Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciagniki rodziny Farmtrac

2609 odpowiedzi na ten temat

#981 Share darek12311

darek12311

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 26 maj 2010 - 07:14

ciagniki rodziny Farmtrac Tomek a gdzie brałeś swojego Farmtraca?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciagniki rodziny Farmtrac Dzisiaj, 22:34
  •  

#982 Share TOMEK0603

TOMEK0603

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 26 maj 2010 - 18:58

ciagniki rodziny Farmtrac Ja w Firmie Barni (www.barni.com.pl) z Nowej Wsi Ełckiej

#983 Share Ming

Ming

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, dobra książka, film, rolnictwo

Napisany 21 czerwiec 2010 - 21:20

ciagniki rodziny Farmtrac Witam. Pod koniec tego miesiąca lub na początku przyszłego stanę się posiadaczem Farmtraca 675dt ;) . Początkowo myślałem o Belarusie jednak ostatecznie padło na ten sprzęt. Przeczytałem wszystkie wypowiedzi na temat tego ciągnika i początkowo trochę się zmieszałem. Powiedzcie, czy to dobry traktor? Będzie to ciągnik główny na 20 ha. Większość czasu będzie pracował z turem i belownicą, gruntów ornych mam mało, praktycznie same łąki.

#984 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2639 postów

Napisany 22 czerwiec 2010 - 07:14

ciagniki rodziny Farmtrac Oczywiście że będzie dobry ;) lepszego ciągnika za tą cene nie znajdziesz :) Silnik perkinsa oszczędny i ciągnik zwrotny :D

#985 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 22 czerwiec 2010 - 07:16

ciagniki rodziny Farmtrac czy ten farmtrac 535 to trochę zdolniejszy jest od c 330 i silniejszy? jaka jest dmc ciągniętej przyczepy przez ten traktorek?

#986 Share Ming

Ming

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 22 czerwiec 2010 - 09:14

ciagniki rodziny Farmtrac Słyszałem, że jest oszczędny i zwrotny bo mój sąsiad sprowadził miesiąc temu 80 4wd ;) . Początkowo też takiego zamówiłem, ale ten ma dwie prędkości wałka, a to może mi się przydać. A tura i prasę belującą jaką do niego polecacie?

#987 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2639 postów

Napisany 22 czerwiec 2010 - 10:10

ciagniki rodziny Farmtrac Może Metal-Fach sokółka ? ;) Według mnie najlepsza polska prasa :D

#988 Share Ming

Ming

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 22 czerwiec 2010 - 11:07

ciagniki rodziny Farmtrac Właśnie taką zamówiłem i chciałem usłyszeć wasze opinie ;) do tego jeszcze tur z Metal-Fachu i owijarka Sipma. Mam nadzieję, że sprzęt będzie się dobrze spisywał :D

#989 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 23 czerwiec 2010 - 06:18

ciagniki rodziny Farmtrac Moich dwóch sąsiadów ma prasy metal-fachu, ogólnie beż większych awarii chodzą już 4 lata, ale o prasowaniu suchej słomy w południe możesz zapomnieć bo się nie da.

Może Metal-Fach sokółka ? ;) Według mnie najlepsza polska prasa :D

Z polskich to ja bym bardziej ku Unii się skłania.

#990 Share Z7245

Z7245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 23 czerwiec 2010 - 08:31

ciagniki rodziny Farmtrac Żadną prasą słomy się nie da w południe prasować chyba że jest wilgotne powietrze.Choć ja i w południe metal-fachem prasowałem i nic się nie przycinało żadna bela, to porostu kwestia wprawy operatora.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#991 Share Ming

Ming

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 23 czerwiec 2010 - 21:24

ciagniki rodziny Farmtrac chciałem kupić Sipmę, ale była prawie 10 tyś. droższa. Myślę, że ta z Metal-Fachu nie będzie zła ;) A co sądzicie o ładowaczu?

#992 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 24 czerwiec 2010 - 06:13

Żadną prasą słomy się nie da w południe prasować chyba że jest wilgotne powietrze.Choć ja i w południe metal-fachem prasowałem i nic się nie przycinało żadna bela, to porostu kwestia wprawy operatora.

No normalnie aż z fotela spadłem ;) :) :) brak słów . Temat pras walcowych zostawmy skoncentrujmy się na np. walcowo-łańcuchowo prętowych lub całkowicie łańcuchowo prętowych , kolego?? mógłbyś mi wytłumaczyć i nie tylko mi dlaczego w południe nie da się prasować :sipma-mi , warfamami, krone-ami,galignani i innymi plus pasówkami jak JD czy starsze welgery
PS: ja mam welgera walcowego i prasuje co chce kiedy chce i ta teoria o nie możności prasowania w południe :) :) :) :) .
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#993 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 24 czerwiec 2010 - 06:31

Z polskich to ja bym bardziej ku Unii się skłania.

tak uni, stoi tego na placu, na pytanie za ile do sprzedania? - nie czeka na części i serwis,ja rozumiem jeden przypadek, ale kilka w regionie to coś jest nie tak ;)
Bierz sokółkę, za durną sipmę farmę to najmniejszego farmtracka można teraz kupić :)
(żeby nie było że odbiegam od tematu :) )

#994 Share Ming

Ming

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 24 czerwiec 2010 - 08:08

ciagniki rodziny Farmtrac No zamówiłem sokółkę ;) Dużo ludzi ją u nas ma i nie narzekają, a kilka z tych pras pracuje naprawdę sporo u kolesi którzy mają trochę ha do prasowania. Żaden z nich jak na razie problemów z nią nie miał :) Co do ciągników Farmtrac to u nas jest na nie jakiś szał. W okolicy pracuje ich około 10-ciu i właściciele również zachwalają.

#995 Share Z7245

Z7245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 24 czerwiec 2010 - 12:15

No normalnie aż z fotela spadłem ;) :) :) brak słów . Temat pras walcowych zostawmy skoncentrujmy się na np. walcowo-łańcuchowo prętowych lub całkowicie łańcuchowo prętowych , kolego?? mógłbyś mi wytłumaczyć i nie tylko mi dlaczego w południe nie da się prasować :sipma-mi , warfamami, krone-ami,galignani i innymi plus pasówkami jak JD czy starsze welgery
PS: ja mam welgera walcowego i prasuje co chce kiedy chce i ta teoria o nie możności prasowania w południe :) :) :) :) .

Wiem że się nie da bo u nas w okolicy maja pasówki, łańcuchowe i w zeszłym sezonie ludzie narzekali że się bele przycinają. Ale jak napisałem wcześniej to też kwestia wprawy operatora. :) A co do tura to ja bym radził agromasza.

#996 Share Ming

Ming

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 24 czerwiec 2010 - 16:26

ciagniki rodziny Farmtrac zamówiłem tura z metal-fachu. 1600 kg udźwigu. myślę, że do farmtraca będzie on bardziej odpowiedni ;)

#997 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 24 czerwiec 2010 - 16:56

ciagniki rodziny Farmtrac A można wiedzieć ile kosztuje taki tur i z jakim wyposażeniem go wziąłeś??
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#998 Share hynek

hynek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Technika Rolnicza

Napisany 25 czerwiec 2010 - 18:28

ciagniki rodziny Farmtrac ja tam nie wiem o chcecie od sipmy ale to dobra prasa i do farmtraka nadaje sie idealnie mam farme II drugi sezon zrobiła 2,5tyś belek i nie nażekam awari żadnyh nie miała u mnie w okolicy same sipmy prasują i nikt jakoś nie nażeka i nie są awaryjne tak jak tu na forum czytałem a co do farmtraka to bardzo dobry wybór i na 20 ha to i by 665dt wystarczył

#999 Share Ming

Ming

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 27 czerwiec 2010 - 21:38

ciagniki rodziny Farmtrac Andrzej24871 ten tur kosztuje 24 tysiące z całym osprzętem (łyżka, chwytak do bel, krokodyl)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1000 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 28 czerwiec 2010 - 19:53

ciagniki rodziny Farmtrac Dzięki Ming :)