Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciagniki rodziny Farmtrac

2609 odpowiedzi na ten temat

#841 Share darek12311

darek12311

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 01 kwiecień 2010 - 08:09

ciagniki rodziny Farmtrac Witam.
Wczoraj na moim podwórku zawitał Farmtrac 685DT.
A teraz mam pytanie jaki tur jest najtańszy do tego ciągnika bez osprzętu?
Jeślibyście mogli to podajcie ceny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciagniki rodziny Farmtrac Dzisiaj, 18:48
  •  

#842 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 01 kwiecień 2010 - 08:18

ciagniki rodziny Farmtrac No to pogratulować, dobry wybór, a można wiedzieć ile kosztował? Pojeździć oswój się z ciągnikiem i dopiero zastanowisz się co z turem :) jak chcesz znać ceny to coś mi się wydaje że wszystkie polskie kosztują podobnie czy to biedaszki z tur 4 czy metalfach czy hydramety to około 19000zł 3 sekcje jojo i amortyzator bez osprzętu, różnice to max 500-800zł

#843 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 01 kwiecień 2010 - 09:16

ciagniki rodziny Farmtrac moze być jeszcze agromasz , 3 skecyjny tur kosztuje ok 17 000 brutto między 3 a 2 sekcyjnym jest 800 zł różnicy , gratulacje sprzętu
www.agromarchobrzany.pl.tl

#844 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 01 kwiecień 2010 - 09:25

ciagniki rodziny Farmtrac plus amortyzator i też 18,5 tyś wyjdzie :)

#845 Share darek12311

darek12311

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 01 kwiecień 2010 - 09:55

ciagniki rodziny Farmtrac Kosztował 99000 netto z klimatyzacją, obciążnikami i radiem. A o tura pytałem tylko tak dla własnej informacji. Na razie nie zamierzam kupować.

#846 Share TracerPL

TracerPL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 01 kwiecień 2010 - 13:53

ciagniki rodziny Farmtrac darek u mnie tez od wczoraj stoi farmtrac lecz 670DT
i mam problem dzisiaj pobawilem się troszkę dźwigniami itd że tak to ujmę no i siedzenie przestawilem tzn jest teraz nie wygodne bawilem sie w ustawianie ze 2 godziny i jakos nie moge ustawic amortyzacji itd tak jak bylo na poczatku :< wie ktos moze jak to dobrze ustawic ? kabina metal fach ta okragla.
Moje sprzęty to :
- T-25
- MF 255
- Farmtrac 670DT

#847 Share TOMEK0603

TOMEK0603

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 01 kwiecień 2010 - 14:08

Witam.
Wczoraj na moim podwórku zawitał Farmtrac 685DT.
A teraz mam pytanie jaki tur jest najtańszy do tego ciągnika bez osprzętu?
Jeślibyście mogli to podajcie ceny.

Tur metal-fach udźwig 1300kg (bez osprzętu)z amortyzatorem, z joystickiem 17500brutto.

#848 Share TracerPL

TracerPL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 01 kwiecień 2010 - 14:32

ciagniki rodziny Farmtrac pomoz ktos jak najlepiej to wyregulowac sa dwie dzwignie od sprezyny jedna wajcha jak ma byc naciagnieta a druga jak ma sie ugniatac wolno czy szybko i niemoge jakosc znalesc zlotego srodka :<>
Moje sprzęty to :
- T-25
- MF 255
- Farmtrac 670DT

#849 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 01 kwiecień 2010 - 15:11

Tur metal-fach udźwig 1300kg (bez osprzętu)z amortyzatorem, z joystickiem 17500brutto.

To normalna cena katalogowa tego tura, czy cena dnia z mega rabatem u jakiegoś dielera?

#850 Share TOMEK0603

TOMEK0603

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 01 kwiecień 2010 - 18:14

To normalna cena katalogowa tego tura, czy cena dnia z mega rabatem u jakiegoś dielera?

Ja dzisiaj kupiłem razem z Farmtrac 675DT

Co to może być: w ciągu 10min nabija mi licznik 1mtg? Chciałbym wiedzieć bo mi ciągnik przywieźli na lawecie i dopiero w domu to zauważyłem. Jutro przyjeżdżają to sprawdzić a ja chcę wiedzieć co to może być żeby mi kitu nie wcisnęli.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#851 Share TracerPL

TracerPL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 01 kwiecień 2010 - 18:28

ciagniki rodziny Farmtrac Witam
czy moglibyście powiedzieć czy po 50 mth juz bedzie w pelni dotarty ciagnik?
zakupilem 670DT jak wyzej wspominalem ma 3mth i troche ciezko sie wkreca na obroty itd troche dretwy po ilu mth dostanie kopa :} po jakim czasie zauważe jakieś różnice?
Moje sprzęty to :
- T-25
- MF 255
- Farmtrac 670DT

#852 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 01 kwiecień 2010 - 18:48

Ja dzisiaj kupiłem razem z Farmtrac 675DT

Co to może być: w ciągu 10min nabija mi licznik 1mtg? Chciałbym wiedzieć bo mi ciągnik przywieźli na lawecie i dopiero w domu to zauważyłem. Jutro przyjeżdżają to sprawdzić a ja chcę wiedzieć co to może być żeby mi kitu nie wcisnęli.

Masz stare zegary ? 1 mtg to jest chyba ta 2 czerwona liczba od prawej (od prawej w lewo) strony na liczniku

Zdjecie licznika - klik

#853 Share adamo24

adamo24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 01 kwiecień 2010 - 19:31

ciagniki rodziny Farmtrac Jakiś bum na farmtracki każdy kupuje na raz. Gratuluje koledzy, bezawaryjnej pracy i wrzucajcie fotki swoich nowych nabytków.

#854 Share robert1226

robert1226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisany 01 kwiecień 2010 - 19:36

ciagniki rodziny Farmtrac Witam. @Tracerpl czy ty w swoim 670dt masz nowe zegary ? Ja też będe kupował 670dt ,ale jak byłem u dilera to miał stare .Chcę się troszkę w tym zoriętować żebym wiedział co dilerem gadać

ursusc385.Mi się wydaje że 1 mtg to jest pierwsza czarna

#855 Share tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 01 kwiecień 2010 - 19:40

ciagniki rodziny Farmtrac Jutro spojrzę do swojego farmtraca, ale wydaje mi się że 1 mtg to 3 cyfra od prawej strony. Przy jakiś tam obrotach silnika wybija ją w godzinę i u mnie to się zgadza. Ale jeszcze jutro zerknę do ciągnika. Ta ostatnia cyfra to setna część motogodziny i ona dość szybko się zmienia. Więc wydaje mi się, że mam racje.

Wszyscy teraz kupują farmtracki bo ludzie je chwalą, a poza tym cena jedna z niższych na rynku. Ja kupiłem głównie przez opinie wyczytane na AF.
Na razie po 13 mtg miałem z ciągnikiem trochę problemów. Ale mam nadzieję, że z biegiem czasu wyjdą wszystkie niedociągnięcia i się sytuacja poprawi.

Żeby zaspokoić waszą ciekawość to napisze jakie.

Przy 5 mtg miałem wyciek oleju silnikowego z chłodnicy oleju w bloku. Po tygodniu usterkę usunął serwis perkinsa.

Potem wystąpił problem z podłączeniem łącznika centralnego. Odlew był za gruby, tak, że nie mogłem podłączyć śruby w ogóle do ciągnika, musiałem ją na około wyszlifować.

Następnie pojawił się problem z wyciekiem oleju od wspomagania na złączeniu przewodów. Sam trochę dokręciłem, wyciek się zmniejszył, ale nie ustąpił całkowicie. Przy okazji musi mi to serwis zrobić.

Potem się żarówka przepaliła od kierunków w tylnej lampie. Po odkręceniu klosza ku mojemu zdziwieniu osłona od przewodu od świateł była stopiona, a grubość przewodów też zachwytu nie wzbudza. Przyczyną stopienia jest zbyt długi kabel dotykający do klosza. Został obizolowany i ułożony tak żeby nie dotykał.

Urwało się jeszcze zamykania bocznej szyby między czasie, ale to już chyba na konto ojca pójdzie:)

Na razie to tyle z problemów.
Poza tym myślę, że małym kosztem kilka rzeczy mogliby jeszcze poprawić. Jak choćby czujnik hamulca ręcznego. W 20 letnim zetorze coś takiego istnieje. Może już przy tych nowych zegarach jest?? Sam sobie założę. Tylko na razie nie chcę ingerować zbytnio w ciągnik:)

Kolejnym niedociągnięciem jest brak kranika do spuszczania płynu chłodniczego z bloku. Ale to już na koszt Perkinsa pójdzie. Otwór spustowy jest zaślepiony śrubą, tak że podczas spuszczania płyn rozlewa się po całym bloku i ciężko go uchwycić.

Mam nadzieję, że reszta rzeczy jakie zauważę to już same pozytywy będą. Na razie fajnie jak się przesiądziesz z 20 letnich ciągników. Choć jak wsiądę do zetora 8045 to czuję, że to jest ciągnik, a ten wydaje mi się taki delikatny.

A jeszcze mam takie pytanie bo w tematach ogólnych nie chce mi nikt pomóc:/ czy ten olej texaco suto 15w-30 będzie odpowiedni do skrzyni, zwolnic i mostu w zetorze 8045 (=ursus 914)?? Bo chcę na taki wymienić i chyba żadnych problemów z hydrauliką nie powinno być??

#856 Share TOMEK0603

TOMEK0603

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 01 kwiecień 2010 - 19:52

ciagniki rodziny Farmtrac To piszecie że pierwsza czarna cyfra to mtg. To już wiem czemu tak szybko te czerwone cyferki lecą.

A dlaczego pali się żółta/pomaranczowa kontrolka pomiędzy wskaźnikiem paliwa a wody?(czyżby to że mało paliwa-prawie mam pusto jeszcze nie zalewałem)

#857 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 01 kwiecień 2010 - 20:00

ciagniki rodziny Farmtrac No to troche mi się pomyliło :)

#858 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 01 kwiecień 2010 - 20:03

Witam
czy moglibyście powiedzieć czy po 50 mth juz bedzie w pelni dotarty ciagnik?
zakupilem 670DT jak wyzej wspominalem ma 3mth i troche ciezko sie wkreca na obroty itd troche dretwy po ilu mth dostanie kopa :} po jakim czasie zauważe jakieś różnice?

he w pełni dotarty to będzie po 500 mtg, to normalne że jest zmulony i drętwy, zobaczysz po 20mtg będzie lepiej a po około 200 mtg zobaczysz dopiero na co stać ten ciągnik :) zresztą ja nie o farmtracku ale ogólnie o ciągnikach

Jakiś bum na farmtracki każdy kupuje na raz. Gratuluje koledzy, bezawaryjnej pracy i wrzucajcie fotki swoich nowych nabytków.

Tak pewnie że bum, ceny zachodnich każdy wie jakie są, a zetor robi sobie sam reklamę :)

#859 Share robert1226

robert1226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisany 01 kwiecień 2010 - 20:04

ciagniki rodziny Farmtrac Ta pomarańczowa kontrolka jest od wałka jak masz 1000-obr/min

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#860 Share adamo24

adamo24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 01 kwiecień 2010 - 20:10

ciagniki rodziny Farmtrac TOMEK0603 to masz w swoim stare zegary jeszcze? czemu nie wziąłeś sobie z nowymi? o wiele lepiej się prezentują.