Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kupno Władimira T-25

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share akadaka

akadaka

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 08 listopad 2011 - 22:42

Kupno Władimira T-25 Powiem Ci tak: wydaje mi sie że to wina kiepskich części, nowe koła zębate "gryzą" sie ze starymi. Ja w swoim wymieniałem jeden tryb dwa razy za pierwszym razem po wymianie na nowy wył jak opetany, póżniej robiłem to jeszcze raz i teraz chodzi cicho,prawdopodobnie koło zębate było źle oszlifowane czy coś jak to polskie części. U mnie pochodziło to jakiś rok ale przyczyna wymiany była inna. Podejrzewam że z biegiem czasu powinny sie dotrzeć, chociaż jak jest bardzo głośno to ja bym sie wachał.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kupno Władimira T-25 Dzisiaj, 23:54
  •  

#22 Share drax

drax

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 10 listopad 2011 - 20:45

Kupno Władimira T-25 Zastanawiam się ciągle, w tym czasie byłem zobaczyć następny, silnik po remoncie, skrzynia wyje na 1/3 biegu, brak kabiny( ale błotnik pod nią są) i słabe opony, szukam ewentualnie ile takie opony w miarę kosztują używki i kabina oryginalna do takiego Władka, ale ciężko o tą kabinę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Mentos223

Mentos223

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motocross,motoryzacja :)

Napisany 11 listopad 2011 - 12:06

Kupno Władimira T-25 Kolego Drax u mnie po remoncie skrzynia nie wyła może 4 dni teraz po spuszczeniu gazu wyje ale wiem że nic nie ma prawa się rozlecieć bo jest po kapitalnym remoncie może to wina tak jak kolega Akadaka pisze niedotartych trybów :)
Polska moc :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 11 listopad 2011 - 17:31

Kupno Władimira T-25 U mnie wyła na każdym biegu wiosną jak ciągnik 2 miesiące stał nieruszany ale z czasem przeszło teraz wogóle nie wyje.
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D