Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciagniki rodziny Farmtrac

2615 odpowiedzi na ten temat

#2461 Share farmtractractorseurope

farmtractractorseurope

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 15 kwiecień 2014 - 22:41

ciagniki rodziny Farmtrac Witam panowie moze orientujecie się czym zapobiec wyciek oleju z pompy od góry jest dokrecany przewód i z pod niego poci się co tam może być oring czy uszczelka? mial ktoś coś podobnego ? jak to rozkręcić ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciagniki rodziny Farmtrac Dzisiaj, 04:47
  •  

#2462 Share NhBartek

NhBartek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 19 kwiecień 2014 - 14:03

ciagniki rodziny Farmtrac Tam jest oring ale wcale nie jest tak łatwo tego odkrecic... Są 2 wyjscia albo odkrecic pompe i odsunac ja do tyłu albo odkrecic zaworek przy pompie wtryskowej ktory uniemozliwia dojscie do jednej ze srób imbusowych w głowce tego przewodu.

#2463 Share kiler1982

kiler1982

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 29 kwiecień 2014 - 21:47

ciagniki rodziny Farmtrac mam ft 70 4wd od jakiegoś czasu cos mi pstryka w moście jest to taki dźwięk jak by wlozyc patyk w szprychy roweru.....moal ktoś podobna sytuacje .....i co to może być....

Edytowany przez milanreal1, 01 maj 2014 - 13:17.

#2464 Share niciex

niciex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 08 maj 2014 - 15:14

Takiej mocy jakiej miałeś poprzedni.Ten Zap to musiał być jakiś nie wypał bo te aku sa dobre.Możesz wziąć Jenoxa 120Ah, albo jak chcesz amarykański to centre 120Ah. taki jest wybór akumulatorów że głowa boli.Ale nie Bosch,Varta one siadają po 2-2,5 roku.Jaki kupisz taki będzie :)

@Ursus385 Jeżeli chcesz mieć fotel pneumatyczny to sprężarka będzie Ci cały czas chodzić.Weź normalny fotel,taniej wyjdzie ;)

Sorry ze dopiero teraz ale wczesniej nie wchodzilem.A co do aku t Twoja wypowiedz to sranie w banie karuzela.Aku padł mi kilka razy w ciagu pierwszej zimy.Do tego mam kilkuletni aku varty,uzywany w ciagniku,kombajnie i samochodzie i trzyma dobrze.co prawda bosch to naprawde gowno ale do varty nikt mi nie wmowi ze gonwo.PS.fotel ma swoja sprezarke.

Edytowany przez niciex, 08 maj 2014 - 15:15.

#2465 Share stop

stop

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 31 maj 2014 - 15:57

ciagniki rodziny Farmtrac W 555DT zaczyna skrzypieć fotel (Gramer)... co na to zaradzić? Gdzie się je smaruje albo coś?

Jeżeli pomogłem lub zgadzasz się z moją opinią kliknij w zieloną strzałkę ,a w galerii klikaj w lubię to. Motywuje mnie to działania i dalszej wymiany zdań.

#2466 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 01 czerwiec 2014 - 17:13

ciagniki rodziny Farmtrac To ich przepadłość najlepiej byłoby je wykręcic w 670 jest chyba na 4 śróby klucz 10 idzie moment( wykręcałem bo urwał się amortyzator) i dokładnie smarem polecieć pomoże napsikać z tyłu WD albo olejem trochę zatłuścisz ale jest cicho

#2467 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo produkcja zwierzęca i roślinna ;)

Napisany 07 czerwiec 2014 - 10:40

ciagniki rodziny Farmtrac koledzy problem mam na wyświetlaczu mi wskaźniki nie działają i wyświetlacz mtg czasem sie to naprawi czasem nie czasem sie pali tylko kontrolka od ładowania czasem nic a czasem jest ok ale też kontrolka od ładowania sie świeci światła wszystko jest ciągnik pali jak światła zapale to na desce sie wyświetla ale tylko kontrolka świateł a np napędu nie albo ręcznego wie ktoś co jest odpowiedzialne za to jakaś kostka czy bezpiecznik kostki sprawdziłem bezpieczniki też ok wieczorem wezmę miernik zobaczę czy alternator ładuje musi być coś luźne bo czasem sie to naprawi tylko nie moge dojść co

#2468 Share kowal91

kowal91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 07 czerwiec 2014 - 18:35

ciagniki rodziny Farmtrac Mi się kiedyś rozłączył kabel masowy w dachu kabiny i na dziurach radio się wyłączało i nie wiedziałem co jest przyczyną aż w końcu rozłączył się całkowicie i nie mogłem wtedy zgasić ciągnika, nawiewy i kontrolki też wtedy nie działały. To może też ci się odkręcił i czasem nie styka.

#2469 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów

Napisany 07 czerwiec 2014 - 21:14

ciagniki rodziny Farmtrac masz racje coś sie poluzowało tylko co i gdzie pojęcia nie mam tyle tego sprawdzałem miernikiem bezpieczniki alternator jednak ładuje nie wiem czemu kontrolka sie pali jak sie czasami naprawi jak nacisnę hamulec nożny to gaśnie wyświetlacz jak puszcze to wskazówki wracają natomiast ja ręczny zaciągam gdy np nic sie nie pli jak to przeważnie jest to jak opuszczę to na sekundę sie włączą i zaraz gaśnie jakieś pomysły ?

#2470 Share kowal91

kowal91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 07 czerwiec 2014 - 21:38

ciagniki rodziny Farmtrac Niestety ja się na elektryce nie znam ja u siebie pół dnia szukałem przyczyny i nie znalazłem dopiero kumpel elektryk przyjechał i w 5 min min to zrobił.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2471 Share Damianooo134

Damianooo134

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja<br />Rolnictwo<br />Tuning

Napisany 19 sierpień 2014 - 11:03

ciagniki rodziny Farmtrac Witam. Koledzy posiadam traktor FT 80 4wd. Mam problem z czujnikiem cieczy chłodzącej lub też wskaźnikiem jej temperatury cały czas wskazówka ledwo się wychyla gdy nawet silnik jest gorący problem polega na tym że nigdzie nie mogę dostać tego czujnika.serwis odsyla do Bu power perkins a ci zaś do serwisu w mrągowie. Doradźcie koledzy gdzie mogę kupić czujnik.pozdrawiam.moze posiadacie katalog części do tego traktora?

#2472 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów

Napisany 20 sierpień 2014 - 20:12

ciagniki rodziny Farmtrac u mnie czasem znaczy często sie przywiesza a ale jak zgaszę ciągnik i zapale to wraca do normy i serwis u mnie mówił że to wina ustawienia niby to zrobili było ok teraz znów

#2473 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 20 sierpień 2014 - 20:28

Witam. Koledzy posiadam traktor FT 80 4wd. Mam problem z czujnikiem cieczy chłodzącej lub też wskaźnikiem jej temperatury cały czas wskazówka ledwo się wychyla gdy nawet silnik jest gorący problem polega na tym że nigdzie nie mogę dostać tego czujnika.serwis odsyla do Bu power perkins a ci zaś do serwisu w mrągowie. Doradźcie koledzy gdzie mogę kupić czujnik.pozdrawiam.moze posiadacie katalog części do tego traktora?

U mnie było podobnie, ale czujnik był dobry tylko kabelki nie łączyły, chociaż tak dokładnie nie pamiętam czy to nie był bezpiecznik,
katalog możesz dostać w wersji elektronicznej od szefa serwisu Farmtraca

Ja mam znowu problem ze ''skrzypieniem'' :) w przedniej zwolnicy, olej wymieniałem kilka miesięcy temu... co zrobić?

#2474 Share Damianooo134

Damianooo134

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja<br />Rolnictwo<br />Tuning

Napisany 20 sierpień 2014 - 21:05

ciagniki rodziny Farmtrac U mnie przez ost.czas więcej niż jakieś 5mm wskazówka się nie wychyliła...jak odłączyłem wtyczkę od czujnika to wskazówka opadła.Czujnik zamówiony.Jutro ma być podobno:)
Koledzy gdzie zamawiacie filtry paliwa i ile $$ płacicie?:)
Pozdrawiam,

#2475 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów

Napisany 21 sierpień 2014 - 19:25

ciagniki rodziny Farmtrac witam kolegów mam 800 MTG i mi sprzęgło już sie ślizga czy to już będzie wymiana ? co prawda robi non stop przy ładowaczu ale bez przesady 800MTG kiedyś opisywałem jak ciągnik po rozpołowieniu wrócił i sprzęgło wyło jak sie wcisnęło to przestawało może to być od tego czyżby źle go wyregulowali ? serwis wtedy mówił ze to jest ok że to chwilowe w sumie to nie wiem kiedy dźwięk umilkł ale przestało poluzowałem sprzęgło teraz sie nie ślizga ale przy samym końcu bierze

#2476 Share dawidursus323

dawidursus323

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 593 postów
  • Zainteresowania:Ursus i technika rolnicza.

Napisany 09 wrzesień 2014 - 17:32

ciagniki rodziny Farmtrac Jest teraz jakis farmtrac z szybką skrzynią [30km/h]?

#2477 Share stop

stop

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 09 wrzesień 2014 - 20:03

ciagniki rodziny Farmtrac Wszystkie rozbuja się do 30 te większe to i do 40

Jeżeli pomogłem lub zgadzasz się z moją opinią kliknij w zieloną strzałkę ,a w galerii klikaj w lubię to. Motywuje mnie to działania i dalszej wymiany zdań.

#2478 Share zajac1

zajac1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisany 26 wrzesień 2014 - 10:21

Panowie co ile mtg wymieniacie zewnętrzny wklad filtra powietrza?

#2479 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów

Napisany 28 wrzesień 2014 - 14:28

co 2 lata jest napisane na filtrach pozdrawiam 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2480 Share erni16pl

erni16pl

Użytkownik

• Members