Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciagniki rodziny Farmtrac

2609 odpowiedzi na ten temat

#1861 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 27 grudzień 2012 - 19:55

ciagniki rodziny Farmtrac Ja bym sie bał wężem myc w sroku. Jak myje w srodku to biore szmatke i zcieram a z podlogi zamiatam lub odkurzam
Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciagniki rodziny Farmtrac Dzisiaj, 01:11
  •  

#1862 Share AGROMAR-Chobrzany

AGROMAR-Chobrzany

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Zainteresowania:sadownictwo , rolnictwo , maszyny

Napisany 28 grudzień 2012 - 21:23

ciagniki rodziny Farmtrac nic nie powinno mu się stać myjąc go wężem w środku , na podłodze guma a reszta plastiki więc co może się stać ? raczej nic

#1863 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 29 grudzień 2012 - 11:53

ciagniki rodziny Farmtrac Kabli i elektryki ma pełno pod deską rozdzielczą a nie w podłodze ;)

#1864 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 30 grudzień 2012 - 10:36

ciagniki rodziny Farmtrac Pulpitu się nie myje bieżącą wodą ,bo wiadomo elektryka . Resztę kabiny z powodzeniem można ,najlepiej myjką ciśnieniową ,to szybciej umyje się ,a mniej wody . Potem wszystko przetrzeć ściereczką i jest błysk . Tak robię u siebie ,jak mężusiowi się nie chce ,a przepatrzeć nie mogę jak brudny :P

Edytowany przez Meg5, 30 grudzień 2012 - 19:24.

#1865 Share Dylek

Dylek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Mechanika Kobiety

Napisany 30 grudzień 2012 - 16:28

ciagniki rodziny Farmtrac to jak byś zobaczyła mojego MTZ to byś chyba umarła taki zazurany myty chyba nigdy

Edytowany przez milanreal1, 30 grudzień 2012 - 18:48.
cytowanie poprzedniego posta

#1866 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 30 grudzień 2012 - 16:33

ciagniki rodziny Farmtrac Mój FT też nie należy do najczyściejszych przez ciągłą pracę w oborniku ;)

#1867 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 30 grudzień 2012 - 20:48

ciagniki rodziny Farmtrac No tak ale z zewnatrz jest ubrudzony, ale do srodka chyba z gnojem nie wchodzisz :) A jak myjesz myjką w srodku to co robisz z siedzeniem?

#1868 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 30 grudzień 2012 - 21:24

ciagniki rodziny Farmtrac Nakrywam takim dużym workiem foliowym i jest ok . :)

#1869 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo produkcja zwierzęca i roślinna ;)

Napisany 30 grudzień 2012 - 21:25

ciagniki rodziny Farmtrac siedzenie przecież wychodzi na szynie łatwo sie wyjmuje i wsadza

#1870 Share niciex

niciex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 31 grudzień 2012 - 01:52

ciagniki rodziny Farmtrac u mnie tez syf w kabinie.jak nie byl czyszczony chyba z 2 miechy to z podlogi musialem szpachelka ziemie usuwac(duzej warstwy nie bylo ale przyklejone bo na podworku od kjesieni bloto).mieliscie moze problem z radiem.bo u mnie nie chce sie wlaczyc.akurat jak jest mrozno.bo radio ciagle w ciagniku razem z pendrive-m.i probouje wlaczyc a ono zadnej reakcji.wzialem ten panel wyjmowany i pendrive do domu.jak sie ogrzaly to sprawdzilem wszystkie pliki na penku i wszystko bylo.ale radio po ponownej probie wlaczenia nie zadzialalo.czy to przez ten mroz czy radio kaput?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1871 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 31 grudzień 2012 - 09:38

ciagniki rodziny Farmtrac No temat mycia się rozwinął latem drzwi otwarte kurzy się najprościej myjka albo wąż i masz czysto w środku tylko widzę że jednak ostroznie trzeba z wodą można sobie zamulić elektrykę tak tylko mi przestały działać migacze winę miał włącznik awaryjnych styki woda z kurzem zrobiły swoje ,bo radio głośniki spryskane też były przy myciu ale działają ale chyba poza laniem podłogi lekkim resztę warto teraz robić odkurzaczem i szmatką .Temat kiedyś ktoś zaczął że mu biegi zamarzły ja ten miech gumowy co wychodzi z podłogi na tą puchę wybieraka naciągłem i uszczelniłem taśmą klejącą aby tam woda błoto z pod koła nie dostawała się bo albo u mnie nie była odpowiednia ta guma nic nie uszczelniała wybieraka biegów a może ktoś zobaczy jak ma u siebie czy szczelnie czy ten miech wisi luzno nad wybierakiem ,ostatni dzień starego roku wszystkiego najlepszego w nowym 2013

#1872 Share gambler

gambler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 31 grudzień 2012 - 09:43

ciagniki rodziny Farmtrac po siewie nawozow myje tył ciagnika karsherem rez to go konkretnie zakleiło błotem czujnik od blokady dostał zwarcia i wskazywał jako wcisnieta blokada ogolnie mało tu jest co uszkodzic woda ...lub zalac ogladałem nie raz dutza albo nowe clasy..tam troche jest elektroniki pod kabina....

nicex wyjmij to radio całkiem i podepnij do auta i bedziesz wiedział co jest czy wina radia czy wiazki w ciagniku ....moze jakis bezpiecznik

#1873 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo produkcja zwierzęca i roślinna ;)

Napisany 31 grudzień 2012 - 11:19

ciagniki rodziny Farmtrac te migacze to nie od kurzu ci nie działały tylko od przekręcenia włącznika awaryjek czasem sie to dzieje jak sie lekko nim przekręci ja raz aż dzwoniłem do serwisu mówił to jest tak zrobione w każdym tak sie robi jak komu kierunki działać nie będą chciały a awaryki działają to wystarczy tylko go przekręcić włączyć wyłączyć i powinno ok

#1874 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 31 grudzień 2012 - 13:14

ciagniki rodziny Farmtrac koledzy moze ma ktoos info ,potrzebuje kupic uzywanego farmtraka 3-4 latka,ofert malo niestetu.gdyby ktos wiedzial to napiszcie

#1875 Share gambler

gambler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 31 grudzień 2012 - 16:07

ciagniki rodziny Farmtrac wiekszosc ma w kredycie te ciagniki nawt jk by ktos chciał sprzedac to nie moze..po kilku latach napewno bedzie wiecej ofert....sasiad ma jednego 4 latka i jednego nowego obydwa 675 z turem..w sume moge go zapytac.

znowu w innej wiosce komornik zabrał jednego 600 mtg miał ........deler chyba odkupił go za grosze od banku na handelek........

własnie zetorow uzywek na aledrogo jest troche a FT niema..<

#1876 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 31 grudzień 2012 - 17:31

ciagniki rodziny Farmtrac zetorow 3 i 4 latkow tez tak duzo niema. jak potrzebuje do 4.5roku ,wersja 4X4 50_75km. z kredytem tez moze byc jakcena dobr by byla.

#1877 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 31 grudzień 2012 - 18:02

ciagniki rodziny Farmtrac Wątpie zebys cos znalazł bo kazdy bierze nowe ciagniki pod dofinansowania z uni wiec ciagnik musi miec przec 5 lat przynajmniej. A co do czystosci w ciagniku to staram sie dbac jak wchodze do ciagnika to otrzepuje buty o schodki, a drzwi szyberdach, szyby zawsze zamykam bo mam klime, ale wiadomo zawsze cos sie nawnosi i nakurzy wiec raz na miesiac trzeba posprzatac zeby bylo milej pracowac :)

#1878 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 01 styczeń 2013 - 11:45

ciagniki rodziny Farmtrac Nie wszyscy mają na dofinansowania ja mam 675DT na zwykły kredyt i kończe go spłacać w ciągu 2,5 roku

#1879 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 01 styczeń 2013 - 13:44

ciagniki rodziny Farmtrac @szmergiel a może tutaj warto poszukać http://www.poleasing...rac-690-dt-87km

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1880 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 01 styczeń 2013 - 14:25

ciagniki rodziny Farmtrac to cena wywolawcza i juz dawno sprzedany kolego,ja szukam troche tanszego