Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciagniki rodziny Farmtrac

2609 odpowiedzi na ten temat

#441 Share tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 04 październik 2009 - 14:40

ciagniki rodziny Farmtrac Kredyt i moi rodzice to się nie łączy :) Ogólnie za tym 675 przekonuje mnie najbardziej spalanie, które podobno jest takie jak w 3 garowym fordzie. Poczekam do końca roku może uda się coś taniej wyrwać. Na te większe modele już kasy nie zbiorę bo to już 114 tys więc odpada, choć tak jak liczono wyżej 675 z jakimś wyposażeniem kosztuje prawie tyle samo, a mamy lepszą skrzynie w tych większych modelach, bo niestety pola mam 7 km od gospodarstwa. jakbym brał 675 to raczej gołą wersje tylko obciążniki na tył dodatkowo. w polu nie powinien pracować więc szerokie kapcie też nie są aż tak potrzebne. jeszcze jedno mi się przypomniał czy w 665 można mieć tłumik za słupkiem kabiny, czy nie?? bo to dość przydatna sprawa przy pracy z turem.
Tak poza tematem spytam Ciebie ferdek07 czy nie wiesz w jakich cenach można kupić r2 target coś około 70km??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciagniki rodziny Farmtrac Dzisiaj, 15:26
  •  

#442 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 04 październik 2009 - 14:47

ciagniki rodziny Farmtrac tłumiki to teraz wszystkie farmtracki mają w rogu kabiny :) (poza malymi serii 500) a co do r2 target to nie mam pojęcia bo kurs euro się zmienił i nowy modelwszedł a więc napewno za tani to on teraz nie jest :) pewnie ze 120 tys lub więcej

#443 Share tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 04 październik 2009 - 14:55

ciagniki rodziny Farmtrac Jak tak dopytuje to jeszcze jedno przyszło mi do głowy. Czy jest możliwość wzięcia takiego farmtraca na testy? bo widziałem w galerii, że ktoś miał kiedyś. Ale rozmawiałem o tym na agroshow to powiedzieli mi, że nie ma takiej możliwości.
Spójrz ferdek na moją i swoją datę rejestracji na AF :)

#444 Share m33torun

m33torun

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 16 październik 2009 - 20:54

ciagniki rodziny Farmtrac ktoś na forum dobrze napisał że przesiadka z mf255 na farmtraca to to samo co z malucha na mercedesa i to prawda...mam jeszcze tego mf ale aż się nie chce do niego wsiadać taka przepaść

#445 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 16 październik 2009 - 21:54

ciagniki rodziny Farmtrac a własnie-w folderze farmtrac pisze że 685 i 90 dt mają 24 biegi-rewers i reduktor-czy jest to wzmacniacz pod obciążeniem czy jak? ile jest w ogóle dźwigni zmiany biegów i czy są wg was dobrze dobrane-choć przy takiej ilości nie powinno być problemu przy wrzuceniu właściwego przełozenia:lol:
-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

#446 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2638 postów

Napisany 17 październik 2009 - 07:16

ciagniki rodziny Farmtrac Ogólnie w 685DT i 690DT są 3 wajchy od biegów, jedna główna 1,2,3,4 drugi to reduktor o 3 przełożeniach 1,2,3 i trzecia wajcha to jest szybka skrzynia lub wolna no i jeszcze revers jest :)

#447 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 17 październik 2009 - 13:54

ciagniki rodziny Farmtrac a tą skrzynie wolną to można traktować jako np biegi pełzające?? ma ktoś może rozpiskę prędkości na poszczególnych biegach?

#448 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 17 październik 2009 - 21:13

ciagniki rodziny Farmtrac a może ma ktoś z userów namiary na jakąś instrukcje obsługi do dt 685/90 dt? będe niezmiernie wdzięczny. a moze ma ktoś coś takiego do nh td5030?:)

#449 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 18 październik 2009 - 01:14

a tą skrzynie wolną to można traktować jako np biegi pełzające?? ma ktoś może rozpiskę prędkości na poszczególnych biegach?

zaufaj farmtrackowi napewno nie jest tak że masz 23 biegi pełzające i 1 szybki he he

#450 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 18 październik 2009 - 08:31

ciagniki rodziny Farmtrac na tyle to ja farmtrackowi ufam, domyślam się też że jest tych biegów po 12, tylko jaki są prędkość na poszczególnych biegach

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#451 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 20 październik 2009 - 10:04

na tyle to ja farmtrackowi ufam, domyślam się też że jest tych biegów po 12, tylko jaki są prędkość na poszczególnych biegach

Jak ci tak bardzo zależy na tych prędkościach to ja zeskanuje z instrukcji obsługi od swego 685dt i wstawię.

#452 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 20 październik 2009 - 10:13

ciagniki rodziny Farmtrac zależy nie zależy ale byłbym wdzięczny

#453 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 20 październik 2009 - 18:00

ciagniki rodziny Farmtrac @st220
jeśli wrzucisz te skany to masz i moją wdzięczność w kieszeni :)

#454 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 21 październik 2009 - 10:32

ciagniki rodziny Farmtrac Tak jak obiecałem :
Dodany obrazek

#455 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 21 październik 2009 - 20:07

ciagniki rodziny Farmtrac dzięki;) czyli prędkości nieźle dobrane, a czy wszystkie dźwignie są synchronizowane, czy np przy pełzających zgrzyta przy zmianie?

#456 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 21 październik 2009 - 20:36

ciagniki rodziny Farmtrac U mnie nic nie zgrzyta, prędkości są dobrze dobrane.Max prędkość jaką udało mi się rozwinąć to 42km/h według wskazań licznika w ciągniku, przy 40km/h gdy jechałem samochodem za ciągnikiem to pokazywało 43km, a gdy kolega jechał nexią to u niego pokazywało 45km/h.

Niektórzy piszą że rewers wchodzi ciężko, u mnie rewers działa bardzo lekko, może temu że jest on z boku a nie przy kierownicy.
Czy w innych modelach aby zmienić kierunek jazdy trzeba się zatrzymać tak jak w farmerach, czy można tak jak w moim gdy ciągnik jeszcze jest w ruchu??

#457 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 21 październik 2009 - 21:06

ciagniki rodziny Farmtrac z tego skanu wnioskuję że ta wolna szybka skrzynia to tak jakby półbieg?? czy jestem w błędzie

#458 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 22 październik 2009 - 10:44

z tego skanu wnioskuję że ta wolna szybka skrzynia to tak jakby półbieg?? czy jestem w błędzie

Zbytnio nie wiem o co ci chodzi.
Pierwsza kolumna w tabeli to L,M,H - położenie reduktora
Druga kolumna- tzw. półbieg
Trzecia kolumna 1,2,3,4- dźwignia główna

#459 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 22 październik 2009 - 12:35

ciagniki rodziny Farmtrac o to właśnie i chodziło, i mam jeszcze jedno pytanko czy te półbiegi są bez użycia sprzęgła?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#460 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2638 postów

Napisany 22 październik 2009 - 12:46

U mnie nic nie zgrzyta, prędkości są dobrze dobrane.Max prędkość jaką udało mi się rozwinąć to 42km/h według wskazań licznika w ciągniku, przy 40km/h gdy jechałem samochodem za ciągnikiem to pokazywało 43km, a gdy kolega jechał nexią to u niego pokazywało 45km/h.

Niektórzy piszą że rewers wchodzi ciężko, u mnie rewers działa bardzo lekko, może temu że jest on z boku a nie przy kierownicy.
Czy w innych modelach aby zmienić kierunek jazdy trzeba się zatrzymać tak jak w farmerach, czy można tak jak w moim gdy ciągnik jeszcze jest w ruchu??

W 675DT, 80 4WD i 690Dt jak jeździłem to mogłem w czsie jazdy przełączać do tyłu ;)