Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciagniki rodziny Farmtrac

2617 odpowiedzi na ten temat

#301 Share zorak

zorak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 20 marzec 2009 - 22:43

ciagniki rodziny Farmtrac jaro nie mam na myśli tylko farmtraca ale ogólnie ciągniki z tańszej półki. A skąd te porównanie ?? mam kombajn JD i wiem ile kosztują do niego części. Kolega ma ciągnik i kombajn DF i wiem ile kosztują części. I adekwatnie do tych "drogich" firm wiem ile kosztują ceny do sprzętów np farmtraca, ursusa czy belarusa.
Żeby nie było - ja nie przystaję przy tych tańszych czy przy droższych. Każdy kupuje to na co może sobie pozwolić bo sam zakup to jeszcze nie wszystko.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciagniki rodziny Farmtrac Dzisiaj, 22:08
  •  

#302 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 08:12

ciagniki rodziny Farmtrac Zorak-przecież w Farmtracku "newralgiczne" podzespoły to Perkins i Carraro-dlaczego miałyby one być tańsze od ich odpowiedników w zachodnich ciągnikach-bo co -bo serwis mniej zdziera ?

#303 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 20:26

@Robertbara, a gdy przyjdzie ten dzień gdy trzeba będzie zastąpić 3512 i c 360 czymś nowym to nie będziesz brał wogóle pod uwagę farmtracków?
Jaki mechaniczny ciągnik około 50-60 byś brał pod uwagę?

Troszkę zagłębiłem się w temat i poszukałem ofert i ciągnika 50-60 nie znalazłem żadnego fajnego, ale już 69 konny tak: MF 3645 http://www.korbanek....guson_3600.html Nawet w Kielcach się przy nim zatrzymałem. Prosty mechaniczny ciągnik: brak rewersu bez sprzęgła, EHR-u, półbiegów oczywiście w standardzie, w opcji są. Do lekkiej roboty świetny ciągniczek :)

#304 Share Z7245

Z7245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 16:48

ciagniki rodziny Farmtrac Tak tylko nie ma co porównywać ceny Farmtraca a MF choćby najprostszego modelu

#305 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 18:09

ciagniki rodziny Farmtrac Bez przesady taka jest prawda że rok temu w lipcu agroplys 67 w wersji target był tańszy od farmtracka nie wspominając o o niebo lepszym wyposarzeniu, cóż teraz euro jest drogie ale jak spadnie znowu do 3,5zł to farmtrac nie ma szans konkurować z zachodnimi ciągnikami

#306 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 19:02

ciagniki rodziny Farmtrac O wlaśnie http://www.korbanek....guson_2400.html Nie wiesz ile za takiego prościutkiego MFa śpiewają? Bo będę szukał następcy c-330. Np. MF 2415

#307 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 19:53

ciagniki rodziny Farmtrac @Włodiw przeciez ten 2400 to to samo co lamborghini r1, df agrokitd czy same solaris to sadownik :lol: był już wałkowany temat o możliwościach tego ciągnika jako następcy c 330 sam chyba kiedyś nawet coś zakładałem :lol:

http://www.allegro.p...30_st_3635.html jak już to taki :lol:

#308 Share dom

dom

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 26 marzec 2009 - 19:57

ciagniki rodziny Farmtrac U mnie wiosce sa 2 farmtraci jeden 70 4wd z turem od 3 lat. Miał chyba drobną awarie. Od miesiąca jest 675dt. Dzisiaj widzałem jak orał na pognojonym polu o dużej wilgotności. Pługiem 4 skibowym uni grudziadz o szerokosci 35cm na skibe jechal bez problemu. :) :) :)

#309 Share Malutki

Malutki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 26 marzec 2009 - 21:23

ciagniki rodziny Farmtrac A czy mógłby kolega napisać coś więcej o tym Farmtracu 70 4WD ?? Z jakimi maszynami współpracuje oprócz tura ?? Czy znasz opinię właściciela na jego temat ?? I czym wg ciebie jest ta drobna awaria ??

PS Ferdek skoro c330 chcesz zastąpić 70 konnym MFem to aż strach pomyśleć co byś chciał wziąć na zastępstwo c360 albo MTZa.

#310 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2650 postów

Napisany 28 marzec 2009 - 22:29

ciagniki rodziny Farmtrac Ferdek i wlodiw nie róbcie OT :blink:

I przy okazji odświeżam temat :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#311 Share agromachobrzany100

agromachobrzany100

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 06 kwiecień 2009 - 07:40

ciagniki rodziny Farmtrac farmtrac to super traktor , z dnia na dzień , z tygodnia na tydzień ta marka się umacnia na rynku Polaski jak i zagranicznym , sam jestem dealerem tego ciągnika i ludzie jak na przeglądy przyjeżdzają to bardzo chwalą , silniki orginalne perkins i to jest też ważne pozdrawiam

#312 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2650 postów

Napisany 24 kwiecień 2009 - 19:47

ciagniki rodziny Farmtrac Coś cicho się zrobiło w tym temacie B)

#313 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 24 kwiecień 2009 - 20:18

ciagniki rodziny Farmtrac A o czym tu niby pisać ?Ani to jakaś rewelacja-ot kawałek ciągnika złożony do kupy z setek lepiej lub gorzej dopasowanych części-czy też jest w nim może to "coś" co rozwala konkurentów na łopatki ?

#314 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2650 postów

Napisany 24 kwiecień 2009 - 20:22

ciagniki rodziny Farmtrac Tak oczywiście najlepszy jest JD B) inne marki się nie liczą

#315 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 24 kwiecień 2009 - 20:49

ciagniki rodziny Farmtrac A kto tak mówi ?-może ja ?-hmm-jakby tu napisać aby Cię nie urazić-o już wiem B)-po prostu Farmtack nie należy do :
-światowych liderów w produkcji ciągników
-rozwiązania techniczne zastosowane w nich nie są ostatnim krzykiem techniki B)
-tak właściwie można by użyć argumentu "dobre bo polskie"-ale chyba też niekoniecznie bo właściciel to chyba z Indii jest
-może jeszcze raz-powoli-jeżeli dobrze się zastanowisz (ale zastanów się dobrze)-obejrzyj Farmtracka od stóp do głów i napisz mi w którym miejscu jego rozwiązania techniczne przewyższają te stosowane w latach 80-tych w Zetorze (tak masz rację-piję do swoich wcześniejszych postów B)).
Gdyby nie było
-Zetora Proximy
-NH TDD
-Lambo & spółka w podobnej cenie jak Farmtrack-można byłoby się nad nim zastanowić.
Ale są B)

#316 Share szymon1804

szymon1804

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 24 kwiecień 2009 - 21:26

ciagniki rodziny Farmtrac A niby w czym taki NH TDD,czy Zetor Proxima przewyższa Farmtraca-chyba w spalaniu B)

#317 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 25 kwiecień 2009 - 06:33

ciagniki rodziny Farmtrac Masz tu 16 stron tematu-polecam lekturę

#318 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2650 postów

Napisany 25 kwiecień 2009 - 06:53

A kto tak mówi ?-może ja ?-hmm-jakby tu napisać aby Cię nie urazić-o już wiem B)-po prostu Farmtack nie należy do :
-światowych liderów w produkcji ciągników
-rozwiązania techniczne zastosowane w nich nie są ostatnim krzykiem techniki B)
-tak właściwie można by użyć argumentu "dobre bo polskie"-ale chyba też niekoniecznie bo właściciel to chyba z Indii jest
-może jeszcze raz-powoli-jeżeli dobrze się zastanowisz (ale zastanów się dobrze)-obejrzyj Farmtracka od stóp do głów i napisz mi w którym miejscu jego rozwiązania techniczne przewyższają te stosowane w latach 80-tych w Zetorze (tak masz rację-piję do swoich wcześniejszych postów B)).
Gdyby nie było
-Zetora Proximy
-NH TDD
-Lambo & spółka w podobnej cenie jak Farmtrack-można byłoby się nad nim zastanowić.
Ale są B)

-Tak tylko kto chce paliwożerną proxime ?
- NH TD nic nie wiem o tym ciągniku i nie chcę wiedzieć
- Lambo już nie jest takie tanie przy tym kursie euro :)

#319 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 25 kwiecień 2009 - 07:02

ciagniki rodziny Farmtrac @jaro co byś nie napisał, to i tak Farmtrac zawsze górą... B)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#320 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2650 postów

Napisany 25 kwiecień 2009 - 07:08

ciagniki rodziny Farmtrac Ja rozumiem @jaro B) tylko po jego postach sądze że Farmtrac to złom, awaryjny itp. B)