Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciagniki rodziny Farmtrac

2609 odpowiedzi na ten temat

#41 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 21 czerwiec 2008 - 08:41

ciagniki rodziny Farmtrac no to przeciez powiedzialem ze srodek i kabina jest ni czym przeniesiona z poloneza caro

a@ferdek07 to potwierdza:D
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciagniki rodziny Farmtrac Dzisiaj, 02:10
  •  

#42 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 czerwiec 2008 - 08:48

Co do uciagu perkinsy są zrywne i trzeba poprostu umiec to wykożystać a uciąg wcale nie jest gorszy, jak ktoś przesiądzie sie z zetora lub c360 to na każdym perkisie będą mu tylko koła fruwały i zawiesi się z byle czym

Ja się przesiadłem z c 360 na MF 3645 (Perkins)i koła wcale nie fruwają, ale to już całkiem inny ciągnik z rozsądna masą ;) .

#43 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 21 czerwiec 2008 - 08:59

ciagniki rodziny Farmtrac przyczepiliście się do tej masy, a przecież do wszystkich prac masa nie jest potrzebna, w niektórych pracach nawet jest nie wskazana

#44 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 21 czerwiec 2008 - 09:27

ciagniki rodziny Farmtrac nie wiem jak u was ale u mnie kabina nie lata ani maska. Dżwignie od przełączania biegów fakt że są krótkie ale mi nie przeszkadzają ponieważ mam długie ręce, biegi lekko wchodzą. Fajnie by było jakby większość wypowiedzi była od właścicieli lub użytkowników tych traktorów a nie przeczytane jakieś artykuły w gazetach a teraz nimi świecą. A co do masy to się zgodze ale co za problem dociążyć ja tak zrobiłem i nie narzekam. To samo z ogumnieniem ale ogólnie farmtrac w standardowej wersji to odstrasza wyglądem ale jak go wyposażyć to już budzi niezłe zainteresowanie.

#45 Share michalg80

michalg80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 21 czerwiec 2008 - 10:02

ciagniki rodziny Farmtrac Dokładnie do wszystkiego idzie sie przyzwyczaić. Używaliśmy wajch między nogami było dobrze, nikt nie narzekał, jak skrzynie były niezsynchronizowane, trochę zgrzytało ale dało sie jeździć. Porównanie Ferdka07 kabiny Metal Fachu do kabiny w c 360 rzuciło mnie na kolana. Parę razy wsiadł do Farmtraca raz otworzył maskę i już jest znawcą tematu.

#46 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 21 czerwiec 2008 - 10:06

ciagniki rodziny Farmtrac moze i teraz jest wszystko oki ale pogadamy jak wasze maszynki beda sie zachwoyawc za 1 roku lub 2 bo zetory dlugo sie trzymaja ciekawe jak jest z tymi waszymi farmtrackami ...

#47 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 420 postów

Napisany 21 czerwiec 2008 - 10:17

ciagniki rodziny Farmtrac mój ma półtora roku i jeszcze się nie rozleciał a że zetory się trzymają to o tym dobrze wiem ale czy napewno będą trzymać się te nowe jak z przed 20 lat to w to wątpie

#48 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 21 czerwiec 2008 - 12:05

Dokładnie do wszystkiego idzie sie przyzwyczaić. Używaliśmy wajch między nogami było dobrze, nikt nie narzekał, jak skrzynie były niezsynchronizowane, trochę zgrzytało ale dało sie jeździć. Porównanie Ferdka07 kabiny Metal Fachu do kabiny w c 360 rzuciło mnie na kolana. Parę razy wsiadł do Farmtraca raz otworzył maskę i już jest znawcą tematu.

Pisałem o ergonomi wykończeniu i dzwigniach kabina sama jako taka jest fajna, tylko własnie ten rewers latający mi się nie spodobał, sorki jeśli jakiegoś właściciela uraziłe ale pisałem że to takie moje pierwsze wrażenia były, moim zdaniem cały problem farmtracka to to że jest jaki jest i ten 3 cyl za niecałe 90 tytś byłby ok gdyby jeszcze tak w tej cenie był silnik perkinsa, bo za sam silnik dopłacać 15 tyś zł to jest przegięcie i to ostre.

To że ciągnik jest lekki to jest zaleta w łąkach, bo nie każdy rypie tylko w polu ciągnikiem, co do przedniej osi to jest carraro 20.11 zetor w nowych proximach daje juz mocniesza przednią belke 20.14 bo z tego co dieler mówił to w farmtracach jak i proximach "może to i carraro ale z turem uważać trzeba".

Sami przyznajcie za 100 kilka pln z ciągników 70-80km można mieć case jx 70-80 lammborghini r2 67-76 uchodzące za równie oszczedne ciągniki, dołożyć z 15 tyś i można naprawde coś fajnego kupić

ps. wiecie co jest z farmtrackiem 685dt bo z tego co dieler mówił nie są dostepne w sprzedaży mają coś zmodernizować czy coś tam

#49 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 420 postów

Napisany 21 czerwiec 2008 - 21:23

Sami przyznajcie za 100 kilka pln z ciągników 70-80km można mieć case jx 70-80 lammborghini r2 67-76 uchodzące za równie oszczedne ciągniki, dołożyć z 15 tyś i można naprawde coś fajnego

tylko najgorszy jest serwis, nieźle zdzierają kase

#50 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1848 postów

Napisany 21 czerwiec 2008 - 21:32

Pisałem o ergonomi wykończeniu i dzwigniach kabina sama jako taka jest fajna, tylko własnie ten rewers latający mi się nie spodobał, sorki jeśli jakiegoś właściciela uraziłe ale pisałem że to takie moje pierwsze wrażenia były, moim zdaniem cały problem farmtracka to to że jest jaki jest i ten 3 cyl za niecałe 90 tytś byłby ok gdyby jeszcze tak w tej cenie był silnik perkinsa, bo za sam silnik dopłacać 15 tyś zł to jest przegięcie i to ostre.

To że ciągnik jest lekki to jest zaleta w łąkach, bo nie każdy rypie tylko w polu ciągnikiem, co do przedniej osi to jest carraro 20.11 zetor w nowych proximach daje juz mocniesza przednią belke 20.14 bo z tego co dieler mówił to w farmtracach jak i proximach "może to i carraro ale z turem uważać trzeba".

Sami przyznajcie za 100 kilka pln z ciągników 70-80km można mieć case jx 70-80 lammborghini r2 67-76 uchodzące za równie oszczedne ciągniki, dołożyć z 15 tyś i można naprawde coś fajnego kupić

ps. wiecie co jest z farmtrackiem 685dt bo z tego co dieler mówił nie są dostepne w sprzedaży mają coś zmodernizować czy coś tam

Carraro 20.14 było montowane w Zetorach do 2008. Od tego roku jest montowany we wszystkich proximach przedni most Carraro 20.16

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 21 czerwiec 2008 - 21:37

ciagniki rodziny Farmtrac ale ze zauwazyliscie ze w 8441 jest inny most niz w 7441 czy 6441 z czym to jest zwiazane??????? i sory za ot

#52 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 21 czerwiec 2008 - 21:40

ciagniki rodziny Farmtrac carraro 20.14 było w proximach ze skrzynią 40km/ha a w stanbdardowych było 20.11 tak było na stronach zetora, a w tym nowym modelu dają już inne nie wiem dokłądnie jakie chyba 20.14 ale czy ze skrzynią szybką jest inne?

#53 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1848 postów

Napisany 22 czerwiec 2008 - 06:21

ciagniki rodziny Farmtrac W ciągnikach z prędkością 40 km/h montowane są w reduktorach planetarnych przedniego mostu hamulce i to jest cała różnica.
W nowych jest Carraro 20.16:
http://zetor.com/eng...mp;dir=produkty

A jednak miałeś rację Ferdek07 przedtem były montowane 20.11:
http://www.zetorworl.....0Plus eng.ppt

#54 Share michalg80

michalg80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 24 czerwiec 2008 - 11:36

ciagniki rodziny Farmtrac W moim Farmtracu też jest Carraro 20.11. Nie wiecie przypadkiem jaki jest w 685 DT.

#55 Share jasiu12512

jasiu12512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 24 czerwiec 2008 - 11:39

ciagniki rodziny Farmtrac nie podobają mi się one
ursusyc-360x2
mf 255
mtz 82

#56 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 24 czerwiec 2008 - 11:42

ciagniki rodziny Farmtrac Jasiu jak masz pisac, takie posty to lepiej wyłacz komputer, bo nic sensownego nie wnosisz do tematu.
powtorzy sie to jeszcze raz to beda konsekwencje.

Honda - The Power of Dreams :)

#57 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 02 lipiec 2008 - 18:25

A co do uciągu to jeśli dane na stronie Farmtracka są prawdziwe to 675 DT waży tylko 3070kg bez obciąznikow czyli malutko więc uciąg nie bedzie wiekszy od 7245 chyba ze go ostro dociązyc.
Moim zdaniem za ta cenę Farmtrack szału nie robi. Ciągnik moze nie jest zły ale jako pomocnik nie główny.

a co wy tak sie uczepiliscie masy Farmtraca ? jakos Lamborghini R2 76 ma 74km (tyle samo co Farmtrac) i wazy 2900 kg to do tego sie nieprzyczepicie a na Farmtraca to wypisujecie bzdury :angry:

#58 Share tores

tores

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 02 lipiec 2008 - 22:43

ciagniki rodziny Farmtrac ja powiem tyle ze osoba która przesiada sie ze starszego ciągnika z pewnością będzie zadowolona, nie ma co porównywac go do ciągników lepszej klasy. Powiem tyle że jeśli chodzi o cene to napewno jest bardziej dostępny dla przeciętnego rolnika i z tym chyba większośc z was się zgodzi.

#59 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 03 lipiec 2008 - 00:09

ciagniki rodziny Farmtrac z farmtrackiem to jest tak właśnie jak wyżej napisane, jak ktoś przesiada się z c360 i już decyduje się kupić coś nowego, to farmtrac wydaje się atrakcyjny bo robiony w polsce znajomy silnik perkinsa, znajome przełączniki z poloneza jeszcze dieler podchwali że tanie części mało pali i bardzo prosta budowa i już kupiony, ogólne jeszszcze na wsiach panuje ogromny strach przed zachodnimi ciągnikami wśród mniejszych gospodarstw

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 420 postów

Napisany 03 lipiec 2008 - 11:54

ogólne jeszszcze na wsiach panuje ogromny strach przed zachodnimi ciągnikami wśród mniejszych gospodarstw

nie wszystkich stać na nowy zachodni ciągnik z tego wzgledu że jest drogi w utrzymaniu a zresztą co za zysk kupić jakiś stary traktor co kosztuje 50 tys. zł i ma przebieg przeszło 10000 mtg ale to już zależy jak kto woli i na co go stać.