Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciagniki rodziny Farmtrac

2609 odpowiedzi na ten temat

#2161 Share kiler1982

kiler1982

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 20 marzec 2013 - 14:23

ciagniki rodziny Farmtrac xabi32 mozesz przejsc sam na vat a jesli masz produkcje zwierzeca to bedziesz mial co miesieczne faktury np za sprzedane mleko albo jakiegos bydlaka.....i po co ci wtedy sasiad???? chyba do kielicha tylko:):):):):):)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciagniki rodziny Farmtrac Dzisiaj, 13:35
  •  

#2162 Share xabi32

xabi32

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 20 marzec 2013 - 15:04

ciagniki rodziny Farmtrac A duzo jest formalnosci zeby przejść na VAT.I ile na oko sie za tym chodzi.

#2163 Share kiler1982

kiler1982

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 20 marzec 2013 - 17:14

ciagniki rodziny Farmtrac napewno w us musisz złożyć wniosek o nadanie nr vatowca czeka sie chyba 2 tygodnie....spytaj w skarbówce to ci powiedza.....

#2164 Share niciex

niciex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 21 marzec 2013 - 20:42

ciagniki rodziny Farmtrac ojciec mowi ze jak przechodzil na vat to tylko wszedł,podpisał i wyszedł vatowcem

#2165 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 marzec 2013 - 16:32

ciagniki rodziny Farmtrac Witam

Ja nie chce nikogo urazić, ale mam farmtraca od 2008 i drugiego nie chce za nic ciągle się coś psuje a jak wam chodzą wasze farmtraki chodzi mi o model 80 4wd. :mellow:

#2166 Share pawelwlosty

pawelwlosty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 22 marzec 2013 - 18:10

ciagniki rodziny Farmtrac Ja mam 80 4wd 2000mth w 3,5 roki chodzi narazie bez poważnych awarii
Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

#2167 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 22 marzec 2013 - 19:15

ciagniki rodziny Farmtrac Szwagier ma już 3 rok i na stukał ponad 1000mtg. z turem.Z awarii to potłuczone lewe drzwi ale to żadna wada tylko jego nieuwaga.Poza tym nic się nie dzieje.
Marcin

#2168 Share Yellow87

Yellow87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 22 marzec 2013 - 19:24

ciagniki rodziny Farmtrac Teść siostry ma 80 4wd już 5 lat i nie narzeka. Natomiast dwóch znajomych ma FT 690 i bardzo szybko siadły im pompy wtryskowe pomimo że byle czego do baku nie wlewali.

#2169 Share dawidkram

dawidkram

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 22 marzec 2013 - 19:33

ciagniki rodziny Farmtrac @Yellow87 "byle czego do baku nie wlewali" tzn. skąd brali paliwo i ile kosztowały ich naprawy pomp wtryskowych?

#2170 Share Yellow87

Yellow87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 22 marzec 2013 - 19:37

ciagniki rodziny Farmtrac jeden z orlenu,drugi z petrochemi. Ile zapłacili to nie wiem bo się nie chwalili jakoś..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2171 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 marzec 2013 - 19:38

ciagniki rodziny Farmtrac to ja nie wiem co z moim się dzieje mi siadła pompa paliwowa dwa razy, w tylnym tuz urwała się śrubka że jak się podniósł to już nie opad, a że jest z turem to siłownik się urwał w turze, przewód pękł, wtryski dwa wymieniałem, teraz ze wspomagania olej gdzieś ucieka nie mogę dojść gdzie niedawno wymieniałem tarcze od sprzęgła czyli musiałem rozpoławiać. Tarcze to robią chyba ze smażonego ryżu pierwsza tarcza od nowości wytrzymała 3 lata taka z łopatkami druga wytrzymała rok z groszem a teraz założyłem niedawno trzecią. Następnie rewers się dwa razy urwał musiałem spawać, a teraz niedawno coś się zrobiło że jak jest olej zimny to nie mogę tura podnieść.
NO CHOLERA BY TO WZIĘŁA NIE UROK TO FARMTRAC! ;[ A dodam że to ciągnik pomocniczy a nie główny koń pociągowy, bo od ciężkiej roboty to mam co innego.

#2172 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo produkcja zwierzęca i roślinna ;)

Napisany 22 marzec 2013 - 20:10

ciagniki rodziny Farmtrac ja mam go rok je jest co raz gorzej wstawiłem do serwisu to nie dość ze nie zrobili co trzeba czyli leci mi uszczelniasz w skrzyni biegów mówili ze go wymienili razem z wałkiem ale leci nadal wspomaganie całe mi ze zbiorniczkiem wymienili to fakt widzę ze inne co z tego jak znów leci po za tym nie wiem dlaczego ale sprzęgło mi tam naciągali czy coś i strasznie jest głośno jak wysprzegle i wsadzę bieg to przestaje hałasować jak puszcze znów ten dźwięk robili coś w desce rozdzielczej tam ustawienia itp teraz czasami prąd jest wszystko a tak jak by był na rewersie ze nie dochodzi prąd do rozrusznika do tego gazu nożnego nie ma sie zblokował jak na pierwszy dzień po serwisie to masakra co jeszcze wyjdzie mu

#2173 Share dawidkram

dawidkram

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 22 marzec 2013 - 20:12

jeden z orlenu,drugi z petrochemi. Ile zapłacili to nie wiem bo się nie chwalili jakoś..

qr** co jest z tymi pompami wtryskowymi w tych nowych silnikach perkinsa. Jakoś ci co mają 80 4wd nie narzekają na pompy ale tam był inny typ... Piszesz że się nie chwalili heh :lol: pewnie nie mieli czym jak prywatnie naprawiali to ze 6tys. a jak na gwarancji to 10-12tys. Ja ma ft z silnikiem perkinsa to już dzwoniłem po zakładach a nawet jezdziłem to mówili że jak ta pompa rotacyjna się zepsuje to rzędowej nie da się wstawić zamiast niej tak jest silnik skonstruowany :(. Szkoda że wcześniej nie wiedziałem że tak sprawy wyglądają z tą pompą- dałbym sobie spokój z ft i kupił coś innego gdzie lałbym do baku co popadnie a nie jak teraz specjalnie jeżdzę po paliwo do orlenu a tak jak piszesz @yellow87 nie wiadomo co z tego wyniknie ;[

#2174 Share kowal91

kowal91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 22 marzec 2013 - 20:36

ciagniki rodziny Farmtrac Mam FT 675dt już ponad 3 lata model z 2009r ma nakulane już ponad 1000 mtg awarie jakie do tej poru to na samym początku rozleciało się gniazdo szybkozłącza, kabel masowy w kabinie odkręcił się i nie mogłem wyłączyć ciągnika :( , w rurce od wspomagania zrobiła się dziurka, rozleciała się stacyjka, z rozdzielacza leciał olej, co jakiś czas blokują się dźwignie od sterowania TUZem, wąż od nagrzewnicy przegnił. I to chyba wszystko z większością usterek sam się uporałem. Jak serwis do mnie przyjeżdżał to mechanik mi mówił że z tymi nowszymi modelami jest o wiele więcej problemów to aż strach się bać . :)

#2175 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 679 postów

Napisany 23 marzec 2013 - 08:04

ciagniki rodziny Farmtrac Te serwisy tych sprzedających to o jaja potłuc .Doczepił bym się do jakości składania,jak jest ruch na ciągniki to wszystko na sztukę robią .Też jest trochę winy w operatorze .Takie czasy nastały że ta gwarancja dotyczy poru podzespołów,a za resztę to płaci właściciel .Jaka cena taki towar .

#2176 Share lukaszejro

lukaszejro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:mleczarstwo

Napisany 23 marzec 2013 - 09:19

to ja nie wiem co z moim się dzieje mi siadła pompa paliwowa dwa razy, w tylnym tuz urwała się śrubka że jak się podniósł to już nie opad, a że jest z turem to siłownik się urwał w turze, przewód pękł, wtryski dwa wymieniałem, teraz ze wspomagania olej gdzieś ucieka nie mogę dojść gdzie niedawno wymieniałem tarcze od sprzęgła czyli musiałem rozpoławiać. Tarcze to robią chyba ze smażonego ryżu pierwsza tarcza od nowości wytrzymała 3 lata taka z łopatkami druga wytrzymała rok z groszem a teraz założyłem niedawno trzecią. Następnie rewers się dwa razy urwał musiałem spawać, a teraz niedawno coś się zrobiło że jak jest olej zimny to nie mogę tura podnieść.
NO CHOLERA BY TO WZIĘŁA NIE UROK TO FARMTRAC! ;[ A dodam że to ciągnik pomocniczy a nie główny koń pociągowy, bo od ciężkiej roboty to mam co innego.

a jak z tymi pompami wtryskowymi zrobili ci na gwarancji?

Forumkowicz a z jakim turem pracuje twój FT? Czyli obólnie mówiąć odradzacie zakup FT? Planowałem zakupić FT 690 ale coraz to gorsze opinie są na ich temat, a te pompy wtryskowe to już totalna poracha.

#2177 Share dawidkram

dawidkram

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 23 marzec 2013 - 11:53

Takie czasy nastały że ta gwarancja dotyczy poru podzespołów,a za resztę to płaci właściciel .Jaka cena taki towar .

Jaka cena taki towar powiadasz to za ponad 100tys. nie można już wyprodukować maszyny która wytrzyma chociaż te 3-4tys. mtg bez kosztownych napraw a gwarancja na podzespoły to taka że może uwzględnią a może nie a może brak badania zrobić czy nie wina użytkownika.

@lukaszejro daj sobie spokój chłopie z tym 690DT nie dość że teraz cenę z@j$#&*! za niego ponad 140tys. kabina uboga, jak chcesz mieć jakieś wygody to w opcji za wszystko musisz dopłacić.

Co do pomp wtryskowych to zapomnij o tym żeby Ci na gwarancji wymienili/naprawili-gwarancję na silnik perkinsa realizuje ta firma z Warszawy

http://bu-power-systems.pl/

a jak dojdzie do uszkodzenia pompy to bu-power wysyła swoich pracowników do klienta oni wymontują pompę i wyślą ją do ekspertyzy gwarancyjnej oczywiście na Twój koszt do tej firmy też z Warszawy która ma swoja siedzibę niecałe 20km od siedziby bu power-każdy może sprawdzić w google maps. Może nawet nie muszą wysyłać tych pomp tylko przewożą z jednej firmy do drugiej ^^

http://www.jrmotors.pl/

a jr motors zajmuje się sprzedażą pomp delphi i części do tych pomp...To jak jest szansa że ekspertyza będzie korzystna dla rolnika?! Bu power i jr motor to jedna drużyna jak mogą sobie szkodzić nawzajem w prowadzeniu interesów? Jak ekspertyza okażę się niekorzystna a to chyba oczywiste to ponosisz wszystkie koszty związane z jej przeprowadzeniem i musisz kupić nową pompę za ok. 10-12tys. żeby nie stracić gwarancji na silnik bo co jak dojdzie do jego poważnej awarii? :o

To wszystko wiem ze zdjęć ekspertyzy pompy którą przesłał mi na mojego maila @Krezus12 autor tematu o pompie wtryskowej na tym forum który miał taką awarię, zdjęć nie mogę upublicznić nie są moją własnością ale mogę opisać na czym to polega. Ku przestrodze dla przyszłych posiadaczy farmtraców.

#2178 Share lukaszejro

lukaszejro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 23 marzec 2013 - 12:14

ciagniki rodziny Farmtrac Cene utargowałem na 134 tyś siedzenie gramer i szerokie buty,sam już jestem skołowany bo co w tej cenie tylko zetor i to też nie sa takie maszyny jak 20 lat temu.

#2179 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 679 postów

Napisany 23 marzec 2013 - 17:33

ciagniki rodziny Farmtrac Ludzie dlaczego piszecie bzdury o tych pompach FT , przyciesz te silniki są w innych ciągnikach np Class, koparki, ładowarki i, jest to samo z tymi pompami jak siądą to nie wkładaj-om nowej od razu tylko, ekspertyza . Teraz takie praktyki prowadzi NH ,JD Więc nie straszcie ludzi co chcą kupić FT .Na 90 km z lepszej pułki to trzeba 200.000

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2180 Share lukaszejro

lukaszejro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 23 marzec 2013 - 18:42

ciagniki rodziny Farmtrac A tak się zastanawiam? silnik FT to może jest wykozystywany w innych maszynach ale pytanie jest podstawowe czy układ paliwody też jest delphi ?