Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciagniki rodziny Farmtrac

2609 odpowiedzi na ten temat

#1901 Share pawelwlosty

pawelwlosty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 04 styczeń 2013 - 14:24

ciagniki rodziny Farmtrac A tarcza jaka ceramiczna czy zwykła jak piszecie ze trzeba i tak docisk za każdym razem nowy to moze lepiej ceramiczną wsadzić chociaż dłużej pochodzi
Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciagniki rodziny Farmtrac Dzisiaj, 04:09
  •  

#1902 Share szary35

szary35

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 04 styczeń 2013 - 18:49

ciagniki rodziny Farmtrac Dziś dzwoniłem do fabryki i kompletne sprzęgło kosztuje 3100PLN. Ale powiedzieli mi żeby najpierw rozebrać i sprawdzić co tam się dzieje, bo raczej kompletu nie ma potrzeby robić.

#1903 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 08:40

ciagniki rodziny Farmtrac Chłopaki wymienialiście już akumulator mi w 670 pada po 2 latach akurat go ładuję zobaczę czy jeszcze zapalę sprawdzałem cela od +pierwsza aeirometr topi się i trochę na drugiej celi jeśli chociaż z dzień będzie trzymał to przetrzymam do wiosny bo teraz mało używam ,jest 125 Ah a zadzwoniłem do dwóch sklepów mają 120 Ah od ręki a inne musieli by zamówić i są droższe może być 120 czy jednak zamówić 125 Ah

#1904 Share gambler

gambler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 10:07

ciagniki rodziny Farmtrac 125 a...120 niewielka roznica bardziej zwroc uwage ile ma A sa co maja 750 800-900A nawet to decyduje o sile rozruchu ....takie pierwsze silne udezenie

a jakiej firmy masz zamontowany ja mam rok i jeszcze nie zagladalem do akumulatorka...moze na wiosne zajze klemy wyczyscic...

#1905 Share robert1226

robert1226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 11:38

ciagniki rodziny Farmtrac Mój mi padł po dwóch latach i trzech miesiącach , padł mi z dnia na dzień , te akumulatory z ZAP są tyle warte . Kupiłem w grene 125ah i1100A .

#1906 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 12:27

ciagniki rodziny Farmtrac Mój padł też 2 lata 3 miesiące w grudniu czułem że coś słabiej kręci ale zapalił potem jeden dzień ładowałem go prostownikiem wczoraj kontrolki ledwo świeciły wyjąłem umyłem klemy czyste elektrolit jest tylko dwie cele padły dzisiaj pół dnia ładowałem myślałem że odpali prądu starczyło na pompkę i grzanie swiec i już przygasały o kręceniu nie ma mowy ,jest to firmy ZAP 125 Ah prąd 690 A .W autach innych ciągnikach może po 5 latach pierwsze doładowanie ale jeszcze kilka lat szło jak trzymał chociaż dzień dwa a tutaj klops od razu jutro muszę wyjechać po ukumulator więc się pytałem czy 120 może być zamiast 125 bo 120 Ah mają rozruch większy 750-900 i większy i tylko nie ZAP ,Spisuje sobie tel bo w 20 km mam kilka sklepów składnic popytam się dokładnie o cenę rozruch i jakiej firmy

#1907 Share ursus5524

ursus5524

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 12:46

ciagniki rodziny Farmtrac Kolego moze byc 120 Ah , ale prąd rozruchu A musi mieć jak najwiekszy bo te co sa wkładane to bardziej do samochodów niz do naszych ciagników. No i warto dołożyc z 50-100 zł i kupić dobrej firmy bo będzie na lata a nie na dwa roczki jak te zap czy jakieś steel power z grene.

#1908 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 14:00

ciagniki rodziny Farmtrac Na teraz co się dodzwoniłem 125 Ah rozruch 850 A cena 435 zł Auto Part ma już kiedyś kupywałem do 60 tki i władka u nich i chyba tam kupię, w Agromie 475 zł i jeszcze mam dwa punkty ale tam się nie dodzwoniłem bo sporo części kupuję w internecie ale akumulator przewalany z miejsca na punkt dalej kurier to chyba nie warto ryzykować ew gwarancja

#1909 Share robert1226

robert1226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 13:15

ciagniki rodziny Farmtrac W grene płaciłem 380 zł centry były w promocji

#1910 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Zainteresowania:szybkie samochody i piękne dziewczyny może być też odwrotnie

Napisany 11 styczeń 2013 - 19:21

ciagniki rodziny Farmtrac

Ja mam FT 675DT z 2009r i u mnie też tak jest, ale wydaje mi się, że to wina tej gumy, która wychodzi z podłogi i okrywa lewarki. W nowszych podobno jest tam miękki pokrowiec.

zagadka rozwiązana no i to nie jest wina tej gumy koledzy, rozkręciłem ten wybierak i w środku była woda i kawałki lodu dlatego dźwignie nie chodziły bo woda podczas mrozów zamarzała i d*p* była, teraz napchałem tam smaru i myślę że będzie dobrze, przynajmniej jakiś czas

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1911 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 12 styczeń 2013 - 08:53

ciagniki rodziny Farmtrac Czemu piszesz że to nie wina tej gumy gdyby ta guma fabrycznie była dopasowana szczelnie do tego wybieraka to tam nigdy woda błoto z pod koła by nie dostała się tam i by nie zamarzła ,mi od nowego coś taka nieszczelność się nie podobała i naciągłem tą gumę na wybierak i rolkę dobrej taśmy i całość uszczelniłem i nic nie naleci trzyma dwa lata szczelnie

#1912 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 13 styczeń 2013 - 19:46

ciagniki rodziny Farmtrac U mnie z "ZAP" 125 ah po 6 latach w 3512 wysiadł , prawdopodobnie cela pękła , bo uruchamiałem , silnik obrócił troszkę i jakby nagle prąd odcieło tak ,że nawet kontrolki przygasały ;)

W waszych ft nie ma różnicy w jasności świateł na małych a na dużych obrotach ?
U mnie tak jest ;) ale pomimo tego akumulator nie odmawia posłuszeństwa .

Wspominałem kiedyś na forum ,że mój 555 na wysokich obrotach powyżej 2100obrotów zaczyna "kaszleć" i "strzelać" z tłumika , tak jakby mu coś brakowało - rozwiązałem to , naprowadził mnie na właściwy trop @dark66 u którego w farmtracu 555d było tak samo i serwis wymienił dwa filtry puszkowe na jeden filtr z pompką (jak w większych modelach ft) . Ja zaryzykowałem wypięcie z obiegu ręcznej pompki (w zamian wstawiłem zawór zwrotny ,żeby paliwo sie nie cofało) efekt ? - teraz silnik osiąga prędkość obrotową 2400rpm bez zająknięcia :) Przydałoby się teraz założyć "kranik" by sterować obwodem paliwa i normalnie żeby szło obok pompki a w razie czego gdy się zapowietrzy przekierowywać paliwo na nią by odpowietrzyć układ ;) tylko jakoś nie mogę znaleźć niczego odpowiedniego na allegro , może ktoś wie co by można podpasować na przewód 8-10mm ???

@szmergiel w "anonsach" lubelskich jest ft 555dt 150mth prawdopodobnie 2012 rok 73tys zł brutto ... poszukaj go na "anonse24.pl"

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#1913 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo produkcja zwierzęca i roślinna ;)

Napisany 16 styczeń 2013 - 15:31

ciagniki rodziny Farmtrac jakie macie ogumienie w swoich ft i jakiej firmy jak oceniacie te ogumienie mam problem z tylnymi kołami już mam po 2 łaty na obu kołach ciągle sie coś dzieje jestem zmuszony 6 raz demontować koło w ciągu roku wydaje mi sie ze te opony są zbyt cienkie tym bardziej dętki dętka jest wsadzona takie same jak u brata w ogumieniu znacznie węższym tylko jego są 2 razy grubsze może po prostu wystarczy wymienić dętki o szerszym balonie i grubszym materiale czy nie zmieni to faktu i dalej będzie przebijało tylko 1 dziurę wiem ze była przebita mechanicznie i to przez głóg reszta nie wiadomego pochodzenia nie widać śladu w oponie w dętce jak zwykle dziureczka nie wielkich rozmiarów czy ogumienie jest na gwaranci czy tego nikt nie uzna i dlaczego przez parę naście lat nie demontowałem kuł w ciągniku a tu nowy ciągnik i problem notorycznie sie poważa miał ktoś taka sytuacje jak to szybko łatwo rozwiązać bez ogromnych kosztów opony nisko profilowe firma mitas cienkie jak papier oszczędność materiału czy nie bez powodu są cienkie

#1914 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 16 styczeń 2013 - 17:01

ciagniki rodziny Farmtrac Problemy z ogumieniem ma Ursusc385 Ostatnio miał kapcia z przodu i wcześniej w tylnich u mnie odpukać dwa lata bez kapcia ;)

#1915 Share tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 16 styczeń 2013 - 17:35

ciagniki rodziny Farmtrac Ja mam mitasa te niskoprofilowe. W ciągu 3 lat jeden raz złapałem gumę, zaraz na samym początku, w przednim kole. Facet w serwisie powiedział, że i felga i opona jest dostosowana do systemu bęzdętkowego i może zakleić oponę zamiast dętki, ale jednak zakleiłem i pozostałem przy dętce.

#1916 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 16 styczeń 2013 - 19:20

ciagniki rodziny Farmtrac A w moim 690DT powietrze bardzo powoli uciekało i codziennie przed robotą trzeba było pompowac jedno koło, ale naszczescie juz dalismy sobie z tym rade ;)
Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

#1917 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów

Napisany 16 styczeń 2013 - 21:08

ciagniki rodziny Farmtrac ale u mnie to masakra po prostu na początku samym po głogu a na jesieni jedno robiłem raz po 3 dniach drugie zrobiłem zaraz zeszło wsadziłem inną dedkę też zeszło ale to z pod łatki zakleiłem trzymało do tej pory teraz znów ogółem teraz będzie demontaż kół 6/7 raz i nie to ze jakoś byle jak wulkanizator sąsiad robi

#1918 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 17 styczeń 2013 - 08:02

ciagniki rodziny Farmtrac Ja ponad dwa lata może raz dopompowałem przednie i jest ok tylko tylny tył prawy jakby opona była jajowata bo jazda po aswaldzie skaczę, na feldze leży dobrze trochę komfort jazdy maleje

#1919 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów

Napisany 17 styczeń 2013 - 12:34

ciagniki rodziny Farmtrac komfort??? to w ogóle w tym ciągniku komfort był jak miał miesiąc teraz jak ja przez całe lato robiłem nim co drugi dzień kurs 40km to nie dość ze podbija mi lewą strona to skrzypi trzeszczy furczy przednie błotniki tak trzęsą sie i furczą to samo tylni prawy sie trzęsie wycieraczka to samo okien nie otworzysz bo nie do wytrzymania siedzenie skrzypi ale przeboleć można to tam aby robotę robił ale z tym ogumienie siły opadają bo jak by nie patrzeć można raz robić w roku 2 ale 6/7 no kurcze do tego teraz taka pogoda że montażówka do ręki sie przykleja

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1920 Share plapla123

plapla123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 17 styczeń 2013 - 17:17

ciagniki rodziny Farmtrac Ja w swoim Ft690 też robiłem oba tylnie koła ale wulkanizacji stwierdzili wadę fabryczną dętek i serwis wrócił mi kasę za robociznę i dętki i od wymiany dętek na nowe jest dobrze