Zaloguj się, aby obserwować  
piotr6340

Agregat uprawowy 2,80

Polecane posty

kris14    266

Ja szacuję na 40-50KM- zależnie od głębokości, warunków i od tego czy ciągnik jest 2x4 czy 4x4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239
taki agregat to tak ze 40 km.

 

 

Nie no 40km to zdecydowanie za mało..Myle ze 60 km to jest w sam raz do tego agregatu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ja mam agregat 2,8 i ciągam go ursusem 3512 (47km) na piasku jest ciężej bo sie zapada ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

50 km a jak 4wd to juz napewno wystarczy ;)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

ja ma zwykły kultywator na 12 szerokich łap i pojedyńczy wałek strunowy i mf 255, to jest zarzynanie ciagnika 1nką ma bardzo ciężko musze bardzo płytko robic a 1nką to jak dla mnie za wolno dobrze wygląda jak robie 2ką ale to już tylko się dusi a nie wspomne o tym że przydało by się więcej łap, moim zdaniem to jak już troche głebiej i żeby to było wymieszane to z 12 - 14 km/h powinno byc więc tak z 65 - 70 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ale po co tak głęboko robić?? Ja jeździłem pierwszy przejazd na 1 a drugi na 2 i pole jak stół i nie było miętkę. Po siewniku nie zostało kolejny.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
ja mam agregat 2,8 i ciągam go ursusem 3512 (47km) na piasku jest ciężej bo sie zapada ;)

Tez mam taki agregat tylko Ursusa na szerokich kołach i dobrze sobie z nim radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

Ludzie..Ja mam taki kulty 14 łap i jak go wbija na fula w ziemie to zetor 7011 ma konkretnie co robic...Wszystko trzeba dobrze ustawic a bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

47km i 2,8 m agregatu to jak macie takim kultywatorem płytko robic to wywalcie zęby i wstawcie ciężkie brony, może mój mf ma mniejszą dawke paliwa nastawioną a mam miejscami pola zaperzone ale ma konkret obciazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr6340    0

dodam że ten agregat ma ma 50 pazurów on i jak próbowałem podnieść go C 330 to nie dał rady

czy w tym agregacie da rade zetor 3320 (45 km ) i na jakim biegu czy będzie miał ciężko bo kogla jak zobaczył go u mnie to chce sobie sprawić podobny tylko nie wie jaki


Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3020

ja mam taki agregat i 3p, zetor 6245 ciagnie bez problemu na kazdej glebie[mamy elegancko pomieszane od iłu do piachu] natomiast ursus ma lekki przod i trzeba uwazac gdzie i jak sie jezdzi.a i tak stawia deba nieraz ale da sie robic na rownym bez problemu.wywal ze 20 zebow bo bedzie sie zatykal-perz.sloma.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja używałem agregat do 3512(szerokie koła) 2.8m na dwa wałki trzy brony ciężkie to sobie radził bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam 3m i ciągam go C-360. Na 2.8 m 50 koni wystarczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj