Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciagniki rodziny Farmtrac

2609 odpowiedzi na ten temat

#1961 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2639 postów

Napisany 31 styczeń 2013 - 09:19

ciagniki rodziny Farmtrac Pękające siedzenie pasażera ? Owszem spotkałem się kiedyś z tym w kabinie Metal-fachu. Ale u siebie w Koi nie mam tego problemu, a zazwyczaj kogoś wożę na nim, i pęknięcia niema, i póki co nie zapowiada się żeby było ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciagniki rodziny Farmtrac Dzisiaj, 22:02
  •  

#1962 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 31 styczeń 2013 - 09:30

ciagniki rodziny Farmtrac Panowie ale np. w Farktrac-u 675DT nie ma siedzenia pasażera ,ciągnik ten ma w homologacji, że może nim jeździć tylko jedna osoba . Więc nie siadajcie na półce ,to nie będzie pękać :D

#1963 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo produkcja zwierzęca i roślinna ;)

Napisany 31 styczeń 2013 - 12:50

ciagniki rodziny Farmtrac a własnie ze to jest siedzenie pasażera wiele dealerów opisując ten model wpisuje + siedzenie pasażera i tak to jest zrobione to ze nie jest to siedzenie pasażera wykręcają sie żeby uniknąć wymiany przecież homologacji na 2 osoby w Polsce ciągniki nie uzyskują chodź mają wypasione siedzenia poruszając sie po drogach publicznych może jeździć tylko 1 osoba w innych okolicznościach po za drogami można jeździć sobie nawet i w 5 u mnie pękło to zadzwoniłem do serwisu powiedzieli mi ze to półka w Olsztynie na targach najpierw sie zapytałem co to jest no ze siedzenie no to ja że mi pękło a oni mi na to no wiemy ze jest taka sytuacja ale oni na razie nie maja w planach rozwiązania tego problemu gwarancja nie obejmuje uszkodzeniom mechanicznym wynikającym z nadmiernych obciążeń

#1964 Share gambler

gambler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 31 styczeń 2013 - 14:07

ciagniki rodziny Farmtrac bo masz kabine z sokółki i ci peka...ja mam w 690 z metal-fach i nawet siadzie gosc z 90kg ma ciasno to fakt ale nic nie peka

tak mysle zyby firma wstawiła jkas dobra wypasiona kabine poprwawiło by to wizerunek ciagnika...a ta kabina czesc ludzi zniecheca do zakupu
tylko jest druga strona medalu my bysmy musieli....tak z 5 tys dopłacic do ciiagnika

#1965 Share kiler1982

kiler1982

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 31 styczeń 2013 - 14:51

ciagniki rodziny Farmtrac jak by trzeba bylo doplacac 5 kola do kabiny 5 tys to sama kabina kosztowala by z 15 tys....

#1966 Share Kameleont25

Kameleont25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja rolnictwa, mechanika, rolnictwo, itp. itd.

Napisany 31 styczeń 2013 - 15:09

....przecież homologacji na 2 osoby w Polsce ciągniki nie uzyskują chodź mają wypasione siedzenia poruszając sie po drogach publicznych może jeździć tylko 1 osoba w innych okolicznościach po za drogami można jeździć sobie nawet i w 5...

Dziwne bo w dowodzie w t-25 mam wbite "liczba miejsc siedzących 2."

#1967 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo produkcja zwierzęca i roślinna ;)

Napisany 31 styczeń 2013 - 15:16

ciagniki rodziny Farmtrac wyślij mi to jak możesz zdjęcie na pw nie wiem kiedy miałeś rejestrowany ciągnik wiem na pewno ze teraz jest tylko jedno może przepisy sie zmieniły od tamtego czasu teraz tak jest ze ciągnik uzyskuje homologacje na 1 osobę nie ma reguły czy ma siedzenie pasażera
gambler mam kabinę z koja pękła ta półeczka brat ma z metal-fachu też to samo wiec ten problem nie jest od dziś tylko już ładnych pare lat ja ten problem sam rozwiąże brat też odkręcił dał od spodu klej siatkę utwardzacz i trzyma do tej pory a rozleciało sie w pierwszym roku

#1968 Share Kameleont25

Kameleont25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja rolnictwa, mechanika, rolnictwo, itp. itd.

Napisany 31 styczeń 2013 - 15:28

ciagniki rodziny Farmtrac S1- liczba miejsc siedzących
Data wydania dowodu rejestracyjnego 25.01.2008r

Załączone miniaturki

• skanuj0008h.jpg

Edytowany przez Kameleont25, 31 styczeń 2013 - 15:29.

#1969 Share dawidkram

dawidkram

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 31 styczeń 2013 - 18:20

tak mysle zyby firma wstawiła jkas dobra wypasiona kabine poprwawiło by to wizerunek ciagnika...a ta kabina czesc ludzi zniecheca do zakupu
tylko jest druga strona medalu my bysmy musieli....tak z 5 tys dopłacic do ciiagnika

jak by trzeba bylo doplacac 5 kola do kabiny 5 tys to sama kabina kosztowala by z 15 tys....

:lol: jak już ile trzeba dopłacić do tych ciągników np. taki 690DT kosztował ok. 130 000 a obecnie ok. 145 000 a wy co uważacie że jeszcze trzeba do nich dokładać i co na takiego 690DT to jaką kwotę w końcu wydacie żeby miał dobrą kabinę 150-155 tys. ? To już można mieć za taką kasę inny ciągnik który w standardzie ma lepszą kabinę i dużo innych udogodnień.
Ja już tam od fartmraca nie wymagam nawet lepszych kabin ale niech chociaż dają w tej cenie: lepsze standardowe siedzisko, grubsze plastiki w kabinie, lepsze akumulatory i dętki do opon, lepsze łożyska i... jeszcze bym wypisał kilka rzeczy ale jestem niemal pewny że, oni nic nie zmienią w swoich ciągnikach bo nasz rynek jest mało wymagający i farmtrac tylko na tym korzysta.

Edytowany przez dawidkram, 31 styczeń 2013 - 19:47.

#1970 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 31 styczeń 2013 - 20:17

bo masz kabine z sokółki i ci peka...ja mam w 690 z metal-fach i nawet siadzie gosc z 90kg ma ciasno to fakt ale nic nie peka

Przecież metal-fach jest właśnie z sokółki...

Bóg, Honor, Ojczyzna!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1971 Share lukaszejro

lukaszejro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:mleczarstwo

Napisany 31 styczeń 2013 - 20:19

ciagniki rodziny Farmtrac Witam wszystkich którzy posiadają farmtrac, chodzi mi o model 690 bo mam zamiar go zakupić, mam kilka pytań do użytkowników 690.
Jak sie sprawują z turem i jakiej firmy polecicie (planuje AGRO-MASZ ktokodyl 1,5m czy większy)
Czy da radę z agregatem 3,7 unia kombi tereny różne (górki dołki),z prasa z METAL FACHU z rotorem, kosiarką dyskową samasz 2,6kdt. Jak spalanie ?
Trochę martwi mnie fakt , że w tych silnikach perkinsa padają często (podobno) pompy paliwowe, czy ktoś miał taki przypadek w 690?
Dzięki za odpowiedź

#1972 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2639 postów

Napisany 31 styczeń 2013 - 20:22

ciagniki rodziny Farmtrac Unie Kombi 3.7 to ja 675 DT ciągałem, także 690 DT da sobie spokojnie radę ;) (teren też mam różny)
Z kosiarką też raczej nie będzie miał większych kłopotów :)

Co do ładowacza to polecam agromasz - najlepiej "leży" na tych ciągnikach.

#1973 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 31 styczeń 2013 - 20:30

ciagniki rodziny Farmtrac Z agregatem to nie jestem pewny ale najprawdopodobniej da sobie rade. Ja swoim ciagam 3m uprawowo siewny. Spalenie jest zgrabne. W turze jest dobry bo jest zwrotny malo pali i ma rewers. Krokodyl weź 1,50m wiekszego nie ma co. Ja troche bałemsie czy 1,50m nie bedzie za duzy ale jest dobry.
Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

#1974 Share farmer_89

farmer_89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 672 postów

Napisany 31 styczeń 2013 - 20:44

ciagniki rodziny Farmtrac ten ciagnik ogolnie nie jest jeszcze sprawdzony jest dopiero kilka lat na rynku
ciekawe jak bedzie sie sprawowal za kilkanascie lat i z przebiegiem 6-7 mt
a moze ktos ma jakies informacje czy farmtrac ma w planach jakies nowe modele???

#1975 Share lukaszejro

lukaszejro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:mleczarstwo

Napisany 31 styczeń 2013 - 21:04

ciagniki rodziny Farmtrac Po kilku latach można już coś powiedzieć o danym modelu, jakie macie przebiegi w 690, i co z tymi pompami wtryskowymi bo czytałem, że w 675(a to ten sam silni) jest kilka asób na AF co miało z tym problem.

#1976 Share donborys

donborys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze
    motoryzacja
    nowe technologie

Napisany 31 styczeń 2013 - 22:24

Unie Kombi 3.7 to ja 675 DT ciągałem, także 690 DT da sobie spokojnie radę ;) (teren też mam różny)

Nie wiem jakie Wy macie górki, ale szwagier ma 4.2 do forterry 125 i wcale za lekko nie ma. Ja zetorem 6340 ciągałem 2.4, mógł być troszeczkę szerszy, ale niewiele bo pod górki miał co robić. Teraz do NH TD5040 planujemy 3m. Jest na youtube filmik 685DT z agregatem 3.2 i nie widać żeby miał za lekko. Moim zdaniem jak masz górki to 3.2 to max co na traktor tej mocy i tej klasy można zaczepić.

#1977 Share SATURN

SATURN

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 01 luty 2013 - 09:48

ciagniki rodziny Farmtrac witam jaki agregat uprawowo siewny plus siewnik kupic do ft 675 tak zeby sie nie meczył pod górki

#1978 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2639 postów

Napisany 01 luty 2013 - 09:55

Nie wiem jakie Wy macie górki, ale szwagier ma 4.2 do forterry 125 i wcale za lekko nie ma. Ja zetorem 6340 ciągałem 2.4, mógł być troszeczkę szerszy, ale niewiele bo pod górki miał co robić. Teraz do NH TD5040 planujemy 3m. Jest na youtube filmik 685DT z agregatem 3.2 i nie widać żeby miał za lekko. Moim zdaniem jak masz górki to 3.2 to max co na traktor tej mocy i tej klasy można zaczepić.

Tu masz filmik Szkoda, że na filmiku i tak nie widać tego dobrze jaka górka była ;)

#1979 Share pawelwlosty

pawelwlosty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 01 luty 2013 - 10:35

ciagniki rodziny Farmtrac ja mam 2.6 z bometu jeżdze na 2H radzi sobie całkiem dobrze :)
Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1980 Share SATURN

SATURN

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 01 luty 2013 - 11:17

ja mam 2.6 z bometu jeżdze na 2H radzi sobie całkiem dobrze :)

a jaki siewnik masz do tego agregatu bometu?