Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 1188

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Heniekii

Heniekii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów

Napisany 21 październik 2011 - 17:11

John Deere 1188 Witam

Chcialbym sie dowiedziec jak w temacie do ilu mth oplaca sie kupic ten model?A po ilu mth oprucz czesci eksploatacyjnych jak pasy lozyska zaczynaja siadac przekladnie hydrostat i tak dalej silnik mysle ze w tym modelu to prawie dozywotnie bo te 10000tys mth powinien wytrzymac.Oraz jaki heder bedzie najlepszy do wydajnosci 8t w gore pszenic i 4t w gore rzepaku oraz jaka wydajnosc osiaga na godzine z tym hederem. Oraz ilu tonowy ma zbiornik

Pozdrawiam

Edytowany przez Heniekii, 21 październik 2011 - 17:13.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 1188 Dzisiaj, 07:26
  •  

#2 Share Heniekii

Heniekii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów

Napisany 21 październik 2011 - 21:22

John Deere 1188 co sie dzieje koledzy tylu uzytkownikow jest tego modelu a nikt nic nie pisze jakby nikt nic nie wiedzial a moze chodza wam bezawaryjnie?Posiadam rekorda na 120 h to zamaly kombajn chodz w tym roku tylko raz musialem zjechac z pola boli mnie najbardziej to ze czesc byla wymieniana ale tak to jest jak robia cos prywaciarze na starym zdezelowanym sprzecie a do johna jaka jokosc czesci bez zastrzezen?

#3 Share Heniekii

Heniekii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów

Napisany 23 październik 2011 - 19:04

John Deere 1188 ludzie co sie z wami dzieje 116 osob odwiedzilo ten temat a nikt nic nie pisze nawet bez sensu co sie czesto zdaza,czyzby wszyscy uzytkownicy tego kombajnu wijechali juz na cmentazrze?piszcie cos wkoncu pomto jest forum !

#4 Share favi515

favi515

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 24 październik 2011 - 17:54

John Deere 1188 Z napędem hydrostatycznym i silnikiem możesz być spokojny, dla 1188 4 tys godzin to żaden wyczyn o ile pilnowany i nie przegrzany. Znam maszynę 2266 która ma obecnie 7 tys godzin i ww problemów nigdy nie było. Oryginał to jakość, zdarza się, że wymieniana część przeszła modernizację aby zwiększyć jej żywotność, rzecz jasna nigdy nie było przypadku żeby konieczne były jakieś przeróbki części zamiennych aby pasowały jak to jest częściami rzemiosła do ursusa lub bizona.

#5 Share Heniekii

Heniekii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów

Napisany 25 październik 2011 - 17:56

John Deere 1188 ale ty jestes uzytkownikiem 11 czy 22?a ma jakies slabe strony ta 11 bo jak czytalem forum to ten walek od podsiewacza jest niby jego pieta ahilesowa ale nikt jasno nie pisal jak juz to co ile mu pada ten walek

#6 Share Heniekii

Heniekii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów

Napisany 30 październik 2011 - 21:02

John Deere 1188 chlopaki jak to jest ze nikt nie ma nic do powiedzenia chodz niedlugo 200 osob bedzie przegladac temat a nikt nic nie wie?

tak malo jest uzytkownikow 11?czy co?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share MarcinJvD

MarcinJvD

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 05 listopad 2011 - 10:13

John Deere 1188 kolego nie nerwowo.
twoje pytania sa troche nie bardzo bo każda maszyna bedzie tak chodził i pracowała jak o nią właściciel zadba, nie jest pwiedziane ze wytrzyma ileś tam godzin, widziałem nawet maszyny które po 2000 godzin wyglądały jak wraki.
Co do wad to głównie ten wałek ale nie jst powiedziane że w każdyn 1188 on pęka, mam 2 i w jednym sie zdarzało w następnym znowu z głównych takich elementów jeszcze nic nie było od nowosci robione.
wszystko to zależy jak bedziesz dbał, co kupisz i jakie czesci kładł. i jak przeprowadzał naprway bo ttaj jest ważne zachowanie pewnych informacji zawarych np w instrukcji.
życze powodzenia i pozdrawiam.

#8 Share Heniekii

Heniekii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów

Napisany 05 listopad 2011 - 16:49

John Deere 1188

kolego nie nerwowo.
twoje pytania sa troche nie bardzo bo każda maszyna bedzie tak chodził i pracowała jak o nią właściciel zadba, nie jest pwiedziane ze wytrzyma ileś tam godzin, widziałem nawet maszyny które po 2000 godzin wyglądały jak wraki.
Co do wad to głównie ten wałek ale nie jst powiedziane że w każdyn 1188 on pęka, mam 2 i w jednym sie zdarzało w następnym znowu z głównych takich elementów jeszcze nic nie było od nowosci robione.
wszystko to zależy jak bedziesz dbał, co kupisz i jakie czesci kładł. i jak przeprowadzał naprway bo ttaj jest ważne zachowanie pewnych informacji zawarych np w instrukcji.
życze powodzenia i pozdrawiam.

a ile mth maja twoje kombajny?nie ma problemu z rzepakiem?bo kolega kupil 1550 i chcial mucic rzepak nierandapowany akurat pogoda mu sprzyjala i wysech tylko lodygi byly zielone i nie mogl go mucic bo mu stawal na koncach wytrzasaczy i musial czekac a u sasiada mucil zrandapowany i tylko jak rosa naszla to tez zaczol mu sie zapychac i jest z tego powodu bardzo niezadowolony bo ma suszarnie a mucic nie moze

pozdro

#9 Share Grześ

Grześ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 14:40

John Deere 1188 Mój 1188 na 4200 godzin silnik ok zużycie oleju ok 2l/100godzin pracy. Wałek podsiewacza pęka jak nie wymienisz na czas gómowych tulejek, dostaje na nich luz i pęka. U mnie tak było. Teraz mam wałem z twardszego wałka zrobiony przez ślusarza i 3 sezony idzie. Hydro bez zastrzeżeń tylko uszczelniacz pomiedzy skrzynią a hydro silnikiem pewnie podjechany bo ubyło mi kilka litrów oleju z hydro a w skrzyni przybyło. Łożyska standartowo co 400 godzin wymieniam. Na bębnie i odrzutniku jeszcze orginalne ale smarowałem je. Ja w rzepaju jadę 3-4 dni w sezonie. Zazwyczaj nie randapowany bęben buczy jak wściekły ale idzie do północy jechać. Najczęściej to nawina mi się na tym wale nad wytrząsaczami mimo odkręconych drutów. Myślałem żeby go wywalić ale nie będę wtedy miał oczyszczacza chłodnicy klimy. Generalnie ok.
The Truth Is Out There

#10 Share macko25

macko25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 20 kwiecień 2014 - 19:42

John Deere 1188 witam, mam pytanie kupiłem niedawno jd 1188 z 90 roku ale biegi zwykła skrzynia mam nie hydrostati chciałem sie zapytać na dżojsiku są trzy przyciski jeden jest od podnoszenia i opuszczania hederu a te dwa pozostałe przyciski do czego są według mnie do pokazywania na zegarze obrotow bebna,prędkosci jazdy,i wentylatora tak?????? rozumiesz mnie czy mam zrobić fotke????bo u mnie zegar nie pokazuje prędkości obrotow bebna ani szybkości jazdy ani wentylatora musze naprawić może coś w tym robileś i cos wiesz na ten temat gdzie mam szukac przyczyny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share macko25

macko25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 26 kwiecień 2014 - 17:46

John Deere 1188 na jakich obrotach silnika młocicie????? tak jak w bizonach 2200obroty silnika????????

Dodaj odpowiedź