Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciagniki rodziny Farmtrac

2609 odpowiedzi na ten temat

#1721 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 01 listopad 2012 - 19:48

ciagniki rodziny Farmtrac u mnie był sprawdzony w belarce , beczce , bronach , kosiarkach , rozrzutniku, pługu , transporcie i załadunku bel kiszonki , słomy , siana , żwiru przy ładowaczu to wiadomo podstawa jego pracy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciagniki rodziny Farmtrac Dzisiaj, 17:04
  •  

#1722 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo produkcja zwierzęca i roślinna ;)

Napisany 01 listopad 2012 - 20:02

ciagniki rodziny Farmtrac u mnie też trochę w pługu to az ze spalania sie przestraszyłem mniejsza o to w kosiarce nawet fajnie latał i nie powiem na torfach dawał rady sobie super takie bagna a z napędem tylko śmigał ciapek się topił czasem to nic ze nic nie zebrałem ale przynajmniej pokoszone przydały by sie półbiegi z napędem fajny uciąg ma ale trochę słabo na obroty wchodzi

#1723 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 02 listopad 2012 - 21:33

ciagniki rodziny Farmtrac

W modelu 685 i 690 dt są wieszaki z regulacją, a w 675 dt są takie samonastawne, bez możliwości zablokowania. U mnie korek nie ma dziurki i co chwilę odkręcam korek, aby spuścić powietrze.

Miałem to samo , serwis wymienił korek na nowy bez gadania i nadal to samo ;) pomogło "wyrzucenie" uszczelki z pod korka - prawdopodobnie ona naciska na 4 dziurki odpowietrzające i zamyka drogę powietrzu .

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#1724 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 16:25

ciagniki rodziny Farmtrac kiedyś czytałem o tym korku paliwa że macie problemy z odpowietrzaniem ,jeden raz zapowietrzył mi się nie wiadomo czemu potrzebny był serwis to po tym po waszych wpisach o korku dla spokoju a nuż ta przyczyna powiększyłem te otwory wiertłem

#1725 Share matyz32go

matyz32go

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 15 listopad 2012 - 20:16

ciagniki rodziny Farmtrac Witam:) Przepraszam koledzy że się tak troszkę wcinam nieproszony ale mam kilka pytań dla osób które się znają w tym temacie.. Chodzi mi o farmtraca 7110 DT. Jaka jest jego cena taka wyjściowa. Do tego potrzebował bym informacji co do ładowacza do niego i informacji co do jak najtańszego uzyskania finansowania na niego? Kredyt fabryczny czy ewentualnie jakiś bank polećcie:) Z góry dziękuje:)

#1726 Share pacio68

pacio68

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 16 listopad 2012 - 08:41

ciagniki rodziny Farmtrac Cena 7110DT to ostatnio koło 185000 zł brutto w cenniku była ale wiadomo, że sprzedają taniej :)
Co do kredytu to mają teraz dobrą ofertę: http://farmtrac.pl/ jak ja brałem takiego nie było :(

#1727 Share matyz32go

matyz32go

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 16:47

ciagniki rodziny Farmtrac dziękuję pacio68:) zobaczymy co z tego wyjdzie:)

#1728 Share plapla123

plapla123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 19 listopad 2012 - 18:28

ciagniki rodziny Farmtrac Chcę zalać skrzynię c-360 olejem Texaco takim jak jest w skrzyni Ft 690 jak myślicie nie będzie on za rzatki c-360 do tej pory była zalana Hipolem wymiana na olej o tych samych parametrach w obu ciągnikach bardzo ułatwiła by mi pracę z przyczepami

#1729 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 19 listopad 2012 - 18:57

ciagniki rodziny Farmtrac Obawiam się że będzie za rzadki chociaż w małych 670-675 skrzynie bardzo się nagrzewają i olej też robi się jak woda a jak skrzynie w tych większych też tak się tobie nagrzewa ,jak sporadycznie używasz 60 tki to nie zdążyła skrzynia by się nagrzać jak pracuje kilka godz non stop to raczej nie lej , w t-25 osobny zbiornik hydrauliki zalałem tym texaco to jak miałem hipol musiałem czekać aż łycha opadnie na texaco leci jak oszalała w dół a normalnie podnośi

#1730 Share NhBartek

NhBartek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 19 listopad 2012 - 19:22

ciagniki rodziny Farmtrac A gdzie wy wogole kupujecie te Texaco i po ile bo ten olej tak wogole to jest ciezko dostac...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1731 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 19 listopad 2012 - 20:32

ciagniki rodziny Farmtrac Ja kupywałem dwa razy po 20l taki olej ostatnio coś 300zł mają taki olej firmy texaco i gulf i inne oleje też sklep dobry bo za drugim razem dołożyli dwa gratisy firmowe rękawice i naklejkę na drzwi magazynu paliw , www.oleje.istore.pl

#1732 Share gambler

gambler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 14:25

ciagniki rodziny Farmtrac zamienniki tez mozesz lac niepamietam dokładnej nazwy ale chyba agrol u tu bardziej chodzi o parametry oleju klasa lepkosci....a nie marke

#1733 Share plapla123

plapla123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 20:10

ciagniki rodziny Farmtrac U mnie Ft690 skrzynia i most nie nagrzewają się tak bardzo ale kolega ma Ft675 to też narzeka ale mechanik z serwisu powiedział mu ze tak ma być.Jeśli chodzi o Texaco to najgorsze jest to ze najmniejsze opakowanie to 20l a na dolewki przydały by się mniejsze.a przy wymianie w tylnym moście i skrzyni gdzie wchodzi 45l jest problem bo dwa opakowania jest za mało a trzy za dużo .

#1734 Share niciex

niciex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 21 listopad 2012 - 22:33

ciagniki rodziny Farmtrac Witam.Mam 690 od poł. sierpnia tego roku.Moja opinia o tym "ciągniku" nie zalicza się nawet do złej.Ten "ciągnik to niewypał".Po 1 to d*perele.Dźwignie od hydrauliki,od tura,połbiegi i rewersu mają luzy(rewers juz raz dokrecany jezeli nie 2),luzy w podłokietnikach(myślałem ze fotel bedzie grammer a tu jakis cobo).Po 2 to gowniana robota "fabryki".Brak nawiewu na twarz,brak wezyka od spryskiwacza,wszystkie dzwignie zbyt krotkie.Po 3 wszystkie dzwignie cięzko chodza tj.biegi(teraz troszke lzej nic na poczatku),rewers tez a polbiegi chyba najlzej z tych wszystkich.Po 4 zbyt delikatna budowa "ciągnika"(tur,rewers itd.na linkach,plastiki we wnetrzu).No dobra to byly drobiazgi.teraz czas na konkrety.A więc silnik.NIEWYPAŁ.I tu pyt.jak jest liczona moc w tym silniku?Bo niby 90 km a moja c-4011 lepiej ciagnie niz to cos.Zmulony,wolno na obroty wchodzi,duzo pali,brak mocy,słaba trakcja(bardzo szybko sie kopie),do tego jeszcze skrzynia biegow.Po co mi 24 biegi skoro i tak bede tylko urzywał nawet nie polowy z nich?po co ten reduktor L?A co do silnika.Moj sasiad ma 360 3P.Ciągnik ma cięzkie zycie od 86r.Chodzi mi o to ze np.stoi kilka dni w listopadzie i po kilku dniach pali na dotyk,1 i gaz do dechy potem w pole.I działa.Co prawda wolniej na obroty wkreca niz ten w ft ale MA MOC.Jezdziłem nim i nie narzekam.Znajomy ma w koparce Perkola z 2001 roku.Silnik około 106.Normalnie wkreca na obroty,ma moc.A czemu ten w moim ft nie ma?Gdzie to 90 km?I pyt. kolejne.Na jakim biegu orac?Orze na 1 polbiegowej na wysokim reduktorze do obr 1200(bo powyzej 1200 to pali jak smok).Nie polecam tego "ciągnika".Na miejscu kogos kto chce kupic ciagnik ok 80-100 km to nie patrzył bym na dobre oceny ft wystawiane np.przez @Ursusc385 bo sam mam ten ciągnik i wiem co to za sprzet.Brałbym Zetora lub NH.

#1735 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 22 listopad 2012 - 07:06

ciagniki rodziny Farmtrac Kolego sam mam FT i nie wiem o co Ci chodzi z dźwigniami, masz 10 lat że nie sięgasz do dźwigni ? A do pedału sprzęgła też chociaż sięgasz ? Ile ten ciągnik ma mth ? Kupiłeś nowy ciągnik i oczekujesz, że od razu wszystko będzie lekko chodzić ? To jest nowe, musi się wszystko dotrzeć. W moim też na początku biegi ciężkawo chodziły, a teraz ? Dwoma palcami wrzucam, bez problemu.
Pierwszy raz widzę osobę która narzeka na zbyt dużą ilość biegów.

#1736 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 22 listopad 2012 - 07:59

ciagniki rodziny Farmtrac Kolego niciex straszne ,jak w fabryce mogli ,nie zrobić nawiewu na twarz :blink: :o :lol: To się nie da już tym ciągnikiem pracować :lol: Ps, Ty siedziałeś choć w tym ciągniku przed zakupem ,bo z większej części Twojej wypowiedzi odnoszę wrażenie ,że zadzwoniłeś do sprzedawcy i Ci go przywieźli ?

#1737 Share niciex

niciex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 22 listopad 2012 - 17:20

ciagniki rodziny Farmtrac nie nie siedziałem.pisałem ze to d*perele.glownie chodzilo mi o silnik i o to ze on nie ma uciągu.a pozatym jak place 170 tys. to tez czegos wymagam a nie ze musze sam wiekszosc podlaczac.za co mam placic?za ich niedokładną robotę?

#1738 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów

Napisany 22 listopad 2012 - 18:12

ciagniki rodziny Farmtrac ja też brałem to akurat w tym modelu co brałem nie siedziałem zgadzam sie w 100% z niciex
ciągniki nie wypały nie dość ze wolny to mułowaty i pali jak smok leci wszędzie dosłownie ciągnik potrzebny codziennie a tu trzeba go wstawiać na serwis bo robota na około tygodnia bo będzie rozpoławiany ciągniki źle wywarzone i wywrotne o ogumieniu nie powiem jakiej firmy nie wspomnę ale każdy wie jakiej i jakie sa cieniutkie głóg mi oponę przebił i dędke no śmiechy wszystko trzeszczy furgocze plastiki pękają po mimo ze nikt na nich nie jeździ kogo mogę to ostrzegam nie brać tego szkoda kasy i nerwów

#1739 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 22 listopad 2012 - 18:30

ciagniki rodziny Farmtrac Ja tam nie narzekam ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1740 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów

Napisany 22 listopad 2012 - 18:55

ciagniki rodziny Farmtrac ja wiem może ze to może mi sie trafił taki model może tobie ursusc385 wszystko chodzi jak trzeba ale jak jednemu jest dobrze a 5 kolejnych jest wadliwych to mi sie zdaje ze nie ma co tu nawet mówić decyzja należy do każdego indywidualnie i mam takie wrażenie ze dużo użytkowników maja jakieś tam wady przecieki tylko o tym nie piszą nie rozgłaszają bo wstyd jak u mnie w wiosce by ktoś sie dowiedział ze tak sie dzieje pierwsze co to by mnie wyśmiał bo widziały gały co brały zachciało sie nowego ciągnika a jednak nie jest taki wspaniały teraz wiem ze nigdy bym sie nie zdecydował na tą markę drugie co pisze każdy ze taki oszczędny w spalaniu a on mi z 9 litrów to nie wiem czy kiedykolwiek schodzi i mogę to zgłosić ale jak Perkins przyjedzie i powie ze wszystko jest ok mało tego jeszcze wiem ze potrafią winę zwalić na użytkownika ze coś tam przestawiał wiec obciąża kosztami ktoś coś spierdzieli a ty człowieku płac i sie martw bo ktoś kasę za to wszystko wziął i ma teraz to głemboko