Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciagniki rodziny Farmtrac

2759 odpowiedzi na ten temat

#1641 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo produkcja zwierzęca i roślinna ;)

Napisany 27 lipiec 2012 - 12:30

ciagniki rodziny Farmtrac mam ten ciągnik os stycznia tego roku drugiego takiego bym nie kupił jednak warto dopłacić i wziąć coś konkretnego ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma pocą się wam te ciągniki z tyłu to znaczy z pod pokrywy pompy i zresztą cały tył pod tym przełącznikiem obrotów wałka ? u mnie z tyłu to trochę przybrudzony spocony to moja trzydziecha ma 60 lat od 10 lat nikt jej nie dotykał i z tyłu suchutki serwis waszym zdaniem to usunąć bo jak zwykle powie żebym się takim czymś nie przejmował ale jak by nie patrzeć ten ciągnik i tak tani nie był

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Farmtrac

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Farmtrac
  • 59000.00 PLN
  • 18 mar 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciagniki rodziny Farmtrac Dzisiaj, 02:43
  •  

#1642 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 27 lipiec 2012 - 12:45

ciagniki rodziny Farmtrac Poci sie poci ja też mam koło zmiany prędkosci wałka ten osad no tani to nie ale i drogi też nie ja z turem dałem 134tyś użytkuje go 1,5roku dokładnie

#1643 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2715 postów

Napisany 27 lipiec 2012 - 20:26

ciagniki rodziny Farmtrac @niciex To co już nawet dobrego słowa o swoim ciągniku nie mogę napisać ? :huh: Może jeszcze napisz, że ten czarny FT w mojej galerii nie jest mój... Zadziwiają mnie tacy ludzie...
@wojciech675DT Duś serwis skoro olej cieknie to muszą to zrobić tylko im się nie che, bo u dealera kupowałeś ? ;)
Ja tam bym z miłą chęcią drugiego kupił tylko jak zwykle są inne wydatki ;)

Edytowany przez Ursusc385, 28 lipiec 2012 - 08:03.

#1644 Share Z7245

Z7245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 27 lipiec 2012 - 20:41

ciagniki rodziny Farmtrac Ja tam nie wiem co wam się poci u mnie już trochę tych motogodzin ma zrobione i zero jakich kolwiek przecieków.czy pocenia.

#1645 Share niciex

niciex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 27 lipiec 2012 - 23:39

ciagniki rodziny Farmtrac Wiesz ursusc385 bez urazy.Ale jednak w twoich oczach te FT to Fendty.A poza tym tu piszesz że twoje ciągniki a na YT że to ciągniki kumpla.O co z tym chodzi?

#1646 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2715 postów

Napisany 28 lipiec 2012 - 04:50

ciagniki rodziny Farmtrac Gdybyś bardziej czytał to byś wiedział o co chodzi...
Ty się podniecasz JD czy innym ustrojstwem ja się podniecam FT ? I co pasuje ?

P.S Te ciągniki są mojej babci, kupiła sobie żeby ogródek orać ;)

Edytowany przez Ursusc385, 28 lipiec 2012 - 05:07.

#1647 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 28 lipiec 2012 - 05:53

ciagniki rodziny Farmtrac Ha ha są babci i ogródek orają to jest dobre ;D a u mnie nie ma przecieków i też chodzi sprzęcik ;)

#1648 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1521 postów

Napisany 30 lipiec 2012 - 18:31

ciagniki rodziny Farmtrac A koledzy chyba tak musi być zwłaszcza teraz w tych gorączkach ale zapytam się jak u was popracuję kilka godzin i skrzynia biegów zwłaszcza tył pod podn ośnikiem gorący że nie idzie totknąć ręką a jak u was

#1649 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 30 lipiec 2012 - 18:36

ciagniki rodziny Farmtrac u mnie więcej niż ciepły jest ale ręką idzie dotknać może tak u cb sie dzieje moze mały stan oleju jest ja mam całodzienne prasowania bel zdaża sie tak to przewód pękł w prasie miękki sie zrobił bo olej ciepły był

#1650 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 30 lipiec 2012 - 19:38

ciagniki rodziny Farmtrac Ja w swoim też tak mam. Pytałem serwisanta to powiedział że temp. 70* jest dopuszczalna. Regulowaliście hamulce tymi dźwigienkami pod spodem ciągnika. Ja miałem za mocno podciągnięte i trzymały. Popuściłem każdą stronę o dwa obroty i teraz jest lepiej - ale tył nadal jest gorący.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1651 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 30 lipiec 2012 - 19:48

ciagniki rodziny Farmtrac u mnie nie musiałem regolować hamulców są perfekt ;)

#1652 Share NhBartek

NhBartek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 30 lipiec 2012 - 20:28

ciagniki rodziny Farmtrac Hamulce w 675 lepiej i wygodniej regulowac linkami przy pedalach. Olej w skrzyni dlatego jest taki goracy bo chodzi na nim cala hydraulika a nie tylko sama skrzynia biegow.

#1653 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1521 postów

Napisany 31 lipiec 2012 - 19:21

ciagniki rodziny Farmtrac No fakt pompa hydrauliczna nagrzewa do 70 stopni jeden kolega pisał że może być taka temperatura kiedyś sprawdze termometrem przez otwór od miarki oleju skrzyni ,serwisant powiedział mi że lepiej mieć maksymum poziom i taki mam tylko 3 godz orki ,talerzowania i cały tył goracy nawet ramiona od podnośnika albo nawet mocowania do ciegła a trzymać rękę na tylnym moscie nie da się dla pewności koledzy sprawdzcie to mam gwarancje a może po prostu te typy tak mają bo pdnosnik działa dobrze bo ten olej 10W-30 to praktycznie woda przy tej temperaturze ,mam T-25 to tam wszystko zimne ,miałem 60 tke skrzynia most była gorąca ale nigdy nie tak pozdrawiam

#1654 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1031 postów

Napisany 01 sierpień 2012 - 21:40

ciagniki rodziny Farmtrac Z ciekawości zapytam 675 ma chłodnicę oleju?

#1655 Share SATURN

SATURN

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 03 sierpień 2012 - 22:19

ciagniki rodziny Farmtrac

mam ten ciągnik os stycznia tego roku drugiego takiego bym nie kupił jednak warto dopłacić i wziąć coś konkretnego ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma pocą się wam te ciągniki z tyłu to znaczy z pod pokrywy pompy i zresztą cały tył pod tym przełącznikiem obrotów wałka ? u mnie z tyłu to trochę przybrudzony spocony to moja trzydziecha ma 60 lat od 10 lat nikt jej nie dotykał i z tyłu suchutki serwis waszym zdaniem to usunąć bo jak zwykle powie żebym się takim czymś nie przejmował ale jak by nie patrzeć ten ciągnik i tak tani nie był

witam ja ma ten sam problem w 675dt cieknie mi olej spod ponosnika dzwignie podnosnika sie zacieły i zaczyna sie pocic od strony zaolnic przy kołach normalnie jestem wk... a serwis ma to głeboko w d*pie nawet nie przyjechał zobaczyc a ponatto maska zaczeła pekac bo obcierała o rure od powietrz filtra powietrz a mam go od grudnia 2011r gdy bym miał teraz wybierac to bym kupił ruska bo bym wiedział ze bedzie ciekł i byłby tanszy

#1656 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2715 postów

Napisany 04 sierpień 2012 - 07:03

ciagniki rodziny Farmtrac Naciskajcie mocno na dealera, jemu się nie chce tego robić, a jak to nie będzie pomagać to zadzwońcie po prostu do serwisu do Mrągowa, tak jak zrobił użytkownik @MichalZajac http://www.agrofoto....t/page__st__180 ;)

Edytowany przez Ursusc385, 04 sierpień 2012 - 07:03.

#1657 Share plapla123

plapla123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 09 sierpień 2012 - 20:17

ciagniki rodziny Farmtrac Czy w waszych Ft690 dzwignia od regulacji pozycyjnej podnosnika też się cieżko przesówa dopiero jak urwała mi się linka od regulacji zewnętrznej podnosnika to dzwignia regulacji pozycyjnej letko się przesówa serwis zamontował nową linkę i znowu dzwignia ciężko się przesówa w dodatku jak pojechałem orać to linka znowu się urwała. Moje pytanie czy to idzie wyrególować czy może ten model tak ma.

#1658 Share niciex

niciex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 09 sierpień 2012 - 23:24

ciagniki rodziny Farmtrac to ten ciągnik ma regulacje wyskości tuza na zewnątrz?

#1659 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2715 postów

Napisany 10 sierpień 2012 - 07:13

ciagniki rodziny Farmtrac Tak 685 DT / 690 DT ma mechaniczną regulację z tyłu kabiny :)

@plapla123 Próbowałeś smarować linkę ?

Edytowany przez Ursusc385, 10 sierpień 2012 - 07:15.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1660 Share Z7245

Z7245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 10 sierpień 2012 - 20:05

ciagniki rodziny Farmtrac Smarowanie nic nie da poprostu jak coś robisz to odłączaj linkę sterowania zewnętrznego. Konstruktorzy trochę źle pomyśleli bo mogli by sterownie podnośnika zrobić na cięgłach wtedy na pewno lżej by to chodziło.