Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik na 17 ha za ok 30 tys PLN (dobry do ładowacza) ;)

43 odpowiedzi na ten temat

#21 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 07 październik 2007 - 11:25

Ciągnik na 17 ha za ok 30 tys PLN (dobry do ładowacza) ;) Ursus 914 za 30 to będzie w BDB stanie tak z 85-88 roku. Części w każdej agromie itp. instytucjach, a remont zrobisz nawet w sobote w stodole jak Ci się coś popsuje(co tam ma się popsuć) jak się na tym znasz...:P

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik na 17 ha za ok 30 tys PLN (dobry do ładowacza) ;) Dzisiaj, 01:09
  •  

#22 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 07 październik 2007 - 11:28

Ciągnik na 17 ha za ok 30 tys PLN (dobry do ładowacza) ;) MTZ też dobry sprzęt, ale nie wchodź w Pronara, są awaryjne i nie ciesza się dobrą opinią. Jak już to tylko Belarusa. Wuja ma belarusa 1025 z TUR-em 1650 i chodzi super. No ale nie wiem czy na 17ha MTZ nie jest za dużą maszyną - nawet taki 80KM.

#23 Share elmichalkw

elmichalkw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 07 październik 2007 - 11:32

Ciągnik na 17 ha za ok 30 tys PLN (dobry do ładowacza) ;) Hmm... A co wy byście wybrali? 914 czy 8045? i uzasadnijcie wybór... Który z nich jest szybszy bardziej komfortowy itp.....

#24 Share Marcin23

Marcin23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 07 październik 2007 - 11:48

Ciągnik na 17 ha za ok 30 tys PLN (dobry do ładowacza) ;) Ja z tych dwóch to bym wziął MTZa :P ale tak na serio to oby dwa jadą 25km/h i to są bardzo podobne ciągniki.ja bym wybrał 914ke bo jest nowszy i jak ci zależy na prędkości to se przerobisz skrzynie na szybką.To możesz zrobić w prawie każdym ciągniku.Więc nie patrz na prędkość bo możesz ją se zwiększyć poprzez szybką skrzynie tylko na awaryjność dostępność części oraz opinie użytkowników :P Zetory są bardziej komfortowe ale za tą cene to nie patrz na komfort bo za tą cene komfortowego zetorka ciężko będzie znaleść :P
:)

#25 Share elmichalkw

elmichalkw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 07 październik 2007 - 11:56

Ciągnik na 17 ha za ok 30 tys PLN (dobry do ładowacza) ;) Oczekuje jeszcze wypowiedzi innych użytkowników, ktory byscie wybrali? A jak jest ze spalaniem? Który pali mniej? 914 czy 8045?

coolman a Ty co bys wybrał???? Piszcie więcej bo teraz to jestem już niezdecydowany. A czas ucieka i mozliwe ze dobre okazje ciagnikow tez....;/

#26 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 07 październik 2007 - 16:09

Ciągnik na 17 ha za ok 30 tys PLN (dobry do ładowacza) ;) zetorki lubią sie napic wiec 914 bedzie troszke oszczedniejszy ale napewno lepiej sie pracuje zetorkiem

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#27 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 07 październik 2007 - 16:42

Ciągnik na 17 ha za ok 30 tys PLN (dobry do ładowacza) ;) Ja bym wzioł NHTL80 lub 70A ostatno widzałm na Allegro chyb 80 z ta starszą maska igoscio chciał za niego chyba 90 iles lub 113 tysięcy!!!!!! Ale co wedźmiesz to twoja sprawa!!!!!
W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

#28 Share elmichalkw

elmichalkw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 07 październik 2007 - 17:19

Ciągnik na 17 ha za ok 30 tys PLN (dobry do ładowacza) ;) Zejdźmy na ziemie. Póki co mnie na NH nie stać. Może w przyszłości ale póki co nie da rady. zycie nie polega na ciągłym spłacaniu kredytów... A może na rynku są jeszcze jakieś inne modele które spełniały by moje wymagania i byly by w kregu zainteresowan?

#29 Share buchaj

buchaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 380 postów

Napisany 07 październik 2007 - 17:25

Ciągnik na 17 ha za ok 30 tys PLN (dobry do ładowacza) ;) Ja bym wziął MTZ. Za 30 tys. to będzie ciągnik jak marzenie. Poza tym słyszałem, że MTZ są oszczędne i stosunkowo mało awaryjne. Tylko nie wiem czy do ładowacza się nada. No ale o to zapytaj Piotrusia89. On na tym forum ma MTZ z turem, więc Ci napisze czy się nadaje czy nie.

#30 Share elmichalkw

elmichalkw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 09 październik 2007 - 13:44

Ciągnik na 17 ha za ok 30 tys PLN (dobry do ładowacza) ;) Ale ja chciałbym żeby ciągnik nie wyglądał zbytnio archaicznie a za 30 tys to bede miał tylko MTZ a BELARUS jest od niego ładniejszy. A co powiecie o 5245? Czy nie byłby to dla mnie model troszeczke za mały? Za 30 tys udało by sie coś wyrwać. Bo 7245 sie neistety nie da;/ chyba że jakiegoś spalonego...;/ PS oglądałem MF 698T powiem tak. Jeśli chodzi o jazde z przyczepa to super. Zasówa jak głupi. Ale komfort rzeczywiscie nie w porownaniu do zetora nawet starego serii x011/x045. Oglądałem też tak z ciekawości mtz 80.... ale był zaniedbany i biegi można było zmieniać młotkiem i deską. Widziałem minę własciciela jak zmienial biegi gdy pokazywal mi jak ,,maszyna" chodzi. (cholornie wysoko sie w nim siedzi)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Hinco

Hinco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 09 październik 2007 - 14:17

Ciągnik na 17 ha za ok 30 tys PLN (dobry do ładowacza) ;) A może zamiast 5045(co jest dobry wyborem wg mnie) to 6045/6245? Tańsze od 72xx a mocniejsze od 52xx i z częściami przyynajmniej u mnie nie byłoby problemu bo pytałem :P

Nie cytuj poprzedniego postu!

Edytowany przez Matey, 08 czerwiec 2009 - 08:33.

#32 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 09 październik 2007 - 18:48

Ciągnik na 17 ha za ok 30 tys PLN (dobry do ładowacza) ;) A ja bym polecał 914 posiadam takiego i nawet jak coś siądzie to w agromie masz wszystkie części. Do tura nadaje się idealnie a i robote szybciej wykonasz większym ciżągnikiem nie będziesz się grzebał tyle czasu w polu.

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#33 Share samson

samson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 09 październik 2007 - 20:47

Ciągnik na 17 ha za ok 30 tys PLN (dobry do ładowacza) ;) a ja bym proponował coś ze stajni same lub df. kuzyn ma deutza dx85 jak narazie sprawuje się super. 3 obrotowa lemkena na ciężkich ziemiach i dużych górach to dla niego pikuś. a do tego komfort, siedzenie grammera bardzo dobre ogrzewanie, super wspomaganie, dużo biegów i co najważniejsze elegancko wchodzą. Jak kupował ciągnik też miał dylemat. Mtz 82 zetor 8145, 7245 albo 914 ale padło na deutza. np cos takiego . A do tego ma dość szybką skrzynie bo około 34 pociśnie, i w polu sprawuje się bardzo przyzwoicie

#34 Share elmichalkw

elmichalkw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 10 październik 2007 - 10:35

Ciągnik na 17 ha za ok 30 tys PLN (dobry do ładowacza) ;) Sprzęt fajny. Gorzej byłoby z częsciami do niego. U mnie w promieniu kilkudziesieciu km nie jezdzi zaden taki sprzet. Co ciekawe u mnie ludzie wogole maja praktycznie tylko mf 255 c330 c360 4011 c355 t25 i jeden jedyny stary mtz 80. Także nie mam nawet kogo spytać jak sie sprawuja inne cieższe sprzety. Albo powiedza ze nie maja pojecia albo walą ścieme że szkoda słuchać...;/

#35 Share elmichalkw

elmichalkw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 15 październik 2007 - 14:44

Ciągnik na 17 ha za ok 30 tys PLN (dobry do ładowacza) ;) Powitać ;] Od ostatniego momentu kiedy pisałem na AF oglądałem kilka ciągników i najbardziej spodobała mi się maszynka którą kupił pewien facet w miejscowości obok. Otóż znalazł gdzies pod Lublinem Mf 394F za 35 000 tys. Kabinka świetna. Ciągnik stosunkowo mały ale ,,ubity" Silnik pracuje bardzo ładnie i podobnie ma 88 KM. Czy ktoś z forumowiczów ma taki lub podobny model lub chociaz miał z nim styczność? CO MOZECIE MI O NIM POWIEDZIEC? Z tego co zauważyłem jest to bardzo rzadko spotykany model...;/ Coraz bardziej przemawiają za mną MF..... ;] Pozdrawiam

#36 Share Boniek

Boniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 16 październik 2007 - 21:58

Ciągnik na 17 ha za ok 30 tys PLN (dobry do ładowacza) ;) Siemka! Ja tam zamiast tego "Mf 394" wolałbym Mf 3060 (jest bardziej popularny) A może JD 2850?
Forza JUVE!!!

#37 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 17 październik 2007 - 07:16

Ciągnik na 17 ha za ok 30 tys PLN (dobry do ładowacza) ;)

MTZ też dobry sprzęt, ale nie wchodź w Pronara, są awaryjne i nie ciesza się dobrą opinią. Jak już to tylko Belarusa. Wuja ma belarusa 1025 z TUR-em 1650 i chodzi super. No ale nie wiem czy na 17ha MTZ nie jest za dużą maszyną - nawet taki 80KM.

Zależy ile będzie roboty na gospodarce. Ja z ojcem na 12 ha swojego+dzierżawa ( razem cos ponad 14)
Planujemy kupić MTZ 80 konnego. I ci powiem ze on raczej za duży nie będzie i będzie na pewno wykorzystany w pełni :)

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#38 Share elmichalkw

elmichalkw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 19 październik 2007 - 15:26

Ciągnik na 17 ha za ok 30 tys PLN (dobry do ładowacza) ;) Panowie. Nadszedł moment przemyśleń. Uzmysłowiłem sobie że nie dostane tego co bym chciał za te pieniądze tak więc postawiłem na rozwój i kupuje ciągnik nowy. W gre wchodzi jakiś zetor lub wypasiony belarus. Zapraszam do nowego tematu. ;]

#39 Share amix

amix

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 29 maj 2008 - 11:40

Ciągnik na 17 ha za ok 30 tys PLN (dobry do ładowacza) ;) Kolega taty ma mf 699 sprowadzonego z Danii za końcówkę drążka kierowniczego dał ok. 300 zł :lol:
(mój pierwszy post na AgroFoto)

POZDRAWIAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 29 maj 2008 - 12:39

Ciągnik na 17 ha za ok 30 tys PLN (dobry do ładowacza) ;) Nie to, żebym się czepiał, ale po co odświeżasz stary temat, który, że tak powiem już jest nieaktualny ?

KS Falubaz