Ursusc385

ciagniki rodziny Farmtrac

Polecane posty

bartus16    10

ale ze zauwazyliscie ze w 8441 jest inny most niz w 7441 czy 6441 z czym to jest zwiazane??????? i sory za ot


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

carraro 20.14 było w proximach ze skrzynią 40km/ha a w stanbdardowych było 20.11 tak było na stronach zetora, a w tym nowym modelu dają już inne nie wiem dokłądnie jakie chyba 20.14 ale czy ze skrzynią szybką jest inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

W ciągnikach z prędkością 40 km/h montowane są w reduktorach planetarnych przedniego mostu hamulce i to jest cała różnica.

W nowych jest Carraro 20.16:

http://zetor.com/eng/index.php?obsah=proxi...mp;dir=produkty

 

A jednak miałeś rację Ferdek07 przedtem były montowane 20.11:

http://www.zetorworld.com/news/proximaplus...0Plus%20eng.ppt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Jasiu jak masz pisac, takie posty to lepiej wyłacz komputer, bo nic sensownego nie wnosisz do tematu.

powtorzy sie to jeszcze raz to beda konsekwencje.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1561
A co do uciągu to jeśli dane na stronie Farmtracka są prawdziwe to 675 DT waży tylko 3070kg bez obciąznikow czyli malutko więc uciąg nie bedzie wiekszy od 7245 chyba ze go ostro dociązyc.

Moim zdaniem za ta cenę Farmtrack szału nie robi. Ciągnik moze nie jest zły ale jako pomocnik nie główny.

 

 

a co wy tak sie uczepiliscie masy Farmtraca ? jakos Lamborghini R2 76 ma 74km (tyle samo co Farmtrac) i wazy 2900 kg to do tego sie nieprzyczepicie a na Farmtraca to wypisujecie bzdury :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tores    1

ja powiem tyle ze osoba która przesiada sie ze starszego ciągnika z pewnością będzie zadowolona, nie ma co porównywac go do ciągników lepszej klasy. Powiem tyle że jeśli chodzi o cene to napewno jest bardziej dostępny dla przeciętnego rolnika i z tym chyba większośc z was się zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

z farmtrackiem to jest tak właśnie jak wyżej napisane, jak ktoś przesiada się z c360 i już decyduje się kupić coś nowego, to farmtrac wydaje się atrakcyjny bo robiony w polsce znajomy silnik perkinsa, znajome przełączniki z poloneza jeszcze dieler podchwali że tanie części mało pali i bardzo prosta budowa i już kupiony, ogólne jeszszcze na wsiach panuje ogromny strach przed zachodnimi ciągnikami wśród mniejszych gospodarstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8
ogólne jeszszcze na wsiach panuje ogromny strach przed zachodnimi ciągnikami wśród mniejszych gospodarstw

nie wszystkich stać na nowy zachodni ciągnik z tego wzgledu że jest drogi w utrzymaniu a zresztą co za zysk kupić jakiś stary traktor co kosztuje 50 tys. zł i ma przebieg przeszło 10000 mtg ale to już zależy jak kto woli i na co go stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2
moze i teraz jest wszystko oki ale pogadamy jak wasze maszynki beda sie zachwoyawc za 1 roku lub 2 bo zetory dlugo sie trzymaja ciekawe jak jest z tymi waszymi farmtrackami ...

10000mth farmtrac bez niczego zrobi moj jest z 2004r i nic mu sie niedzieje.

mam takie pytanie slyszelsicie o predkosci walka cos kolo 2000 chodzi o farmtraci?

a pozatym to buzia mi sie usmiecha jak czytam wasze posty :P


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

hehe ale ile tysiecy mtg ma 10 czy 1 ??? bo 10 tysiecy mtg farmtracem przez 4 lata...


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPL    0
z farmtrackiem to jest tak właśnie jak wyżej napisane, jak ktoś przesiada się z c360 i już decyduje się kupić coś nowego, to farmtrac wydaje się atrakcyjny bo robiony w polsce znajomy silnik perkinsa, znajome przełączniki z poloneza jeszcze dieler podchwali że tanie części mało pali i bardzo prosta budowa i już kupiony, ogólne jeszszcze na wsiach panuje ogromny strach przed zachodnimi ciągnikami wśród mniejszych gospodarstw

 

U nas ciągniki typu farmtrac, pronar, farmer nie cieszą się popularnością ludzie myślą, że te ciągniki się po kilku latach rozsypią

więc kupują zachodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

troche zle napisalem chodizlo mi ze farmtrac 10000mth zrobi. A moj to osobno ma 4 lata 1200mth i nic mu nie jest i niebylo.


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyger    2

chyba silnikiem bo 80tka ma starego perkinsa 4,1l poj a 675dt nowego euro 2 4,4 l poj, ale czy teraz i 80tka nie ma nowego perkinsa nie wiem, no i skrzynia biegów 75dt ma już ukośne tryby i biegi i rewers lepiej śmiga, i może jeszcze jakieś szczególy, chyba w tylnym moście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2
Sami przyznajcie za 100 kilka pln z ciągników 70-80km można mieć case jx 70-80 lammborghini r2 67-76 uchodzące za równie oszczedne ciągniki, dołożyć z 15 tyś i można naprawde coś fajnego kupić

 

Ferdek piszesz aby dołożyć 15 tyś i kupić coś lepszego - a co jeśli nie ma sie aby dołożyć te 15 tyś ?? no sory ale powalaja mnie takie wypowiedzi. Jeśli ktoś decyduje sie na zakup farmtraca, belarusa, fotona czy czegoś w podobnej cenie to oznacza że nie ma kilkadziesiąt tyś aby dołożyć do czegoś lepszego. I nie sądzę aby dobrze użytkowany farmtrac wytrzymał mniej jak dużo droższy ciągnik, a że komfort pracy jest gorszy ?? - no cóż nie każdego stać aby wywalić za ciągnik 150 czy 200 tyś. więc zwracam się z z apelem do użytkowników AF - nie piszmy że lepiej dołożyć np 20 tyś i kupić NH bo jak już ktoś was posłucha i dołoży te 20 tyś to napiszecie mu że lepiej nie kupować NH tylko dołożyć 15 i kupić JD.

sory za OFF ale od często czytam o tym "dokładaniu" - ile można

ps: Ferdek to nic osobistego , po prostu padło na Twoją wypowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8
A mam pytanie czym sie rozni Farmtrac 80 4WD od 675 DT ? ;)

Farmtrac 80 4wd ma układ napędowy CARRARO i WOM 540, a Farmtrac 675 DT ma cichobieżny układ napedowy CARRARO HCR i WOM 540/1000. A co do silnika to raczej chyba ten sam jedynie że teraz coś zmienili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

jeden diabeł, 675 DT zasługuje na plus że ma 540/1000 obr/min większa oszczędność paliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Ferdek piszesz aby dołożyć 15 tyś i kupić coś lepszego - a co jeśli nie ma sie aby dołożyć te 15 tyś ?? no sory ale powalaja mnie takie wypowiedzi. Jeśli ktoś decyduje sie na zakup farmtraca, belarusa, fotona lub czegośw podobnej cenie

Bez urazy zorak ale chyba nie znasz cenników jeśli piszesz że farmtrac jest w podobnej cenie co fotony lub belarusy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2
Bez urazy zorak ale chyba nie znasz cenników jeśli piszesz że farmtrac jest w podobnej cenie co fotony lub belarusy ;)

 

pisząc o tych ciągnikach miałem na myśli ciągniki z dolnej półki a nie że są w podobnej cenie. Z dolnej półki na które dużo rolników się decyduje ze względu na niską cenę a później czytamy pełno komentarzy "mogłeś dołożyć ..." a skąd dokładać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

bez przesady z tą dolną półką, bo farmtrac jest o niebo lepszy od fotona,ale i droższy ze 20 tyś więc nie ta półka cenowa i jakościowa i o to mi chopdziło tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Ja posiadam 685 dt , ciągnik ma swoje wady i zalety,z tym że proximy nowe wiecej wytrzymają w to wątpie .Gdy kupowałem swego farmtracka trzech rolników z mojej miejscowości zakupiło proximy i teraz prawie wszystko robią i tak c-360 , a zetory pracują przeważnie tylko w turach.Uciągu mu nie brakuje, sąsiad ma jd 6000 z 1997 roku i w pługach unii 4x35 ustawionych na max szerokość ja orze z prędkością 9km , a jego jd zaczyna sie dusić przy 7km na tym samym polu.Przed kupnem 685dt wielokrotnie jeździłem jego jd i myślałem że farmtrack będzie w polu od niego dużo słabszy , ale mile się zaskoczyłem gdy uczepiłem do niego pługi.Dodam że mój 685td z nie pełnym obciążeniem wazy 4500kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Jaki dokładnie jest ten JD sąsiada ?-bo nie ma czegoś takiego jak JD 6000 ;) (seria owszem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Janeczko
      Mam problem tzn wyciek oleju z mechanizmu regulacji prędkości opuszczania plecaka, ten mechanizm pod siedzeniem od którego idą dwa pokrętła i przymocowany jest na dwie 13 do reszty plecaka. Może ktoś to rozbierał już ? Dzwoniłem do Mrągowa i ponoć jest tam symeringi ale oprócz tego że nietypowy to więcej nie są wstanie udzielić informacji a nie uśmiecha mi się unieruchomić ciągnik w tym momencie. Wiecie jaki może tam idzie ?
    • Przez Patroko3491
      Autorska przeróbka kabiny od C-360. Co myślicie o takim zestawieniu?



    • Przez Bartek1994
      Chcę kupić Farmtraca 675 DT.Chciałbym aby właściciele tego ciągnika podzielili się swoją opinia o nim.Z góry dziekuję.
    • Przez huard
      Witam panowie może ktoś mi pomoże gdzie mógłbym dostać wąskie koła do farmtraca 555dt rozmiar 9.5 r36
    • Przez huard
      witam mam pytanko co moze byc przyczyna ze joystic od tura strasznie ciezko chodzi linki sa nowe, czy to moze byc wina rozdzielacza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj