Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciagniki rodziny Farmtrac

2615 odpowiedzi na ten temat

#1261 Share adamo24

adamo24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 29 marzec 2011 - 07:49

Bardzo ładnie wygląda ten farmtrac co pracuje z owijarką. Ciekawe czy jest taki w sprzedaży?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciagniki rodziny Farmtrac Dzisiaj, 15:12
  •  

#1262 Share kluch369

kluch369

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 29 marzec 2011 - 09:16

ciagniki rodziny Farmtrac Z owijarką pracuje FT 675DT, więc jest w sprzedaży.

#1263 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2647 postów

Napisany 29 marzec 2011 - 09:25

ciagniki rodziny Farmtrac Z owijarką pracuje 685DT http://www.agrofoto....farmtrac-685dt/ on raczej nie jest w sprzedaży z tą maską

Edytowany przez Ursusc385, 29 marzec 2011 - 14:39.

#1264 Share keyzer

keyzer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:głaskanie kamieni

Napisany 29 marzec 2011 - 11:33

ciagniki rodziny Farmtrac w sprzedaży jest jak najbardziej z tym że był to projekt innej maski która miała być w tym ciągniku montowana, ale Farmtrac nie dogadał się z producentem tych masek

#1265 Share javorskyp

javorskyp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:Hokey

Napisany 07 kwiecień 2011 - 13:59

ciagniki rodziny Farmtrac Mam jeszcze pytania, odnośnie Farmtrac 685dt . Myślę że będzie lepszy od 675.
1.Jak jest u niego ze spalaniem. ? Naprawdę jest niskie? (w porównaniu do case jx 80-70)
2.Czy to dobry ciągnik do tura?
3.Silnik wytrzymały? ma ktoś taki ? Po ile macie w nim przebiegu?
4.Jak jest wykonana kabina? W miarę komfortowo? tzn lepiej od zetora 7211 czy ursusa 4514 ?
5.Pociągnie pług 4*40 na terenie górzystym ?
6.Może ktoś podać jak są podzielone w nim biegi? skrzynie ma 24/24

A może Ma ktoś do zaproponowania jakiś ciągnik oszędny do 130tys brutto ? Moc 68-85 KM.

#1266 Share Wojtal

Wojtal

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:hodowla, maszyny rolnicze, muzyka

Napisany 08 kwiecień 2011 - 17:25

ciagniki rodziny Farmtrac Mogę napisać Ci parę słów o 675 dt bo takiego mam. Nie będę pisał tak jak niektóry o ciągnikach których nie znam albo "bo mój wujek lub u nas na wsi". Piszę jak jest u mnie. Jeśli chodzi o wykonanie kabiny no i wgl. to jest dość masywne, kabina bardzo komfortowa, widna, wszystko w zasięgu ręki, bardzo cicha, radia możesz spokojnie słuchać, mogła by być trochę wyższa. Spalanie: nie wiem ile pali w orce bo nie sprawdzałem ale w transporcie około 2,5 do 3,5l/mtg w bronach około 4,5l/mtg przy włączonym przednim napędzie bez przedniego z bronami nie da się robić, w orce to pewnie 7l to będzie max. Pług o którym mowa na w miarę równym i średniej ziemi na pewno pociągnie ale do niego polecił bym 4x30 lub 3x40 obracany.
Jeśli macie jakieś pytania odnośnie 675 dt to piszcie.

Edytowany przez Wojtal, 08 kwiecień 2011 - 17:34.

#1267 Share michal1313

michal1313

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:Taniec Rozrywka i Luz

Napisany 08 kwiecień 2011 - 21:14

Mam jeszcze pytania, odnośnie Farmtrac 685dt . Myślę że będzie lepszy od 675.
1.Jak jest u niego ze spalaniem. ? Naprawdę jest niskie? (w porównaniu do case jx 80-70)
4.Jak jest wykonana kabina? W miarę komfortowo? tzn lepiej od zetora 7211 czy ursusa 4514 ?

A może Ma ktoś do zaproponowania jakiś ciągnik oszędny do 130tys brutto ? Moc 68-85 KM.

Oglądałem oba ciągniki w Kielcach i główna różnica to skrzynia i mocniejszy silnik. Skrzynia w 685DT śmiga 40 km\h. W 675 DT to farmtraczek jedzie do 30-34 km\h w zależności od ogumienia. W 685 wygodniej umieszczone są gajgry od hydrauliki wygodniej pod ręką. Jeśli chodzi o spalanie to na pewno silnik perkinsa nie będzie paliwożerny. Jeśli chodzi o porównanie do ursusa i zetora to kwestii gustu ale nie da się ukryć że Ursus przechodzi straszny kryzys i ma badziewne skrzynie natomiast Zetor ma mało wytrzymały silnik jak można zakładać silni który został opatentowany w latach 50. Na targach słyszałem (fakt faktem od ich konkurencji ale prawie wszyscy to mówili) że Zetor aby sprostać normie spalin EURO III podniósł temperaturę spalania mieszanki w silniku ale zrobił to w prosty i tani sposób wymienił termostat i teraz silnik sie grzeje nie do 70-80 st. C tylko 95-100 st.C. Niestety za tym idzie szybkie zużywanie się silnika.

#1268 Share darek12311

darek12311

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 10 kwiecień 2011 - 10:19

Mam jeszcze pytania, odnośnie Farmtrac 685dt . Myślę że będzie lepszy od 675.

Posiadam ten ciągnik równo rok. Zakupiłem go w kwietniu 2010.
1.Spalanie naprawde nie jest wysokie, nie mierzyłem dokładnie ile w poszczególnych pracach, ale mogę powiedzieć, że jest w miarę oszczędny.
2.Wydaję mi się, że jak najbardziej tak, choć nie ma rewersu elektrohydrauliznego, ale skręt jest bardzo dobry.
3.Ja w swoim mam dopiero 300mtg więc o wytrzymałości nie mogę nic powiedzieć. Do tej pory nie miałem żadnej awarii.
4.Nie ma co porównywać do zetroa/ursua tej kabiny jest to niebo, a ziemiia, na plus Farmtaca oczywiście. Posiadam też Zetora 7011 więc mam porównanie. Kabina w Farmtracu ma jeden minus jest trochę mała, choć w 2 osoby można spokojnie jeżdzić. Wyciszenie jest na bardzo dobrym poziomie.
5.U mnie bez najmniejszego problemu ciąga taki pług, ale na w miarę płąskim terenie. Wydaje mi się(sądząc po obciązeniu silnika w orce u mnie), że na gózystym terenie, też sobie poradzi.
6.4 biegi główne, na reduktorze 3 przełożenia oraz zmian skrzyni szybka-wolna. Więc 4x3x2=24

Mam nadzieję, że pomogłem. ;)

#1269 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 10 kwiecień 2011 - 11:40

w sprzedaży jest jak najbardziej z tym że był to projekt innej maski która miała być w tym ciągniku montowana, ale Farmtrac nie dogadał się z producentem tych masek

Ten ciągnik to słoweński Limb LUXS
Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek
Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek

Nawet szukają dilerów do współpracy http://www.hiwtc.com...-4097-15590.htm

#1270 Share przemo318

przemo318

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 11 kwiecień 2011 - 10:54

ciagniki rodziny Farmtrac ja byłem pare dni temu na pokazie dla tych co chćą kupić ten ciągnik i był gościu z farmtraca i jeśli chodzi o spalanie to od 3 nawet do 9 powiedział chodzi o model 690 dt to mysle że ten coś mniej spali troche nim pojezdziłem nawet fajnie wszystko pod ręką w miare cichy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1271 Share javorskyp

javorskyp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:Hokey

Napisany 13 kwiecień 2011 - 11:35

ciagniki rodziny Farmtrac Panowie wielkie dzięki za info ;)

#1272 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 19 kwiecień 2011 - 19:30

ciagniki rodziny Farmtrac Panowie zrobiłem 50mtg i 1 przegląd przedemną ile was kosztował tak z ciekawości jak robiliście u siebie

#1273 Share lukasz150

lukasz150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 21 kwiecień 2011 - 20:01

ciagniki rodziny Farmtrac Ja posiadam Farmtraca 80 4WD niecałe 2 lata. Ma ok. 630 mth. Pracuje z turem codziennie do załadunku wozu paszowgo. Jeszcze Orka i kultywacja. Ewentualnie transport. I szczerze nie miałem jeszcze żadnej awarii. Spalanie też jest dobre. W Orce głębokiej prędkość 7-8km/h pługami Kverland 4x30 spalił niecałe 6.5 - 7l/mth. Przy agregacie uprawowy, który jest w mojej galerii spalanie wyszło niecałe 5l/mth przy proędkości 10-12km/h. Czyli w miarę dobre.
Jeżeli chodzi o kabinę to nie oszukujcie tak bardzo cicho to nie jest, ale nie jest i za głośnio ( moim zdaniem średnio ).
Moim zdaniem jeżeli będzie ktoś z was kupował Farmtraca to lepiej dopłacie te parę tyś. i kupcie pare koni silniejszego np. Jak ktoś planuje 675 to niech kupi 685DT itd. Ponieważ te pare koni się zawsze może przydać a tak dużo więcej nie spali. Jak ja brałem Farmtraca to jeszcze nie było tych FT 685DT i FT 690DT.
W przyszłym roku planuję kupić ciągnik ale będzie o mocy pow. 100km. i raczej nie zdecyduję się na Farmtraca. Coś z wyższej klasy.

Tyle z mojej strony. Może komuś pomogłem :)

#1274 Share bodziokoks

bodziokoks

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 26 kwiecień 2011 - 14:23

ciagniki rodziny Farmtrac mam Farmtraca 80 4wd 74km ogólnie dobrze się trzyma żadnych zacieków,niezawodny pali 4,5 co mi się w nim psuje heh:] no to po pierwsze niedopracowali w przodzie jakiejś tam części i skrzypi a druga sprawa to chłodnice psuły mi się po prostu ich rozdzierało ponieważ nie dopracowali zakrętki i nie puszczała powietrza a teraz nie dokręcam jej do końca i jest ok po za tym jest bardzo sprawny w polu mam go już 3 lata i jest niezawodny :rolleyes:

mam farmtraca 80 4 WD :) i naprawdę jest fajny traktorek niezawodny mam go 3 lata i nic takiego poważniejszego się nie dzieje nie wiem jak tam inne farmtraci ale mój jest ok :D

Edytowany przez milanreal1, 26 kwiecień 2011 - 22:38.
Pisanie posta pod postem

#1275 Share robert1226

robert1226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 02 maj 2011 - 19:42

Panowie zrobiłem 50mtg i 1 przegląd przedemną ile was kosztował tak z ciekawości jak robiliście u siebie

Pierwszy przegląd to tylko koszt oleju i filtrów ,koszt filtrów to ok 50zł,a olej to zależy jakim zalejesz .

#1276 Share pawelwlosty

pawelwlosty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 03 maj 2011 - 09:19

mam Farmtraca 80 4wd 74km ogólnie dobrze się trzyma żadnych zacieków,niezawodny pali 4,5 co mi się w nim psuje heh:] no to po pierwsze niedopracowali w przodzie jakiejś tam części i skrzypi a druga sprawa to chłodnice psuły mi się po prostu ich rozdzierało ponieważ nie dopracowali zakrętki i nie puszczała powietrza a teraz nie dokręcam jej do końca i jest ok po za tym jest bardzo sprawny w polu mam go już 3 lata i jest niezawodny :rolleyes:

mam farmtraca 80 4 WD :) i naprawdę jest fajny traktorek niezawodny mam go 3 lata i nic takiego poważniejszego się nie dzieje nie wiem jak tam inne farmtraci ale mój jest ok :D

A co dokładniej ci skrzypi? jak skręcasz ?
Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

#1277 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 19 czerwiec 2011 - 19:23

ciagniki rodziny Farmtrac Akurat dzisiaj byłem na agro wystawie koło Poznania i był 670 i 685 DT i obydwa zostały sprzedane na miejscu cena 103 i 135 tyś ,ja mam kilka mieś 670 to z ciekawości podszedłem pod Farmtraci jedni byli zachwyceni inni nie podchodzili bo z daleka mówili bo to szajs bo to słyszeli

#1278 Share parabolik

parabolik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 23 czerwiec 2011 - 22:16

ciagniki rodziny Farmtrac witam! czy ma ktoś pełną listę wyposarzenia dodatkowego do 690 ??

#1279 Share pawelwlosty

pawelwlosty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 01 lipiec 2011 - 17:52

ciagniki rodziny Farmtrac Kto jest teraz producentem tych nowych kabin do ft ?
Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1280 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2647 postów

Napisany 01 lipiec 2011 - 18:02

ciagniki rodziny Farmtrac Jest dwóch producentów kabin do FT - Metal Fach i Koja
Chodzi ci o tą kabine ? http://otomoto.pl/fa...ase-A39837.html

Jak tak, to jest kabina firmy Koja :)