Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciagniki rodziny Farmtrac

2609 odpowiedzi na ten temat

#2401 Share farmtractractorseurope

farmtractractorseurope

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 25 styczeń 2014 - 17:49

ciagniki rodziny Farmtrac Panowie -20 dziś i ft czaruje po przekreceniu stacyjki na zapłon cisza a gdy wróciłem do pozycij wyłączenia rozrusznik kręcił dopiero heblem go wyłączyłem coś nie samowitego
@hynek Prośba wyślij mi katalog na majla massey@op.pl Dzięki :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciagniki rodziny Farmtrac Dzisiaj, 23:58
  •  

#2402 Share niciex

niciex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 28 styczeń 2014 - 14:02

ciagniki rodziny Farmtrac Na poczatku zeszlego roku jak ojciec odpalał to tylko na mocnym aku.na słabym tylko krecił.Jak go chciał na obroty to nie chciał.gaz wciskany ale silnik tylko jałowe obroty(nie hejtujcie ze gazowany na zimno bo tylko lekkie miały byc obroty).Był odpalany tylko po przywoz słomy i kiszonki.i jak chwile pochodził to obroty mu samocznnie skakały.Raz wyzsze,raz nizsze.Co prawda były to skoki rzedu 100 obr/min ale dziwne to było.

#2403 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 28 styczeń 2014 - 14:59

ciagniki rodziny Farmtrac Wyczyść filtr powietrza, ja u siebie jak czasem nie wyczyszczę to też skacze na obrotach po odpaleniu.

#2404 Share NhBartek

NhBartek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 28 styczeń 2014 - 20:33

ciagniki rodziny Farmtrac filtr powietrza nie ma tutaj nic do rzeczy.

#2405 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 28 styczeń 2014 - 20:41

ciagniki rodziny Farmtrac U mnie po wyczyszczeniu filtra, falowanie od razu ustaje.
Tylko u mnie falował od razu po odpaleniu przez 2/3 sek. i ustawał, po wyczyszczeniu filtra problem znikał od razu.

Jeszcze zależy przy jakiej temp. falował dla @niciex być może winne było zamarzające paliwo jeśli był ładny mróz.

Edytowany przez Ursusc385, 28 styczeń 2014 - 20:47.

#2406 Share adamo24

adamo24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 18:25

ciagniki rodziny Farmtrac Jaki ładowacz do 675DT najlepiej pasuje? Zamierzam w najbliższym czasie kupić, a chciałby dowiedzieć się od posiadaczy na co zwrócić uwagę przy wyborze i jak dobrać osprzęt żeby wszystko zgrywało się. Ładowacz wyposażę w chwytak, łyżkę i krokodyl. Na rynku jest bardzo duży wybór ładowaczy i nie wiem co będzie najlepsze cenowo i jakościowo. Osobiście myślę nad hydrametem 12 i hydrametem xtreme 1 ale nie wiem czy ten drugi nie za duży będzie.

#2407 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 19:43

ciagniki rodziny Farmtrac Najlepiej dopasowany moim zdaniem będzie Agromasz, hydramet robi troche duże ładowacze i niezbyt dopasowane do ciągnika. Agromasz jest idealnie dopasowany.

#2408 Share rotor32

rotor32

RotoR

• Members
  • PipPipPip
  • 627 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, informatyka

Napisany 30 styczeń 2014 - 19:46

ciagniki rodziny Farmtrac Faworytem powinien być Agro-masz ł-104. Na farmtrac-ach wyglądają bardzo dobrze, ostatnio widziałem używanego chyba 2006 rok i wyglądał naprawdę dobrze, węże hydrauliczne w całkiem dobrym stanie, lakier wszędzie się trzymał, odpadł w jednym miejscu i widać podkład xD. Plus także za masywność, wygląda to dobrze moim zdaniem.

#2409 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 21:17

ciagniki rodziny Farmtrac A fabryczny nie będzie najlepszy,cały pic w ładowaczach jest wzmocnienie dolnej części środka ciągnika ,żeby uniknąć pęknięcia ciągnika. Zdjęcie zapożyczone z podobnego typu cięgnika jak FT 675 DT
Załączone miniaturkiDodany obrazek
  • Dodany obrazek

Edytowany przez JANCZAK1176, 30 styczeń 2014 - 21:19.

#2410 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 21:23

ciagniki rodziny Farmtrac Zapewne z Farmera ? Tam jest norma, że pęka przy ładowaczu, pokaż mi zdjęcie przełamanego Farmtraca...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2411 Share farmtractractorseurope

farmtractractorseurope

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 21:32

ciagniki rodziny Farmtrac Ja mam przy swoim Metal fachu ładowacz i nie widzę przeciwskazań przy agregacji szybka reakcja udzwigu. sasiad ma z hydrametu na zetorze to jego sie niech schowa.

Panowie Pytanko tak z ciekawości gdzie znajduje sie świeca żarowa w ft 804wd ? oblukałem z sąsiadem i nie widać :)

#2412 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 21:36

ciagniki rodziny Farmtrac Nie jestem złośliwy na inne marki ,tylko dałem ostrzeżenie .Ja też myślę o założeniu coś na swojego FT 675DT ,trochę na zakładałem się turów ,u dilera maszyn rolniczych . Wychodzę z ,założenia co fabrycznie przystosują ,to pasuje,i zdaje egzamin .Jest to moje zdanie.

Edytowany przez JANCZAK1176, 30 styczeń 2014 - 21:40.

#2413 Share NhBartek

NhBartek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 01 luty 2014 - 10:38

A fabryczny nie będzie najlepszy,cały pic w ładowaczach jest wzmocnienie dolnej części środka ciągnika ,żeby uniknąć pęknięcia ciągnika. Zdjęcie zapożyczone z podobnego typu cięgnika jak FT 675 DT
Załączone miniaturkiDodany obrazek

• Dodany obrazek

widziałem identyczny przypadek. Co ciekawe 675 był bez ładowacza.

#2414 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 01 luty 2014 - 20:21

u mnie w okolicy znajomy w ursusie nie mógł dostać maski chciał od ft wsadzić to niby znalazł gdzieś nowe maski ft za 900 zł jak wam ft chodzą u mnie dziś odpaliłem ładnie pyk i odpalił -20 pojechałem pod pryzmę qq zostawiłem go odpalonego i coś zaczął wariować obroty skaczą zero mocy gasł jak zgasł to go odpalałem i tak cały czas w jednym monecie jak by było dobrze to zdołałem do gosp wrócić ale znów to samo tylko ze teraz nie gaśnie ale mocy zero jest teraz -15 nie wydaje mi sie żeby ropa zmarzła całkiem by nie chodził było mało wlałem 40 l nic to niestety nie zmieniło w zeszłym roku jeździłem nawet w ponad -30 i z tej samej stacji ropa

A więc większość Farmtracków ma z tym kłopoty ...

U mnie w 555 podobnie , obroty falowały , pompa brzęczała ( jak gdy braknie paliwa ) zgasiłem i zapalić był już problem ;) Szybkie pompowanie pompką i znowu palił , ale czuć ,że to taka praca "wymuszona" , Ja podejrzewam filtry paliwa ( inne niż w dużych) .

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#2415 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 02 luty 2014 - 17:56

ciagniki rodziny Farmtrac Rozmawiałem z innymi co mają różne sprzęty niestety paliwo powinno wytrzymywać -20 a niestety parametry ma gorsze i są problemy jeden ciągnik lepiej znosi inny gorzej długość gróbość przewodów paliwowych umieszczenie filtrów jedne dostają trochę ciepła od silnika inne cały czas zmrożone jednak wina po stronie paliwa koledzy piszą że w zeszłym roku kupywali paliwo w tej samej stacji tylko to było w zeszłym

#2416 Share adamo24

adamo24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 05 luty 2014 - 17:32

ciagniki rodziny Farmtrac Co myślicie o fabrycznym ładowaczu farmtrac?

#2417 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 13 luty 2014 - 14:12

.

Edytowany przez Ursusc385, 20 kwiecień 2015 - 09:50.

#2418 Share Z7245

Z7245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 13 luty 2014 - 17:19

ciagniki rodziny Farmtrac Poprostu trzeba zebrać kilku użytkowników i napisać pozew zbiorowy przeciwko polskiemu przedstawicielowi firmy Perkins. W końcu w kupie siła. A sąd już rozsądzi po czyjej stronie leży prawda. Zawsze warto spróbować kto nie próbuje ten przegrywa na starcie. Skora ciągnik czy też silnik nie posiada odpowiedniej mocy to pewnie będzie można skorzystać z zapisów Kodeksu Cywilnego za towar niezgodny z umową.

Edytowany przez Z7245, 13 luty 2014 - 17:22.

#2419 Share dawidkram

dawidkram

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 13 luty 2014 - 20:30

Nie za wsze jest tak pieknie jakby mogło się wydawać ;[
Mój Farmtrac stoi od ponad tygodnia na serwisie, - wydawał się słaby od nowości.

Skoro wydawał się słaby od nowości ale był na chodzie to po co oddawałeś na serwis? Co Ci tam w nim nie pasowało? Ja już o tym jakie numery serwis perkinsa wywija na tych pompach pisałem prawie rok temu...Teraz się szarp z nimi jak pies ze starym gnatem-zobaczymy co ugrasz :) .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2420 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 13 luty 2014 - 20:43

.

Edytowany przez Ursusc385, 20 kwiecień 2015 - 09:51.