Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciagniki rodziny Farmtrac

2609 odpowiedzi na ten temat

#1501 Share pawlis804wd

pawlis804wd

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 11 luty 2012 - 12:00

Z tym kapaniem to jakaś plaga bo i u mnie się poci ale tylko na zimnym silniku jak płyn się rozgrzeje wszystko powraca do normy.

Na to wygląda, bo u znajomego w ft 704wd to samo <_< I właśnie nie wiem czy rozgrzac ten waż i mocno scisnac opaska czy kupic takie kolanko np jak do c-360 z miększej gumy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciagniki rodziny Farmtrac Dzisiaj, 17:15
  •  

#1502 Share lukasz150

lukasz150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 11 luty 2012 - 17:12

ciagniki rodziny Farmtrac U mnie w FT 80 4WD jak narazie wszystko w porządku ; p Zero jakiegokolwiek przecieku : D

#1503 Share pawlis804wd

pawlis804wd

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 17 luty 2012 - 21:08

ciagniki rodziny Farmtrac Problem z wezem rozwiazany. Nowe opaski na śruby, silikon i problem z głowy:)

Edytowany przez pawlis804wd, 18 luty 2012 - 00:21.

#1504 Share farmtractractorseurope

farmtractractorseurope

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 25 luty 2012 - 21:41

ciagniki rodziny Farmtrac a tak przy okazji jaki poziom oleju w skrzyni jest odpowiedni przy ft 80 4wd z ładowaczem chyba trochę więcej niż połowa międży minimum a maximum ??

#1505 Share pawelwlosty

pawelwlosty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 25 luty 2012 - 21:57

ciagniki rodziny Farmtrac Zobacz jak podniesiesz ładowacz na max i wtedy jak zamało będzie to dolej :D
Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

#1506 Share skoti22

skoti22

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 13 marzec 2012 - 22:31

ciagniki rodziny Farmtrac Witam jakimi olejami zalane są wasze farmtraki chodzi mi o hydraulike i silnik

Edytowany przez milanreal1, 13 marzec 2012 - 23:33.

#1507 Share farmtractractorseurope

farmtractractorseurope

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 14 marzec 2012 - 20:24

ciagniki rodziny Farmtrac a słyszeliście coś na temat odpowietrzania przednich zwolnic ?????trzeba taki zabieg wykonywać ?

#1508 Share pawelwlosty

pawelwlosty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 14 marzec 2012 - 21:24

ciagniki rodziny Farmtrac Właśnie ja się kiedyś przyglądałem i zadnego odpowietrznika nie znalazłem a u mnie w zetorze był :huh:

#1509 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 679 postów

Napisany 14 marzec 2012 - 21:59

ciagniki rodziny Farmtrac Ponoć trzeba odkręcać korek wlewu oleju zwrotnicy układu planetarnego, ustawić w pozycji górnej korek odkręciwszy wypuszcza tak powietrze ( ale kto tak robi )

#1510 Share SATURN

SATURN

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 15 marzec 2012 - 14:37

ciagniki rodziny Farmtrac witam mam taki problem w ft 675dt przy skrecaniu przodem w lewo lup w prawo słychac taki dziwny odgłos tak jakby '' piszczenie gumy'', a po drugie po rozgrzaniu sie oleju od wspomagania rurki doprowadzające olej do pompy drgają i hałasują morze wiecie co morze byc przyczynom tych objawów a przejechane ma nie całe 100mth

Edytowany przez milanreal1, 15 marzec 2012 - 15:38.
orty

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1511 Share plapla123

plapla123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 15 marzec 2012 - 19:34

ciagniki rodziny Farmtrac W instukcji obsługi podane jest że są to oleje TEXACO to pewnie tak jest choć tanie one nie są sam muszę dolać do tylniego mostu bo ubyło go gdy podpiołem krokodyla pod ładowacz.Słyszałem że farmtrac jak pracuje z ładowaczem to olej w tylnim moscie musi być pod górną kreskę.

#1512 Share zorak

zorak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 15 marzec 2012 - 23:23

ciagniki rodziny Farmtrac sprawdzajcie stan oleju. Ja mając stan oleju, po podpięciu krokodyla musiałem dolać 8 litrów.

Edytowany przez zorak, 15 marzec 2012 - 23:24.

#1513 Share plapla123

plapla123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 16 marzec 2012 - 20:44

ciagniki rodziny Farmtrac Chciałem dokupić kilka litrów oleju przekładniowego Texaco w sklepie z częsciami do ciągników ale sprzedawca podzwonił po hurtowniach i nigdzie nie mają oleju tej firmy o takich parametrach będę musiał zadzwonić do serwisu niech wezmą jak będą jechać do mnie na przegląd.U mnie przed podpieciem krokodyla stan oleju był pod górną kreską a teraz jest gdzieś w połowie ale będę też podpinał agreget uprawowy składany hydraulicznie.A tak wogóle to w jakiej pozycji ma być ładowacz żeby dobrze zmieżyć olej .i czy po odpięciu krokodyla stan oleju się wyrówna.

#1514 Share pawelwlosty

pawelwlosty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 16 marzec 2012 - 21:27

ciagniki rodziny Farmtrac Nie ma różnicy w jakiej pozycji będziesz miał ładowacz ;)

#1515 Share farmtractractorseurope

farmtractractorseurope

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 16 marzec 2012 - 22:22

ciagniki rodziny Farmtrac dobrze mówisz pawlwlosty przeciesz za tam siłowniki dwustronnego działania i nic do tego nie ma ustawienie ładowacza

miedzy kreskami chyba wystarczy ??

#1516 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 25 marzec 2012 - 21:16

Chciałem dokupić kilka litrów oleju przekładniowego Texaco w sklepie z częsciami do ciągników ale sprzedawca podzwonił po hurtowniach i nigdzie nie mają oleju tej firmy o takich parametrach będę musiał zadzwonić do serwisu niech wezmą jak będą jechać do mnie na przegląd.U mnie przed podpieciem krokodyla stan oleju był pod górną kreską a teraz jest gdzieś w połowie ale będę też podpinał agreget uprawowy składany hydraulicznie.A tak wogóle to w jakiej pozycji ma być ładowacz żeby dobrze zmieżyć olej .i czy po odpięciu krokodyla stan oleju się wyrówna.

Nie ma różnicy w jakiej pozycji będzie ładowacz. A co do oleju, jak ja w tamtym roku kupowałem olej Texaco to sprzedawca coś mówił że texaco najprawdopodobniej zwija biznes z Polski, ile jest w tym prawdy to nie wiem, bo od tamtej pory oleju nie kupowałem.

#1517 Share Z7245

Z7245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 25 marzec 2012 - 21:35

ciagniki rodziny Farmtrac Ja też nie mogłem dostać texaco do silnika więc kupiłem fuscha do silnika. A do skrzyni to chyba coś z lotosa będę szukał.

#1518 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1473 postów

Napisany 26 marzec 2012 - 15:22

ciagniki rodziny Farmtrac Panowie ja kupiłem wiosną Texaco taki jak mam zalaą skrzynię fabrycznie 15W-30 aby zalać przyczepę i T-25 w sklepie int Żuchowski coś z dowozem 20 litr 300 zł było teraz zamówiłem jeszcze aby mieć na dolewkę ten sam coś 330 zł mają o innych parametrach też

#1519 Share plapla123

plapla123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 26 marzec 2012 - 20:42

ciagniki rodziny Farmtrac Szkrzynia i silnik w farmtracu 690dt są zalane tym samym olejem Texaco tak mówił szef serwisu Fino gdzie kupiłem ciągnik olej przywiózł mi diler 5l.Mam jeszcze taki problem co jakiś czas słycha stuknięcie w tylnim moście ale tylko wtedy gdy jest wyłączony przedni napend w serwisie jeszcze nie mieli takiego przypatku i w czwartek wysłają mechanika do Mrągowa na szkolenie w tej sprawie podobno winy jest jakiś hydrozawór czy miał ktoś taki problem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1520 Share Z7245

Z7245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 26 marzec 2012 - 21:11

ciagniki rodziny Farmtrac To Tobie diler głupot naopowiadał w skrzyni jest inny a w silniku inny do silnik zalany jest olejem Ursa bodajże 15W40 a skrzynie Texaco SUTO 15W30 ten ze skrzyni może i nadaje się do silnika ale nie polecał bym go wlewać. Co do stuknięcia to tylko przy wyłączaniu czasem słychać. A co do olejów Texaco to dziwi mnie że Farmtrac je jeszcze leje mógł by przejść na fuscha który jest bardziej dostępnym olejem.