Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciagniki rodziny Farmtrac

2609 odpowiedzi na ten temat

#661 Share Pablorolnik

Pablorolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Motoryzacja, Sport, Przebudowy i Udoskonalenia

Napisany 19 luty 2010 - 06:34

ciagniki rodziny Farmtrac A ile kosztuje tur agromasz mrągowo i z jakim wyposażeniem? Jakiej szerokości wziąć łyżkę i krokodyla i chwytaka na jeden siłownik czy na dwa siłowniki?
Farmtrac 690 DT i Farmtrac 675 DT + Tur Ł-104 i Ursus C-360-3P siła pociągowa 43 ha gospodarstwa.
Zapraszam wszystkich z mazowieckiego (i nie tylko) do znajomych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciagniki rodziny Farmtrac Dzisiaj, 17:27
  •  

#662 Share szary35

szary35

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 20 luty 2010 - 17:23

ciagniki rodziny Farmtrac @Ferdek07 przecież ten tur nie jest dużo cięższy,a nie muszę dźwigać na FUL.12.4 x 2.54cm to jest 31.49(jeden cal to 2.54cm)

@adamo24 celuj między protektor ;[

Ja mam niskoprofilówki i muszę trafiać między protektor ;[

#663 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 20 luty 2010 - 17:35

ciagniki rodziny Farmtrac @Szary wyliczanki że 12,4 opona ma szerokość 31,5cm nic nie znaczą bo producent sobie przyjmie inaczej i tak w znajomym mi rozmiarze 420/70/24 continentalka jest 44cm szeroka podczas gdy pirelli miała nieca7e 41cm

#664 Share adamo24

adamo24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 20 luty 2010 - 18:17

ciagniki rodziny Farmtrac @szary35 tak właśnie celowałem miedzy protektor i nic z tego otworzy się do połowy i potem wadzi dalej o brzeg protektora, a ruszyć wtedy do przodu trochę strach żeby opony nie rozwalić. Ciekawe jak jest jak ma ktoś 16.9 pewnie otwiera się bez problemu.

#665 Share Pablorolnik

Pablorolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Motoryzacja, Sport, Przebudowy i Udoskonalenia

Napisany 20 luty 2010 - 20:26

ciagniki rodziny Farmtrac A czy model 685 DT ma turbo? Czy ciągnik z turbiną więcej pali czy mniej?
Farmtrac 690 DT i Farmtrac 675 DT + Tur Ł-104 i Ursus C-360-3P siła pociągowa 43 ha gospodarstwa.
Zapraszam wszystkich z mazowieckiego (i nie tylko) do znajomych.

#666 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 20 luty 2010 - 20:28

ciagniki rodziny Farmtrac ma turbo i czy więcej pali to ciężko powiedzieć bo w zależności do czego porównujemy

#667 Share pawelwlosty

pawelwlosty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 21 luty 2010 - 12:39

ciagniki rodziny Farmtrac Witam mam Farmtraca 80 4wd ma on ok 350h i chcę sie zapytać urzytownkiów czy jak włączycie przedni napęd i puścicie sprzegło to słychać takie jak by "Szczękniecie" wczesniej nie zauwarzyłem tego a jest tak gdy koła sie slizgają bo jak ruszam normalnie to nie .Byłem na przeglądzie i zgłosiłem to to dealer mi powiedział ze ten typ tak ma.Stał u niego taki sam na placu wiec poszliśmy i w nim też tak było.Powiedzcie czy u was tak też jest ??
Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

#668 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 21 luty 2010 - 12:51

ciagniki rodziny Farmtrac tak jest , ostatnio włączałem u kolegi to też tak szczeknie tak juz jest
www.agromarchobrzany.pl.tl

#669 Share szary35

szary35

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 21 luty 2010 - 19:01

ciagniki rodziny Farmtrac U mojego FT też tak jest :P

#670 Share Mietek75

Mietek75

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:rolnik ze starzem

Napisany 21 luty 2010 - 20:34

ciagniki rodziny Farmtrac Ja mam od listopada FT 675DT zrobiłem 100 mtg i też zauważyłem takie szczękanie przy włączonym napędzie szczególnie w pracy z turem przy szybszym ruszaniu tył przód i na odwrót

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#671 Share pawelwlosty

pawelwlosty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 22 luty 2010 - 16:21

ciagniki rodziny Farmtrac Może i ten typ tak ma .A powiedzcie mi jeszcze czemu ucieka mi olej ze zbiorniczka wspomagania przez korek .Na przeglądzie wyminili mi to co jest w srodku tego zbiorniczka wracałem i dalej olej mi wycieka :P

#672 Share adamo24

adamo24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 22 luty 2010 - 18:17

ciagniki rodziny Farmtrac Z tym korkiem to jest pewnie tak, że musisz wymienić sobie cały ten bagnet co mierzysz poziom bo pewnie tak Ci wywala bo niema odpowietrzania. Jest tam tak, że na zakrętce na bagnecie jest taki plastik u góry (podobne coś do nakrętki od butelki), który pełni rolę odpowietrznika możliwe, że się mógł zabrudzić albo coś nie tak z nim. Powinien on tak chodzić sobie delikatnie góra-dół. Mi wysadziło ten koreczek zaraz na początku i zginął gdzieś, wyrzucało tamtędy trochę oleju był wadliwy coś korek. Koszt takiego bagnetu z tym koreczkiem to 98zł jak dzwoniłem do FARMTRACA i pan z serwisu wytłumaczył mi, że trzeba wymienić na nowy. Serwis przyjechał i wymienił na nowy bagnet za darmo i od tej pory nic nie cieknie.

#673 Share pawelwlosty

pawelwlosty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 22 luty 2010 - 19:10

ciagniki rodziny Farmtrac Acha dzieki u mnie właśnie też sie zgubił i dali drugi zadzwonie i sie zapytam

#674 Share adamo24

adamo24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 22 luty 2010 - 19:39

ciagniki rodziny Farmtrac @PAWELWLOSTY Dali Ci cały bagnet czy tylko sam ten korek? Robiłeś pierwszy przegląd ile Cię kosztował filtry, olej i usługa? Czy po za tym coś jeszcze robili oprócz wymiany oleju w silniku i filtrów?

#675 Share hynek

hynek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Technika Rolnicza

Napisany 22 luty 2010 - 20:12

ciagniki rodziny Farmtrac z tym korkiem to ja też miałem przygode mi też na samym początku wywaliło tą czzerwoną u góry nakrętke i poszła też uszczelka bo byla zbyt cienka serwis to wymienił i do tej pory nic sie nie dzieje
Do adamo24
Co wybierasz się na przegłąd mnie filtry po 40 zł wyniosły od hydrauliki i oleju w sumie 80 zł olej miałem gratis i obsługe też bo na 50 mth masz przegłąd za friko
Mi oprzucz tego sprawdzali szczelność pneumatyki i ciśnienie w oponach i regulecje sprzęgła

#676 Share adamo24

adamo24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 22 luty 2010 - 20:39

ciagniki rodziny Farmtrac Na razie mam tylko 30 mth muszę jeszcze z 20 zrobić i wtedy przegląd zrobić. Chciałem zorientować się jak u Was było z przeglądami ile kosztowały i co wymieniali, czy zawsze jest tak jak pisze instrukcja. Któryś z kolegów pisał wcześniej, że za pierwszy zapłacił 7 stówek!!
@hynek Nie wiem czy podpiąć do niego beczkę asenizacyjną, która chodził wcześniej z C-360 żeby nie pomieszać olejów od hydrauliki.

#677 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 22 luty 2010 - 21:12

ciagniki rodziny Farmtrac Jak raz podepniesz i będziesz farmtrackiem to robił to farmtrac to przeżyje, ale jak raz będziesz c 360 a raz farmtrackiem na zmiany to może być niewskazane :P
ps. pierwszy przegląd możesz przeciągnąć nawet po 80-100mtg zrobić :(

#678 Share hynek

hynek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Technika Rolnicza

Napisany 22 luty 2010 - 21:18

ciagniki rodziny Farmtrac z beczką jak raz przepniesz to nie będzie problemu tak jak pisze ferde07 ale musisz se ustalić albo farmtrac albo ursus

#679 Share adamo24

adamo24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 22 luty 2010 - 21:41

ciagniki rodziny Farmtrac Pasowało by mi niebawem trochę wywieść na pola ale ursus nie da rady w tym śniegu raczej. Co do olejów jakbym zalał tym samym olejem C-360 co w farmtracu jest, nie było by nią problemów z hydrauliką w 60??? Wtedy mógłby chodzić jeden jak i drugi z beczkowozem w zależności od warunków na polu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#680 Share darek12311

darek12311

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 22 luty 2010 - 21:45

ciagniki rodziny Farmtrac Witam kolegów.
Mam pytanie związane z cennikiem zamieszczonym tutaj kilka stron wcześniej. W cenniku w punkcie klimatyzacja pisze, że do Ft 80/804WD/675DT a nie uwzględnili w nim modelu 685Dt. I oto moje pytanie czy w tym modelu klimatyzacja jest w standardzie?