Zaloguj się, aby obserwować  
Arni

Ciągniki ok 70 km

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Arni    1

Case JX 1070 U, New Holladn tl70a, John deere 5620, Same roller 70, Massey ferguson 5425, Valtra A75, McCormick c75 max

 

 

 

Którego z nich byście wybrali?


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

john deere 5620 z powrquad.MF też super ale wiadomo...DHK.


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ja i nowy ciagnik to jak woda i ogień na 10 ha to wątpie może kiedyś ;)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

same roller 70 mam i jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

jakie ma byc kryterium tego wyboru???bo miedzy rollerem a MF5425 jetst prawie dwie tony różnicy...a bez sensu jest pisać biore JD bo lubie JD...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Ja oczywiście jestem za MF, najmniej wysilony silnik z całej serii, oszczędny, mocna hydraulika i TUZ z większych braci... Dla mnie pasowny do tura. Pioter ma racje, między MF a Rollerem jest przepaść, inna klasa ciągników i tylko moc mają podobną. Trzeba wiedzieć do czego ma być ten traktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
Case JX 1070 U, New Holladn tl70a, John deere 5620, Same roller 70, Massey ferguson 5425, Valtra A75, McCormick c75 max

 

 

 

Którego z nich byście wybrali?

ja bym brał VALTRE albo MF a myślałeś o DF ??? a ile kosztuje VALTRA A75 ???


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
ja bym brał VALTRE albo MF a myślałeś o DF ??? a ile kosztuje VALTRA A75 ???

Dlaczego tak byś wybrał? Sympatia do marki czy jakieś inne argumenty? :P Valtra A to odpowiednik biedniejszej serii MF'a, 54xx to już wyższa klasa... A co z DF o mocy 70KM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

wiem ze kazdy (no może) wybrał by JD Najpierw zwóccie na spalanie bo mi sie tu niewidzi zeby JD palił namniej.

A poza tym Brał bym NHTL70A bo ma silnik specjalnie skąstrułowny poto zeby palił mniej a i jeszcze NHTL70A spali tyle co zetor 7211(nawet troche mniej) ale szybciej robote zrobi :):):)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
wiem ze kazdy (no może) wybrał by JD Najpierw zwóccie na spalanie bo mi sie tu niewidzi zeby JD palił namniej.

A poza tym Brał bym NHTL70A bo ma silnik specjalnie skąstrułowny poto zeby palił mniej a i jeszcze NHTL70A spali tyle co zetor 7211(nawet troche mniej) ale szybciej robote zrobi :):):)

Ja właśnie nie wybrał bym JD mi sie bardziej podoba Same Roller 70 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Ja właśnie nie wybrał bym JD mi sie bardziej podoba Same Roller 70 :)

Dokładnie roller na jak największych kulasach i nic lepszego nie trzeba, no może kabina trochę mała i lekki ale za to zwrotny jest i niski, no może jeszcze jakieś landini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12
Dokładnie roller na jak największych kulasach i nic lepszego nie trzeba, no może kabina trochę mała i lekki ale za to zwrotny jest i niski, no może jeszcze jakieś landini

NH TL70A też jest zwrotny i niski!!!!!


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mi to sie podobają te wszystkie :rolleyes: ale jak bym miał wybierać to wybrał bym john deera 5620 lub same rollera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Case jx1070u nh tl70a albo McCormick c75 max to sa bd traktorki

No i co tam takiego dobrego w tych ciągnikcha - bo chyba tylko marka! :rolleyes: Pzrednie koła na szerszych wersjach opon 20'tki mały leciutki krótki rozstaw osi (broń boże tura założyć), co z tego że silniki palą jak 3512 jak moment obr. jest symbolicznie większy tylko. Jak ktoś chce tylko zgrabiarkę ciągać tym sprzętem ok ale nic więcej. Dlaczego nikt tu nie pisze o proximach 7441 tak wychwalanych w innych tematach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
No i co tam takiego dobrego w tych ciągnikcha - bo chyba tylko marka! :rolleyes: Pzrednie koła na szerszych wersjach opon 20'tki mały leciutki krótki rozstaw osi (broń boże tura założyć), co z tego że silniki palą jak 3512 jak moment obr. jest symbolicznie większy tylko. Jak ktoś chce tylko zgrabiarkę ciągać tym sprzętem ok ale nic więcej. Dlaczego nikt tu nie pisze o proximach 7441 tak wychwalanych w innych tematach?

Tak czytam Twoje posty i zauważyłem że Tobie chyba trudno jest dogodzić :) Krótki nie może być bo broń Boże do tura, długi też nie bo mało zwrotny, perkins nie bo za słaby, zetor nie bo dużo pali i tak w kółko...

 

Może MF 5425 ?? Ma "średnią" długość, silnik Perkinsa o dużej pojemności i sporym momencie, oszczędny, najsłabszy z serii ale na bebechach ciągników do 115KM, cięższy od Proximy, możliwy eh-rewers, mocna hydraulika z silniejszych braci, przednie kapcie 13.6 R24, mocna oś Dana, komfortowa kabina z klimą, itd., tylko ma jedną poważną wade... cene :)

 

Także jeśli jesteś wymagający to musisz mieć sporą kupe szelestów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj