Skocz do zawartości

Reklama

ciagniki rodziny Farmtrac

• Nie możesz odpowiadać w tym temacie
2469 odpowiedzi na ten temat

#521 Marian8811

Marian8811

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 29 grudzień 2009 - 12:30

Z7245- Jeszcze trochę za wcześnie aby ocenić ciągnik a zwłaszcza jego awaryjność :lol: Posiada już ktoś farmtraka chociaż ponad 3 lata???   ;[

#522 Z7245

Z7245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 29 grudzień 2009 - 18:34

Marian8811-Nie wiem jak po wieku można określić awaryjność ciągnika jak mój kolega ma Proxime już trzy lata i przebieg dopiero 200 mth. Czy ciągnik można oceniać tylko po jego wieku czy też po przebiegu na liczniku??

#523 Marian8811

Marian8811

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 29 grudzień 2009 - 22:08

o takie wyjątki mi nie chodziło  :lol: zazwyczaj kupuje sie sprzęt po to żeby na nim pracować a nie patrzeć sie na niego ;[  A ty od kiedy masz swojego FarTraka?????

#524 Z7245

Z7245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 30 grudzień 2009 - 17:13

Mam niespełna 2 miesiące.

#525 hynek

hynek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Technika Rolnicza

Napisany 30 grudzień 2009 - 19:27

Marian8811-nikt ci nie opowie wiele o tym ciągniku bo dopiero w tym roku wyszedł i moim zdaniem ciągnik ocenia się po mgt niż po latach mój wujek ma farmtraka 80 4wd  już mu idzie 3 rok i nie miał żadnej awarii-1200 mgt

#526 tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 15:05

Byłem dziś u dealera farmtraca w Płocku, otrzymałem od niego cennik i ku mojemu zdziwieniu można w nim znaleźć model 670 i 670 DT. Pierwszy z nich ma cenę wyjściową 79990 zł, zaś drugi 95990 zł. W wyposażeniu jest napisane: silnik 4 cyl. o mocy 66km, AE4.286C euro III A, chłodzony cieczą, napęd carraro hcr, skrzynia 12+12, wom 540/100, kabina komfortowa. Cały ciągnik to pewnie to samo co poprzednie modele. Ciekawi mnie tylko co to jest za silnik, może w jakich ciągnikach był już stosowany? Czy to jest coś z konstrukcji forda, bo to chyba nie jest perkins?? Jest jeszcze napisane, że modele dostępne od stycznie 2010 r. Myślałem nad kupieniem 80 4WD jako ciągnika pomocniczego, ale cena tego będzie około 10 tys nizsza, a wszyscy wiemy jak ciężko znaleźć każdy tysiąc, więc może warto się nad nim zastanowić. Czekam na jakieś bliższe informacje od was o tym modelu z niecierpliwością.
Niestety na polskiej stronie farmtraca nie ma o nim nawet słowa. Ale wybierając język angielski, w zakładce farmtrac on your computer jest fajny katalog w którym ten model jest już uwzględniony
Druga strona Agrofoto:
www.agrofoto.pl/forum/topic/69204-niewygodne-pytania-do-administratora/page__st__0
Zachęcam wszystkich do przeczytania.

#527 Wito

Wito

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 15:45

Są to ceny brutto ?

#528 tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 16:05

Tak. Można jeszcze znaleźć informację,że silniki te będą miały turbo. Ciekawe więc jakie będzie ich spalanie i żywotność.
Druga strona Agrofoto:
www.agrofoto.pl/forum/topic/69204-niewygodne-pytania-do-administratora/page__st__0

#529 hynek

hynek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 16:10

No żeczywiście są te nowe modele ale ja bym tam ufał perkinsowi bo to jednak jest sprawdzony i oszczędny silnik może tamten tańszy ale jednak to jest cos nowego i nie wiadomo jak to będzie się sprawować a perkins to perkins :)

#530 Wito

Wito

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 16:24

Ja też bym obstawał za Perkinsem :) Mieliśmy 4514 z silnikiem Perkinsa , to silnik nie do zajechania , a przy tym jest bardzo oszczędny :)

P.S niestety zginął cennik ze strony farmtraca :)

#531 tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 16:33

No jak to dealer, na pożegnanie powiedział mi, że ciągniki które teraz przyjdą mają być droższe o około 2 tyś. Spytałem czy w tej cenie coś zmodernizują, to powiedział, że o żadnych przewidywanych zmianach w obecnych modelach nie słyszał, chociaż te zwiększenie cen z żaden sposób nie przyjmuje na serio.
Może mi ktoś napisać jakie ceny przeglądów były u was w przypadku 80 4WD i po ilu motogodzinach wymieniali wam olej w skrzyni??
Jeszcze napisze, że mam na sprzedanie C360, jakby był ktoś zainteresowany to zachęcam do kontaktu.
Druga strona Agrofoto:

#532 hynek

hynek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 16:36

Pierwszy przegląd masz za friko po 50 mgt,potem jes na 350 mgt i ja placiłem 150 zł i to tyle kolejne dopiero przedemną :)

#533 Wito

Wito

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 16:39

To miałeś jakiś rabat że przegląd 150 zł ? Bo to chyba bardzo tanio , ale poprawcie mnie jeżeli się mylę :)

#534 tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 16:39

Byłbym wdzięczny jakbyś mi napisał, nawet na gg, jaki masz dokładnie model farmtraca z jakim wyposażeniem i ile za niego zapłaciłeś. Bo rozmawiając o cenie zaczął ją odnosić do kosztów przeglądów kolejnych, jak za mocno zacząłem mówić, że można taniej kupić:)
Mi zaczął mówić, że przegląd może różnie kosztować,a koszt pierwszego to ok600 zł i że mogą rożne oleje wlać itd.
A olej w skrzyni powiedział, że chyba po 600 mtg, czy tak ma być??
Druga strona Agrofoto:

#535 hynek

hynek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 16:55

nie ja niemiałem rabatu taką diler ma stawke zapłaciłem 150 zł :)  nie wiem jak u innych jest ale 600 zł to drogawo :) a olej to nie takie różne mogą wlewać bo jet napisane jaki ma być i taki należy lać mi wlali TEXOKO taki jak miał być niecałe 10 litrów :)
A co do ojeju w skrzyni to sam nie wiem musze się o to dopytać
A i pierwszy przegłąd masz za darmo po 50 mgt i nie daj se nic wcisąć

#536 tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 17:03

Dzięki hynek za wszelką pomoc :)
Druga strona Agrofoto:

#537 semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 941 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 18:17

hynek a Ty gdzie kupiłeś swojego Farmtracka?? W RHSP w Nowym Sączu? Jaki to jest dokładnie model i ile ma KM?? Oraz ile za niego dałeś i kiedy go kupiłeś??

#538 hynek

hynek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 19:13

Ja go kupiłem w lutym 2009 r i tak na rhsp w nowym sączu i to jest Farmtrac 80 4wd a dałem za niego 104 tyś a kolega skąd jest,a ty masz farmtraka

#539 semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 941 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 19:52

też z Twoich okolic. Niestety ale nie posiadam Farmtraka.

AgroFoto

• Reklama AgroFoto
  •  

#540 sthil007

sthil007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 19:19

Zobacz postMarian8811, o 29 grudzień 2009 - 22:08, powiedział:

o takie wyjątki mi nie chodziło  ;) zazwyczaj kupuje sie sprzęt po to żeby na nim pracować a nie patrzeć sie na niego :P  A ty od kiedy masz swojego FarTraka?????
Chyba Farmtracka jak już

Zobacz także