Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agresywnośc

41 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Jarolek19

Jarolek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania to Technika Rolnicza a przede wszystkim Rolnictwo lubie gospodażyć na dużą skale bo to mi sie podoba

Napisany 25 grudzień 2007 - 03:22

Agresywnośc u nas na wsi był taki przypadek że byk który ważył ok 890kg fakty autentyczne doił krowe swoją matke ale skurkobaniec tak ją doił że ani razu nie drasną zębem dojka
ale jak go sprzedawali dawniej na spędzie to jak go wprowadzili w klate to dziad zarwał podłoge deski nie wytrzymały takiego ciężaru

a wracając do tematu byk jak jest agresywny to znaczy że czyje nas że sie go boimy noi będzie szalał jak widzi że go wyzywamy czy coś to będzie stał spokojnie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agresywnośc Dzisiaj, 02:46
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agresywnośc Dzisiaj, 02:46
  •  

#42 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 25 grudzień 2007 - 10:29

Agresywnośc

u nas na wsi był taki przypadek że byk który ważył ok 890kg fakty autentyczne doił krowe swoją matke ale skurkobaniec tak ją doił że ani razu nie drasną zębem dojka
ale jak go sprzedawali dawniej na spędzie to jak go wprowadzili w klate to dziad zarwał podłoge deski nie wytrzymały takiego ciężaru

a wracając do tematu byk jak jest agresywny to znaczy że czyje nas że sie go boimy noi będzie szalał jak widzi że go wyzywamy czy coś to będzie stał spokojnie

Wyzywami i z dużą pałą stoimy, a może to i nie humanitarne ale ja tak antyseptycznie to jeszcze dużemu bykowi przez grzbiet jak przyfasole że poczuje to od razu pokornieje, no ale to już jak siębardzo rozbryka, a z tym baniem się że zzwierzęta wyczują to był taki koles u nas że żadnego psa się nie bał i każdy pies trząsł się ze strachu albo się łasił przy nim, a wyznawał właśnie zasade że nie wolno pokzazsć że się boimy psa