Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciagniki rodziny Farmtrac

2609 odpowiedzi na ten temat

#141 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 31 październik 2008 - 20:18

ciagniki rodziny Farmtrac No cóż-słowo się rzekło-niezmiernie szczęśliwy jestem :P-najśmieszniejsze będzie jak za jakiś czas Farmtrack znów zmieni silnik i znów jakichś paru kolesi (jak nie przymierzając my) znów zacznie się wadzić i udowadniać wyższość Świąt Wielkiejnocy :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciagniki rodziny Farmtrac Dzisiaj, 04:02
  •  

#142 Share szymon1804

szymon1804

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 31 październik 2008 - 20:36

No cóż-słowo się rzekło-niezmiernie szczęśliwy jestem :P-najśmieszniejsze będzie jak za jakiś czas Farmtrack znów zmieni silnik i znów jakichś paru kolesi (jak nie przymierzając my) znów zacznie się wadzić i udowadniać wyższość Świąt Wielkiejnocy :)

A ja szczęśliwy jestem,że mój Farmtrac ma 1104 C44i że nie trafiłem na takiego jak Twój sąsiad :)

#143 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2638 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 17:27

ciagniki rodziny Farmtrac A ja dzisiaj z tatą i sasiadem byliśmy w firmie Farmtrac.
I tak :
Byłem, pooglądałem i się przejechałem i powiem tak : Polecam jak najbardziej firmę ''Farmtrac''
Przejechałem się Farmtrakiem 675 DT z turem to w kabinie cicho, biegi i revers leciutko wchodzą, kierownicą można najmniejszym palcem kręcić. Sprzęgło i chamulce lekko chodzą nie trzeba się nawet wysilać żeby wcisnąć jak to w c-360
Dużym plusem jest to ze ciągnik ma mało elektroniki i jest prosty w obsłudze. Nie wiem co tam @Ferdek kiedys pisał ze maską po otwarciu bujało na boki, bujać to chyba mogło maską z jego Lamborghini

#144 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 17:51

ciagniki rodziny Farmtrac Może i zabrzmi to złośliwie-ale chłopie poza C-360 to Ty chyba niczym innym nie jeździłeś-szczególnie bawi mnie to stwierdzenie "w kabinie cicho"-tzn.jak cicho ?-ciszej niż w C-360 ?-może i tak ale niewiele-jeszcze raz się zapytam- czy taki Farmtrack przewyższa rozwiązaniami technicznymi chociażby 20 letniego Zetora ?(tak, wiem rewers :lol:)

#145 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 listopad 2008 - 17:51

ciagniki rodziny Farmtrac @Ursusc385
Cicho to pojęcie względne, po przesiadce z Ursusa to wszędzie będzie cicho, może wiesz ile dB jest w tej kabinie? Elektronika nie jest taka zła, choćby EHR czy automatyczne blokady dyferencjałów. Jak dla mnie nowy ciągnik powinien mieć EHR, pracuje się wygodniej i lepiej, awariami chyba nie grozi(MF stosuje EHR od 1978 roku, czyli konstrukcja jest dopracowana :lol: ).

#146 Share Tyger

Tyger

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 17:55

Może i zabrzmi to złośliwie-ale chłopie poza C-360 to Ty chyba niczym innym nie jeździłeś-szczególnie bawi mnie to stwierdzenie "w kabinie cicho"-tzn.jak cicho ?-ciszej niż w C-360 ?-może i tak ale niewiele-jeszcze raz się zapytam- czy taki Farmtrack przewyższa rozwiązaniami technicznymi chociażby 20 letniego Zetora ?(tak, wiem rewers :D)

proxime farmtrac tez przewyższa rewersem :lol:

#147 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 18:24

ciagniki rodziny Farmtrac @Ursusc385
Wsiądz sobie do 19 letniego Mf z serii 30xx lub większego z tej serii i zobaczysz gdzie bedzie ciszej. I gdzie sie wygodniej pracuje i czy ta elektronika tj. EHR i blokady na przyciski wyłączane automatycznie to jest takie złe i straszne. :lol:
No ale jak ktos z c-360 na Farmtraca się przesiadzie to spoko rozumiem wiadomo że jest super.

#148 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2638 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 18:29

ciagniki rodziny Farmtrac U mnie w c-355 most nie wyje kabina wyciszana i jest w miare cicho ale w farmtraku ciszej
Ale powiedzcie mi poco kupowac ciagnik ktory ma pełno elektroniki i jak sie cos zepsuje to bedziesz płacił nie wiadomo ile ? wiadomo ze jest troche wygodniej ale przeciez ciagnik kupuje sie do roboty kiedys koniami robili i jak ktos kupił c-330 to sie cieszyli a teraz ciagnik musi miec jak najdrozszy samochod swaiata
były takie przypadki ze komputer sie zablokował i nawet nie mozna było sciagnac z pola ciagnika bo był zablokowany a robota w polu czekała :lol:

#149 Share Tyger

Tyger

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 19:10

ciagniki rodziny Farmtrac Taak dokładnie, 20 letni mf po 15-20 tyś mtg jest lepszym ciągnikiem i dłużej popracuje jak nowy farmtrac, tak samo z ciagnikami jak z samochodami, ktoś woli kupić nowego fiata pande a ktos 20 letnią bawarkę fakt bawarkę wygodniej ale ogólnie posiadacze nowych pand są też bardzo zadwoleni ;)

#150 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 19:54

20 letni mf po 15-20 tyś mtg jest lepszym ciągnikiem i dłużej popracuje jak nowy farmtrac [ironia]

Jest lepszym ciągnikiem ale nie popracuje dłużej, chyba że ktoś już go kompleksowo wyremontował ;) Gdzieś o tym pisałem wczoraj.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 20:52

Taak dokładnie, 20 letni mf po 15-20 tyś mtg jest lepszym ciągnikiem i dłużej popracuje jak nowy farmtrac, tak samo z ciagnikami jak z samochodami, ktoś woli kupić nowego fiata pande a ktos 20 letnią bawarkę fakt bawarkę wygodniej ale ogólnie posiadacze nowych pand są też bardzo zadwoleni ;)

Czy ja powiedziałem że pracuje dłużej od nowego Farmtracka???
A ja tam wole kupić używany samochodzik z wyższej półki niż nowa pandę bo za ta cene można miec już niezły i wcale nie zajezdzony samochód. Trzeba poprostu miec troszeczke pojecia co się kupuje i troche szczescia wiadomo że w ciągniku jak i w samochodzie może cos nawalić ale nie jest powiedziane ze np w nówce po okresie gwarancji nic się nie zepsuje nie?

Farmtrackowi nie mówię nie ale to nie jest taki super wypas ciągnik i nie ma co przesadzać ze jest super. I wogóle najlepszy. Bo jak się przesiadasz z ciągnika bez komfortu do takiego co ma go chociaz troche to wtedy myślisz że jest super ale to mija po pewnym czasie użytkowania i potem załujesz że nie wziołes czegos bardziej wypasionego.

Ja teraz wole jeżdzic T-25 niż C-330 bo ma lepsza kabinę i widocznośc.

#152 Share Tyger

Tyger

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 21:18

ciagniki rodziny Farmtrac he nowa panda zrobi te 150-200 tyś km bez żadnych absolutnie żadnych awarii zmieniasz tylko lej i lejesz wache znam to jak to kumple pokupil bawarki mesie czy audiki autka wyglądają super tylko do wymiany co miesiąc cos a to pompa wodna a to przegub a to wachacz a to tarcze chamulcowe i tak bez końca dlatego niektórzy wolą spłacać nowe jak kłaśc kase w niekończącą sie skarbonkę fakt 1/20 trafi sprzęt który nowy wymaga wkładu a więc kto na af czuje się farciarzem niech kupuje urzywany sprzęt ;)
co do komfortu i wyposarzenia to pojęcie względne czy w takim jd jest dużo lepiej to nie wiem ale na nierównej drodze tak samo skacze czy na bruzdach tak samo można sie o dach zabić jak w farmtracku to ze troche ciszej to bez przesady że warte to 40 tys panowie popadacie w skrajności i czepiacie się szczegułow w jażdym ciągniku ja uwazam ze między nowym farmtrackiem zetorem czy jd czy df nie ma wielkiej różnicy a poziom jest zblizony i nie popadajcie w skrajności bo te ciągniki naprawde wiele się nie różnią

#153 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 21:28

ciagniki rodziny Farmtrac Tak juz uwieze że Panda przejezdzi 200tys km bez żadnej usterki nie przesadzaj.
Chcesz słaba nówkę prosze bardzo twój wybór ciągnika nie kupuje sie na 2 lata.
A JD jest napewno duzo dużo bardziej komfortowy i zaawansowany technicznie niż Farmtrack ale jak uwazasz że wiele sie nie różnia to kup moze Belarusa i powiedz że mało się róznii do np NH TD80D.

#154 Share Tyger

Tyger

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 21:41

ciagniki rodziny Farmtrac a dlaczego pańdziocha nie przejeździ 200 tyś kumpla firmowa tyle zrobiła ;)
co do różnic miedzy td80d a belarusem to kwestia tylko ładej kabiny i ładnych plastików :D

#155 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 12 listopad 2008 - 22:12

ciagniki rodziny Farmtrac jak czytam wasze posty to zastanawiam się czemu tak to wszystko wyolbrzymiacie dla mnie czarne jest czarne i kropka bezsensu jest pisanie i porównywanie farmtraca to innych lepszych marek będących od 30 lat na rynku bo farmtrac nawet niema z nimi polotu takie babskie gadanie, wiadomo również że nie jest zakomfortowy no ale bez przesady w tej półce cenowej każdy jeden ma podobne wyposażenie, każdy kupuje to na co go stać

siedze na tym forum troche czasu i stwierdzam że jest na nim wiele ekspertów którzy sie ostro wymądrzają a sami pomykają nie lepszymi sprzętami (sorka, bez urazy chłopaki ale nie do wszystkich to dotyczy)

#156 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 22:26

he now a panda zroni te 150-200 tyś km bez żadnych absolutnie żadnyc awarii zmieniasz tylko lej i lejesz wache

Spadłem z krzesła... Toyoty i Subaru sie chowają :D do tego rewelacyjne prowadzenie w szybko pokonywanych zakrętach dzięki wielowahaczowemu zawieszeniu, obszerne wnetrze i pojemny bagażnik pozwalają na wyjazd całą rodzina z psem, kotem i teściową, dwustrefowa klimatyzacja oraz skórzane fotele z pamiecią zapewnią komfort w czasie podróży, dynamiczny silnik w technologii HGW generuje wysoką moc oraz elastyczność... Nie wspomne już o zerowym spadku wartości nowego auta... ;)

co do komfortu i wyposarzenia to pojęcie względne czy w takim jd jest dużo lpeiej to nei wiem ale na nierównej drodze tak samo skacze czy na bruzdach tak samo można sie o dach zabić jak w farmtracku to ze troche ciszej to bez przesady że warte to 40 tys panowie popadacie w skrajności i czepiacie się szczegułow w jażdym ciągniku ja uwazam ze między nowym farmtrackiem zetorem czy jd czy df nie ma wielkiej różnicy a poziom jest zblizony i nei popadajcie w skrajności bo t eciągniki naprawde wiele się nie rówżnoą

No tak, skrzynia z czterema biegami pod obciążeniem i elektrohydraulicznym rewersem nie wiele sie różni od tej w Belarusie :) podobnie podnośnik z amortyzacją wstrząsów sterowany EHR... ehh, co ja będe pisał...

#157 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 22:53

ciagniki rodziny Farmtrac @Tyger-zapraszam do mnie na jazdę próbną nieszczególnie bogatą wersją JD-jeżeli po tej jeździe dalej będziesz twierdzić że między Farmtrackiem a JD nie ma praktycznie różnicy-to zacznę Ciebie podziwiać ;)-jako 100 procentowego nonkonformistę...

#158 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2638 postów

Napisany 13 listopad 2008 - 13:04

ciagniki rodziny Farmtrac jaro ty wypisujesz takie głupoty ba sam posiadasz teg jd i go bronisz, ale powiedz ile kosztuje taki jd z turem z wyposazeniem (krokodyl łyzka i chwytak do bel) a ile Farmtrac ? To za cene jd bedziesz miał Farmtraca z turem i jeszcze belownice i owijarkę, a to samo zrobi. Ale ze ty wolisz wydawac na ciagnik nie wiadomo ile (bo ma troche ciszej w kabinie) to juz twoja sprawa

P.S był taki przypadek nie daleko mnie ze gosciowi padła pompa paliwa w jd 5720 zaraz po gwarancji to chodził płakał bo na pompe musiał wydac ok. 10 000 zł (tak mi sasiad mowił) i niby te jd sa takie dobre ;) szczerze jak bym miał kasy i bym miał wybierac pomiedzy farmtrakiem a jd to wybrałbym farmtraka
a i raz siedziałem w takim jd to szczerze miejsca było tyle co w farmtraku tylko ze w jd wcisnąłeś gaz to wogólę nie chciał odbić

#159 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 13 listopad 2008 - 17:15

ciagniki rodziny Farmtrac Tzn.głupotą jest moja chęć zaproszenia Cię na jazdę próbną ?;).Rozwijając Twoją myśl mogę napisać-a po co Ci taki drogi Farmtrack?- w cenie tego Farmtracka z Turem (z krokodylem ,łyżką i chwytakiem do bel też )miałbyś ślicznego Belarusa(z Turem) i jeszcze belownicę i owijarkę -a zrobi nawet więcej :D-a Ty chcesz wydawać na ciągnik niewiadomo ile bo ma trochę ciszej w kabinie ?
Co do tych przypadków-naprawdę masz nadzieję na to że jak w Farmtracku (z silnikiem Perkinsa) padnie pompa wtryskowa to jej cena nie będzie Ci wyciskać łez z oczu ?:)-jesteś pewien że między cenami osprzętu Perkinsa a JD jest aż taka przepaść cenowa ?
Co do pedału gazu-teraz widzisz skąd się bierze wysokie zużycie paliwa w JD-wciskasz gaz a on nie odbija no i klops-całe życie musisz z wciśniętym jeździć :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 13 listopad 2008 - 17:43

ciagniki rodziny Farmtrac Dobra odrazu powiem że nie mam nic do Farmtracka i za tą cenę jest spoko.

Ale jak czytam niektóre posty to mi się smiac chce jakby kazdy myślał po co płacic więcej za komfort wyposarzenie i nowoczesna technologie to wszyscy Polscy rolnicy jezdzili by nowymi Belarusami bo po co płacić za plastkiki a jak sie zepsuje to dawać kupe kasy za nową część ;) jak mozna samemu grzebać co chwilę co?

Spoko rozumiem jak się nie ma kasy na JD to kupuje sie Farmtracka ale głupotą jest porównywanie tych ciągników i mówienie ze się mało różnia.

Do @Ursusc385 mówię Ci że jesli miałbys kasę to nie kupił byś Farmtracka tylko JD albo Fedta i tylko teraz tak mówisz a jakbys pojezdził i popróbował to do Farmtracka nie chciałbyś juz wsiadać. Mówię Ci na początku jest fajnie i w Farmtracku jak się przesiądziesz np z C-330-360 ale jak pojeżdzisz to już bedziesz sobie pluł w twarz że miałeś kase a nie kupiłes JD a sąsiad jeżdzi jeleniem i chwali sobie moc komfort i wyposazenie a ty wolałes oszczędzac bo i tak zrobią to samo.