hollanda T5050 który będzie lepszy

ciągnik pracować będzie z prasom metal fach , pługi zagonowy 4x35 , agregat uprawowy i w transporcie dodam ze będzie brany z ładowaczem czołowym


Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Nie wiem czy gdzieś dostaniesz T5050 ja osobiście szukałem i nie znalazłem już takiego modelu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr6340    0

Ja mam jeszcze możliwość kupić NH T5050

Edytowano przez piotr6340

Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr6340    0

do 220 tysięcy brutto ale z tego co się dowiadywałem to się zmieszczę jeszcze powinno zostać kasy

Edytowano przez piotr6340

Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dragunov96    24

to mysle ze NH rewers elektrohydrauliczny duży promień skrętu sam mam T5030 i dobra maszyna godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj