Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciagniki rodziny Farmtrac

2609 odpowiedzi na ten temat

#561 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 18:33

ciagniki rodziny Farmtrac Grudziądz Dodany obrazek -chyba niezbyt dokładnie zrozumiałeś moją wypowiedź...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciagniki rodziny Farmtrac Dzisiaj, 23:25
  •  

#562 Share dzadras

dzadras

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 18:38

ciagniki rodziny Farmtrac chyba troszkę niezbyt B) B) B) B) B) B) B)

#563 Share hynek

hynek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Technika Rolnicza

Napisany 11 styczeń 2010 - 16:43

ciagniki rodziny Farmtrac co do kół to ja mam te szersze i to jest całkiem inna robota wiem bo pracowałem farmtrakiem na wąskich kołach i lepiej sie on zachowuje na szerszych a zwłaszcza przy ładowaczu-farmtraka z ładowaczem to tylko na szerokich kapciach

#564 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 16 styczeń 2010 - 14:57

ciagniki rodziny Farmtrac

Z7245- Jeszcze trochę za wcześnie aby ocenić ciągnik a zwłaszcza jego awaryjność :) Posiada już ktoś farmtraka chociaż ponad 3 lata??? :)

U mnie na wiosnę będzie już 3 lata miał ciągnik.
W sąsiedniej wiosce koleś ma 80 4WD już chyba coś koło 4-5 lat i nie narzeka, a jak go kupował to jego sąsiad który razem z nim wcześniej kupił pronara śmiał się że nawet połowy nie wychodzi tego co pronar ten wynalazek. Teraz twierdzi że pronara drugi raz by nie kupił bo na okrągło coś się psuje.

u nas wszyscy kupują STALTECHY bo z UG nie są zadowoleni :)
UG stawia ziemie do góry, każdą skibę widać, a staltech ładnie ziemie rozsypuje, nie którzy nawet pod siew pola nie uprawiają :)

To widać nie umieją orać, u mnie kolega ma unie 4x40 zagonowy na rersorze to pole równe jak stół po orce.

#565 Share tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 20:31

ciagniki rodziny Farmtrac Na stronie farmtraca pojawiły się dane techniczne nowego modelu 670 dt, oprócz silnika jest też zmiana przedniej osi, która już nie jest firmy carraro. Ciekawi mnie bardzo jak ta oś sprawdzi się w pracy z ładowaczem, w czym farmtrac dobrze się sprawował. zobaczymy jak wypali im to odejście od osi carraro i silnika perkinsa - głównych atutów tych ciągników.

#566 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 20:57

ciagniki rodziny Farmtrac Im się pomyliło, tam pisze os przednia Farmtrac w wysówanymi półosiami a to dotyczy ciągników bez napędu, a nie z napędem, raczej jest tam carraro :lol:

#567 Share szymon1804

szymon1804

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 20 styczeń 2010 - 19:51

ciagniki rodziny Farmtrac Ciekawe co to za silnik będzie?No i w końcu większy bak paliwa założyli-98l.

#568 Share kluch369

kluch369

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 20 styczeń 2010 - 19:57

ciagniki rodziny Farmtrac Znów pomyłki podczas wprowadzania danych technicznych... Kto to wpisuje te informacje? Czy to tak trudno wszystkie dane przenieść na stronkę? Sam pracownik powinien być trochę w temacie i wiedzieć co nie co o wyrobach firmy w której pracuje.

#569 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 20 styczeń 2010 - 20:14

ciagniki rodziny Farmtrac te silniki to może jakaś pamiątka po fordzie bo miał on w swojej gamie silnik o podobnej pojemności

#570 Share szary35

szary35

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 20 styczeń 2010 - 20:44

ciagniki rodziny Farmtrac Ja FT 675 DT ciągam AKPILA 4x35 i wydaje mi się że nic większego nie ma co podczepiać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#571 Share Mietek75

Mietek75

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:rolnik ze starzem

Napisany 21 styczeń 2010 - 18:52

ciagniki rodziny Farmtrac Ile płaciliście za przegląd po 50 mtg w 675 DT bo mi się wydaje że firma Farmtrac płaci dla dilera za usługę a ja za filtry i olej a skasowali ze mnie 720 zł ?

#572 Share adamo24

adamo24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 20:56

ciagniki rodziny Farmtrac Mietek75 a dzwoniłeś do siedziby firmy ile kosztuje przegląd? Ja jak kupowałem niedawno swojego 675DT to co do przeglądów było tak ugadane, że pierwszy gratis, płace za filtry i oleje tylko a kolejne płatne już są. W książce gwarancyjnej na 6 stronie pisze, że pierwszy przegląd jest darmowy wiec nieźle Cię skasowali. Sam jestem ciekawy bo mam w swoim 20 mtg i do wiosny będę chciał go dotrzeć i zrobić przegląd. Ciekawe ile mi krzykną za usługe

Mietek75 mam jeszcze pytanie gdzie kupowałeś swój ciągnik? jakie masz wyposażenie dodatkowe w nim i najważniejsze ile Cię kosztował?

#573 Share Mietek75

Mietek75

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 21:08

ciagniki rodziny Farmtrac Kupowałem w Lisowie koło Lubartowa, dodatkowo mam klime koła niskoprofilowe,
zaczep automatyczny, haki automatyczne na cięgłach, obciążniki kół tylnych (bo jest z turem) radio i to za 106500zł

#574 Share adamo24

adamo24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 21:23

ciagniki rodziny Farmtrac To niedrogo według mnie dałeś za niego bo ja za swojego w Kleczanowie dałem 105500zł i mam szerokie opony przód i tył, obciążniki przednie i tylne tylko, że tylne mają dowieść mi, radio, koguta, belkę zaczepową, nowe zegary i kabinę metalfach.

#575 Share hynek

hynek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Technika Rolnicza

Napisany 22 styczeń 2010 - 09:59

ciagniki rodziny Farmtrac Mietek75-to cię diler nieżle wyrąbał za pierwszy przegląd sie nie płaci jest za darmo i tak jak adoamo24 mówi pisze o tym nawet w książce gwarancyjnej a co do drugiego przeglądu po 300 mgt to jest on płatny i ja zapłaciłem za niego 170 zł
także pogadaj z tym dilerem bo to coś nie tak jest żeby płacić za pierwszy przegląd w dodatku taką sume
pozdro

#576 Share darek91

darek91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 22 styczeń 2010 - 14:55

ciagniki rodziny Farmtrac Mietek a masz jakaś fakturkę za ten przegląd bo zawsze jakby co można by zadzwonić do mrongowa i się podpytać jak to jest z tym pierwszym serwisowaniem. lub napisać maila . Dealer ma z producentem umowę która wszystko precyzuje i jeśli w ramach umowy dealer zobowiązuje się do pierwszego darmowego serwisu a ciebie nieźle skasował to znaczy ze złamał warunki umowy z producentem. Jeśli jest tak jak piszecie z pierwszym przeglądem i w farmtracu to potwierdzą to najpierw trzeba kulturalnie pogadać z sprzedawca i jakby co postraszyć go ze się wyśle ksero faktury do Mrongowa.

Najlepiej zadzwoń lub napisz do farmtraca, bo być może z tym serwisem to mogą być tylko zalecenia fabryki dla dealerów lub nie wszystkie punkty sprzedaży są do tego zobowiązane.

#577 Share Mietek75

Mietek75

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 22 styczeń 2010 - 16:44

ciagniki rodziny Farmtrac Dzwoniłem dziś do dilera i z rozmowy wynikało ze oni nie byli zorientowani ile należy skasować za przegląd farmtraca. Obiecali że wrócą nadwyżkę po zapoznaniu się z tym tematem. Dilerem Farmtraca są od niedawna.
Wszystkim dziękuję za natychmiastową reakcje w sprawie kosztu przeglądu.

#578 Share TracerPL

TracerPL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 14:45

ciagniki rodziny Farmtrac jaki pług do Farmtraca 670 DT ?
Moje sprzęty to :
- T-25
- MF 255
- Farmtrac 670DT

#579 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 15:18

ciagniki rodziny Farmtrac 670? to ten najnowszy model? co do pługa to sam powieneś wiedzieć lepiej jakie masz ziemie, jak lekkei i średnei to najlepiej coś jednobelkowego z regulowaną szerokością bo co jak co półbiegów w tym traktorze nie masz a i przełożeń do pracy w polu też pewnie nie za wiele, no chyba że masz jednolite gleby wszędzie takie same, to jakieś 3x40 czy 4x30 czy 4x35

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#580 Share TracerPL

TracerPL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 16:32

ciagniki rodziny Farmtrac tak to jest nowy model
ziemie srednie i troche piaszczystych to 4x35 pojdzie spokojnie ?
a jak obrotowka to 2+1 bez trzeciej skiby to jaka szerokosc korpusu uciagnie 40 ?
Moje sprzęty to :
- T-25
- MF 255
- Farmtrac 670DT