Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciagniki rodziny Farmtrac

2609 odpowiedzi na ten temat

#2201 Share plapla123

plapla123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów

Napisany 24 marzec 2013 - 17:13

ciagniki rodziny Farmtrac niciex dokręcaj mocno przewód i będzie dobrze miałem ten sam problem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciagniki rodziny Farmtrac Dzisiaj, 13:04
  •  

#2202 Share gambler

gambler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 24 marzec 2013 - 19:58

ciagniki rodziny Farmtrac panowie wbijcie na inne fora poczytajcie .....farmer sie przelamuje w pół na skrzyni posredniej skrzynia biegow ciezko naprawic kazdy prawie kupuje nowa kompletna bo jest tez mało czsci...forum MF broblemy ze skrzyniami dyna szarpanie i td kalibracje skrzyn błedy na komputerach
usteri podnosnika ehr....forum valtra to samo osprzet skrzyn elektryka czujniki itd ludzie tez sie ciepło wypowiadaja ze ciagnik za tyle kasy nie
powienien miec tylu drobnych awari

w mojej gminie maja NH td broblemy ze zwolnicami..był tez rozpoławiany cos ze skrzynia posrednia i kierowca nazeka na brak mocy

kazdy ma swoje małe problemy....

#2203 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 marzec 2013 - 07:43

ciagniki rodziny Farmtrac jeśli to są małe problemy to chyba durny jesteś nowe ciągniki za tyle kasy nowe słyszysz NOWE!!!!!!!!!!!
mam ursusa c 4011 i w tylnym moście jeszcze nic nie robiłem a rocznik 68!! miał tylko wymieniane tłoki tuleje i to wszystko nie do zajechania i nie kosztował mnie 120tyś!!!! a się jakoś nie psuje!

Edytowany przez milanreal1, 26 marzec 2013 - 00:00.
prowokowanie do kłótni

#2204 Share lukaszejro

lukaszejro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:mleczarstwo

Napisany 25 marzec 2013 - 08:11

ciagniki rodziny Farmtrac mistrzu nie obrażaj ludzi to jest wyforum!!!!!!!!!!!!!!!!1

#2205 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 25 marzec 2013 - 15:25

ciagniki rodziny Farmtrac forumkowicz masz racje kiedyś nasze ursusu czy ze wschodu to były ciągniki teraz robią abyś kupywał co kilka lat i części kupywał aby fabryki miały robotę o to chodzi mają tyle cięgieł linek elektroniki że szok w porównaniu do starej 60 tki a to maszyna robi w kurzu błocie i aż strach jak coś się zepsuje to już koszt duży za pompę do perkinsa kupisz 60 tkę w idealnym stanie takie czasy

#2206 Share niciex

niciex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 25 marzec 2013 - 19:38

ciagniki rodziny Farmtrac @farmtracker.taka mała rada.czytaj troszke ale troszke uważniej.bo napisałem ze pompuje mi do zbiornika tylko DO POŁOWY i potem wogole odcina i leci powietrze tylko poza caly system.ani do przewodu ani do zbiornika.i pomyliłes mnie z @wojciech675dt.mnie raczej serwis w bambuko nie robi.tylko wojtka.ja narazie na serwis nienarzekam bo 1 przeglad po 50mth i pierwsze co to smarowanie tura przez serwisanta.czesci prszysylaja .ale mi chodzi o sam ciagnik.ze przecieki,przyczepnosc(ale z tym narazie sie sie powstrzymam bo moze dlatego ze mam tura i odciąża mi tył,chociaz jak nawet jezdze na przednim to tez rewelacji nie mam.a co do c4011.ferdek 07 kiedys pisał czy zaufałbym zetorowi ktory ma zwolnice jak c360.otoż moja odpowiedziec to tak.bo mam c4011 ze zwolnicami z 355.od nowosci nic nie bylo robione z nimi.maja pewnie około 40 lat i teraz robię prawą bo uwaga-uszczelka poszła.wiec ufam temu sprzetowi.a na zetorze tez ojciec robił i chwali wiec te zwolnice nie sa złe.wgl każdy z nas chyba ma 4011/355/360 wiec wie co to za sprzet.

PS.a tak wogole mnie dziwi jedno.ze jak che pompowac tylko do "weża" to pompuje też do zbiornika.ten zawor chyba nie odcina.i nie mowcie ze wyssałem to z palca bo tak było i jest w każdym ciągniku.nie ważne czy rolniczy czy siodłowy.

#2207 Share tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 25 marzec 2013 - 23:04

ciagniki rodziny Farmtrac .

Edytowany przez tompil, 04 kwiecień 2014 - 22:34.

#2208 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 679 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 09:01

ciagniki rodziny Farmtrac Popieram słowa kolegi @tompil,

#2209 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo produkcja zwierzęca i roślinna ;)

Napisany 26 marzec 2013 - 13:32

ciagniki rodziny Farmtrac witam brak mi słów na mój serwis dzwoniłem w sprawie tego ciągnika wymieniam co i jak i mówi linka sie zacina on do mnie dlaczego a ja im na to ze wodą zaleliście i zamarza chyba on do mnie na to tak no może sie samo naprawi z czasem od wspomagania wymienili zbiornik i d*perele ale tumany zapomnieli śrub dokręcić tak samo od filtra hydrauliki na przewodzie jest rozczelnienie to tylko chyba próbowali dokręcić i tak dalej leciało sam tam pokombinowałem z drugiej strony opaskę zdejmowali to palcami sie obracała odwrócili mi drążek zmiany położenia skrzyni ten krótki i teraz w biegach pośrednich nie mam 2 i 1 w czwartek ma przyjechać

#2210 Share tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 15:05

ciagniki rodziny Farmtrac No i jak tu nie oceniać dealerów jak takie rzeczy się dzieją. Strach oddać ciągnik do naprawy bo wróci gorzej popsuty niż poszedł.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2211 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 26 marzec 2013 - 15:33

ciagniki rodziny Farmtrac @niciex A skąd ty wiesz ze zbiornik jest napełniany tylko do połowy??? Bo jesli myslisz ze tak wskazuje ta kontrolka w kabinie to i u mnie ona idzie trochce lepiej jak do połowy i nie idzie do samego końca.
Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

#2212 Share tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 15:44

Edytowany przez tompil, 04 kwiecień 2014 - 22:35.

#2213 Share niciex

niciex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 17:38

ciagniki rodziny Farmtrac a od czego jest ten zegar???od błednego pokazywania cisnienia w kabinie???jezeli tak to dziekuje bardzo za takie g*wno.ale jak znam zycie dla niektorych uzytkownikow tego czegos to i tak to malo istotny bład ten blednie pokazujacy zegar.ciekawe jakby wam w samochodach blednie pokazywał predkosciomierz?tez to by był mało istotny bład???-.-

#2214 Share pawelwlosty

pawelwlosty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 18:31

ciagniki rodziny Farmtrac A co zle ci pokazuje zegar ciśnienie bo nie widzę żebyś coś takiego napisał ?
Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

#2215 Share donborys

donborys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze
    motoryzacja
    nowe technologie

Napisany 26 marzec 2013 - 18:37

ciagniki rodziny Farmtrac Zegar pokazuje ciśnienie w układzie a nie poziom napełnienia butli.

#2216 Share tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 19:41

Edytowany przez tompil, 04 kwiecień 2014 - 22:36.

#2217 Share niciex

niciex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 20:00

ciagniki rodziny Farmtrac wiem.dałem d*py.przyznaje.moj bład.dzisiaj dokładnie zajrzałem do sprezarki i układu.MÓJ BŁAD!PRZYZNAJE.(ale u mnie i tak nie pompuje do 6).i troche mnie też zmyliło to ze czerwone pole kończy 5,5 gdzie zbiornik jest prawie pełny.także jak kogoś uraziłem to przepraszam,mój bład i temat ze sprezarką uważam nie jako wade ale duze niedopatrzenie

#2218 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 02 kwiecień 2013 - 19:49

ciagniki rodziny Farmtrac A moja farmtraczyna stoi na serwisie , podczas gdy jego serce (pompa paliwowa) podróżuje po Polsce Mrągowo - Siedliczcze i z powrotem :ph34r: :lol:

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#2219 Share farmtractractorseurope

farmtractractorseurope

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 20:11

ciagniki rodziny Farmtrac Panowie jest sprawa jaka stacyja pasuje do Ft 80 4 WD zamienna nie oryginalna ???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2220 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2644 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 20:29

ciagniki rodziny Farmtrac Kiedyś takie montowali http://www.sklep-gre...oducts_id/17018

@pawlus co dokładnie się dzieje ?